Bon 400 zł na Allegro z kartą kredytową Citi Simplicity od Citi Handlowy

Promocja została zakończona w dniu 31 lipca 2019 roku.
W piątej edycji kart kredytowych Citi Handlowy możesz otrzymać bon o wartości 400 zł na Allegro. Warunki otrzymania bonu jest założenie popularnej karty Citi Simplicity i w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych dokonać płatności kartą na kwotę nie mniejszą niż 1500 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Nie mogą w niej wziąć udziału osoby, które w okresie od dnia 1 stycznia 2017 roku posiadały główną kartę kredytową Citibanku. Posiadanie innych produktów, w tym konta osobistego nie wyklucza z promocji.

Należy pamiętać, że podstawowym warunkiem ubiegania się o kartę kredytową w Citi Handlowy jest, w przypadku osób fizycznych wiek 18 lat, praca w obecnej firmie przez co najmniej 3 miesiące i posiadanie dochodu netto nie mniejszego niż 1 200 zł. W przypadku przedsiębiorców wymagany wiek 18 lat, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata i osiągany dochód netto co najmniej 2 500 zł.

Nagroda promocji

Nagrodą w promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja V” jest voucher  w postaci elektronicznego kodu o wartości 400 zł na Allegro.

Na realizację vouchera będziesz masz 12 miesięcy licząc od daty jego otrzymania. Musisz go wykorzystać  w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą od wartości vouchera. Jeśli kwota zakupu będzie wyższa niż wartość vouchera różnicę w cenie będziesz musiał dopłacić. W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Dokonując zakupu na Allegro  numer Vouchera musisz wpisać w koszyku zakupowym w miejscu ,,masz kod rabatowy”. Przystąpienie do zakupu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu kart podarunkowych Allegro.

Jak zdobyć 400 zł na Allegro?

W celu otrzymania bonu o wartości 400 zł powinieneś spełnić następujące wymagania:

  • do 31 lipca 2019 roku wypełnij formularz na stronie promocji podając swoje dane osobowe: imię, nazwisko, telefon, e-mail i PESEL. Musisz również wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową City Simpicity, otrzymasz również informację o rodzaju dokumentu dochodowego, który będziesz musiał przesłać,
  • podpisz umowę i aktywuj kartę,
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę musisz spełnić następujące dwa warunki:
    1. zalogować się  co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
    2. wykonać transakcji bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych na łączną kwotę co najmniej 1 500 zł.

Przy rozliczaniu transakcji bezgotówkowych nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone oraz transakcje szczególne np. transakcje związane z grami hazardowymi.

Kiedy otrzymamy bon?

Po spełnieniu wszystkich warunków promocji otrzymasz nagrodę w postaci elektronicznej karty podarunkowej Allegro o wartości 400 zł.  Przekazanie nagrody nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Do dnia przekazania nagrody musisz mieć aktywną kartę kredytową.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citi Handlowy oferuje kilka kart kredytowych swoim klientom. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.

Przydatne dokumenty: