400 zł na Allegro za darmową kartę kredytową Citibanku

W kolejnej promocji Citibanku za założenie karty kredytowej Citi Simplicity możesz otrzymać voucher o wartości 400 zł na zakupy na Allegro. Warunkiem dodatkowym jest opłacenie zakupów wydaną kartą na kwotę 1 000 zł.

Promocja została zakończona. Możesz wziąć udział w obecnie prowadzonej, w której za założenie dowolnej karty kredytowej możesz otrzymać premię pieniężna w wysokości 300 zł. Więcej dowiesz się w artykule: Premia pieniężna 300 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibanku.

Citi Handlowy uruchomił trzecią już edycję bardzo popularnej promocji  „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl”. Możesz wziąć w niej udział, o ile  nie byłeś posiadaczem żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2015 roku.

Musisz również spełnić standardowy warunek Citibanku stawiany osobom ubiegającym się o kartę kredytową – mieć 21 lat, pracować w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i posiadać dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł.

Warunki udziału w promocji kart kredytowych Citibanku

Warunkiem udziału w promocji jest spełnienie przez Ciebie następujących wymagań:

  • do dnia 31 stycznia 2018 roku na stronie promocji wypełnij formularz kontaktowy   i zaakceptuj wymagane zgody,
  • w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową  Citi Simplicity,
  • dostarcz wymagane dokumenty,
  • po akceptacji Twojego wniosku przez Citibank potrzymasz kurierem umowę,
  • po kilku dniach od podpisania umowy otrzymasz kartę kredytową, którą powinieneś aktywować.

Jakie warunki otrzymania 400 zł na Allegro?

Po otrzymaniu karty musisz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę spełnić dwa poniższe warunki od których będzie zależało otrzymanie przez Ciebie vouchera o wartości 400 zł :

  • zaloguj  co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych na łączną kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł.

Przy rozliczaniu transakcji bezgotówkowych nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty, w tym przelewy stanowiące płatności za mieszkanie oraz opłaty za gaz, prąd, abonamenty i inne opłaty okresowe. W rozliczeniu nie brane są pod uwagę również transakcje zwrócone.

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz voucher o wartości 400 zł do sklepu allegro.pl  Przekazanie vouchera nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji.

Na realizację voucher masz 4 miesięcy licząc od daty jego otrzymania. Voucher musisz wykorzystać  w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą od wartości vouchera (koszty przesyłki musisz opłacić dodatkowo). W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj, a tabelę opłat i prowizji pod tym adresem.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł.

Będąc  posiadaczem karty kredytowej Citibanku możesz ją polecać swoim znajomym i dodatkowo zarobić do 750 zł. Osoba polecona przez Ciebie otrzyma Tablet Lenowo.