400 zł na zakupy na Xiaomi z kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowy

W kolejnej promocji karty kredytowej Citi Simplicity do zyskania jest kod rabatowy o wartości 400 zł. Poza założeniem karty kredytowej Citi Handlowy wymaga wykonania płatności na łączną kwotę 2 000 zł. Kod można wykorzystać w sklepie internetowym firmy Xiaomi.

Nagroda promocji

W promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi–home.pl” nagrodą jest bon w postaci e-kodu o wartości 400 zł. Kod można wykorzystać jednorazowo w trakcie zakupu w sklepie internetowym mi–home.pl. Właścicielem sklepu jest firma Xiaomi znana z popularnych smartfonów Redmi.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli od 1 stycznia 2017 roku nie posiadałeś żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Musisz być osobą pełnoletnią, osiągającą dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i być zatrudnionym w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące.

Jeśli prowadzisz działalności gospodarczą Twoja firma musi prowadzić działalność nie krócej jak 2 lata i generować dochód netto nie mniejszy niż 2 500 zł.

Bon 400 zł na zakupy do mi–home.pl

W celu zdobycia bonu o wartości 400 zł nagrody będziesz musiał spełnić następujące wymagania:

  • w terminie do  2 grudnia 2019 roku wypełnij wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie Citibanku, do wniosku dołącz dokumenty dochodowe, wykaz wymaganych dokumentów znajdziesz w regulaminie promocji,
  • podpisz umowę o kartę kredytową i aktywuj kartę kredytową (po jej otrzymaniu),
  • do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się przynajmniej jeden raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 2 000 zł.

W ramach promocji pod uwagę brane są wszystkie transakcje bezgotówkowe wykonane w punktach usługowo – handlowych. Nie brane są pod uwagę transakcje bezgotówkowe, które będą przelewami z rachunku karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki związane z użytkowaniem domu lub mieszkania.

Wydanie nagrody

Nagrodę w postaci e-kodu o wartości 400 zł otrzymasz w wiadomości przesłanej w systemie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Do dnia otrzymania nagrody powinieneś mieć aktywną kartę Citi Simplicity.

Kod rabatowy będzie ważny przez okres 6 miesięcy od momentu jego otrzymania. Możesz go wykorzystać jednorazowo składając zamówienie na kwotę minimum 401 zł brutto. Różnicę w cenie musisz pokryć z własnej kieszeni. Odbiór zamówienia może nastąpić tylko w formie wysyłkowej formy dostawy z wykluczeniem odbioru w punktach odbioru osobistego.

W przypadku zwrotu towaru zwrot środków otrzymasz w takiej samej formie w jakiej nastąpiła zapłata. Czyli otrzymasz nowy e-kod i gotówkę.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.

 

 

Przydatne dokumenty: