400 zł na Allegro za darmową kartę kredytową Citibanku

Citibank wznowił promocję karty kredytowej Citi Simplicity z bonem o wartości 400 zł do wykorzystania w trakcie zakupów na Allegro. Dodatkowym wymaganiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą na kwotę 1 500 zł.

Nagroda

Citi Handlowy uruchomił szóstą już edycję bardzo popularnej promocji  „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja VI”. Nagrodą za założenie karty kredytowej Citi Simplicity jest voucher w postaci elektronicznego kodu o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro. Poza założeniem karty kredytowej dodatkowym wymaganiem jest wykonanie płatności wydaną kartą na kwotę 1 500 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i nie posiadałeś głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2018 roku. Posiadanie innych produktów, w tym konta osobistego nie wyklucza z promocji.

Musisz również spełnić podstawowy warunek ubiegania się o kartę kredytową w Citi Handlowy, czyli pracować w obecnej firmie przez co najmniej 3 miesiące i posiadać dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą to Twoja firma musi działać przynajmniej przez okres co najmniej 2 lat i osiągać dochód netto nie mniejszy niż 2 500 zł

Jak zgarnąć 400 zł na Allegro?

Warunkiem otrzymania bonu o wartości 400 zł na zakupy na Allegro jest spełnienie przez Ciebie następujących wymagań:

  • do 13 grudnia 2019 roku wejdź na stronę promocji i wypełnij formularz podając swoje dane osobowe: imię, nazwisko, telefon, e-mail i PESEL. Musisz również wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową City Simplicity, otrzymasz również informację o rodzaju dokumentu dochodowego, który będziesz musiał przesłać,
  • podpisz umowę i aktywuj kartę,
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę musisz spełnić następujące dwa warunki:
    • zaloguj się  co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
    • wykonaj transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych na łączną kwotę co najmniej 1 500 zł.

Przy rozliczaniu transakcji bezgotówkowych nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone oraz transakcje szczególne np. transakcje związane z grami hazardowymi.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu wszystkich warunków promocji otrzymasz nagrodę w postaci elektronicznej karty podarunkowej Allegro o wartości 400 zł. O spełnieniu warunków przyznania nagrody zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym je spełniłeś. W ciągu 60 dni od daty jej otrzymania Citibank przekaże nagrodę również za pośrednictwem bankowości internetowej.

 Do dnia przekazania nagrody musisz mieć aktywną kartę kredytową. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Voucher na Allegro

Na realizację vouchera będziesz masz 12 miesięcy licząc od daty jego otrzymania. Musisz go wykorzystać  w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą od wartości vouchera. Jeśli kwota zakupu będzie wyższa niż wartość vouchera różnicę w cenie będziesz musiał dopłacić. W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Dokonując zakupu na Allegro  numer Vouchera musisz wpisać w koszyku zakupowym w miejscu ,,masz kod rabatowy”. Przystąpienie do zakupu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu kart podarunkowych Allegro.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł.

 

 

Przydatne dokumenty: