Bon 400 zł na Allegro z kartą kredytową Citi Simplicity od Citi Handlowy

W piątej edycji kart kredytowych Citi Handlowy możesz otrzymać bon o wartości 400 zł na Allegro. Warunki otrzymania bonu jest założenie popularnej karty Citi Simplicity i w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych dokonać płatności kartą na kwotę nie mniejszą niż 1500 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Nie mogą w niej wziąć udziału osoby, które w okresie od dnia 1 stycznia 2017 roku posiadały główną kartę kredytową Citibanku. Posiadanie innych produktów, w tym konta osobistego nie wyklucza z promocji.

Należy pamiętać, że podstawowym warunkiem ubiegania się o kartę kredytową w Citi Handlowy jest, w przypadku osób fizycznych wiek 18 lat, praca w obecnej firmie przez co najmniej 3 miesiące i posiadanie dochodu netto nie mniejszego niż 1 200 zł. W przypadku przedsiębiorców wymagany wiek 18 lat, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata i osiągany dochód netto co najmniej 2 500 zł.

Nagroda promocji

Nagrodą w promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja V” jest voucher  w postaci elektronicznego kodu o wartości 400 zł na Allegro.

Na realizację vouchera będziesz masz 12 miesięcy licząc od daty jego otrzymania. Musisz go wykorzystać  w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą od wartości vouchera. Jeśli kwota zakupu będzie wyższa niż wartość vouchera różnicę w cenie będziesz musiał dopłacić. W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Dokonując zakupu na Allegro  numer Vouchera musisz wpisać w koszyku zakupowym w miejscu ,,masz kod rabatowy”. Przystąpienie do zakupu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu kart podarunkowych Allegro.

Jak zdobyć 400 zł na Allegro?

W celu otrzymania bonu o wartości 400 zł powinieneś spełnić następujące wymagania:

  • do 31 lipca 2019 roku wypełnij formularz na stronie promocji podając swoje dane osobowe: imię, nazwisko, telefon, e-mail i PESEL. Musisz również wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową City Simpicity, otrzymasz również informację o rodzaju dokumentu dochodowego, który będziesz musiał przesłać,
  • podpisz umowę i aktywuj kartę,
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę musisz spełnić następujące dwa warunki:
    1. zalogować się  co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
    2. wykonać transakcji bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych na łączną kwotę co najmniej 1 500 zł.

Przy rozliczaniu transakcji bezgotówkowych nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone oraz transakcje szczególne np. transakcje związane z grami hazardowymi.

Kiedy otrzymamy bon?

Po spełnieniu wszystkich warunków promocji otrzymasz nagrodę w postaci elektronicznej karty podarunkowej Allegro o wartości 400 zł.  Przekazanie nagrody nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Do dnia przekazania nagrody musisz mieć aktywną kartę kredytową.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citi Handlowy oferuje kilka kart kredytowych swoim klientom. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.