Nawet 400 zł z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku

W kolejnej promocji Citibanku za założenie głównej karty kredytowej Citi Simplicity możesz otrzymać nawet 400 zł. Pierwszą nagrodę w wysokości 300 zł otrzymasz za wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych. Warunkiem otrzymania drugiej nagrody w kwocie 100 zł jest wykonanie płatności kartą na kwotę 2000 zł.

Promocja została zakończona!

Citi Handlowy uruchomił nową promocję  „Do 400 zł z kartą kredytową Citibanku”, z której możesz skorzystać pod warunkiem, że nie byłeś posiadaczem żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2015 roku. Ponadto musisz być byś osobą posiadając pełną zdolność do czynności prawnych  i spełniać warunek stawiany osobom ubiegającym się o kartę kredytową – mieć 18 lat, pracować w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i posiadać dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł. Możesz ubiegać się o kartę również jako osoba prowadząca działalność gospodarczą. W tym wypadku musisz mieć 18 lat, prowadzić działalność prze okres 2 lat i osiągać dochód netto minimum 2 500 zł.

Warunki przystąpienia do promocji

Warunkiem otrzymania cashbacku w wysokości 400 zł jest spełnienie przez Ciebie następujących wymagań:

  • do 13 września 2018 roku wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie promocji, zaakceptuj wymagane zgody,
  • w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową  Citi Simplicity,
  • dostarcz wymagane dokumenty, w tym aktualny dokument dochodowy (o rodzaju dokumentu poinformuje Cię Doradca Citibanku),
  • po akceptacji Twojego wniosku przez Citibank otrzymasz kurierem umowę, która powinieneś podpisać,
  • po kilku dniach od podpisania umowy otrzymasz kartę kredytową,
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę zaloguj  co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Jakie są warunki otrzymania 400 zł?

Po otrzymaniu karty musisz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę spełnić następujące wymagania

  1. wykonaj co najmniej 5 transakcji miesięcznie otrzymaną kartą kredytową,
  2. wykonaj transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową na łączną kwotę nie mniejszą niż 2 000 zł.

Przy rozliczaniu transakcji bezgotówkowych nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty, w tym przelewy stanowiące płatności za mieszkanie oraz opłaty za gaz, prąd, abonamenty i inne opłaty okresowe. W rozliczeniu nie brane są pod uwagę również transakcje zwrócone.

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz dwie nagrody o łącznej wartości 400 zł. Pierwszą nagrodę w wysokości 300 zł otrzymasz po spełnieniu  pierwszego warunku. Drugą nagrodę o wartości 100 zł otrzymasz po spełnieniu drugiego warunku. Nagrody zostaną przekazane na rachunek karty  do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym warunki te spełniłeś.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj, a tabelę opłat i prowizji pod tym adresem.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.

Będąc  posiadaczem karty kredytowej Citibanku możesz ją polecać swoim znajomym i dodatkowo zarobić do 750 zł. Osoba polecona przez Ciebie otrzyma Tablet Lenowo.