Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową BNP Paribas

BNP Paribas uruchomił ponownie promocję karty kredytowej, w której do zdobycia są 4 vouchery o łącznej wartości 400 zł. Można je będzie wykorzystać w sklepach stacjonarnych lub internetowych biorących udział w akcji. Do promocji można przystąpić do 31 sierpnia 2019 roku.

Nagroda

Nagrodą w promocji banku BNP Paribas są 4 vouchery o wartości 100 zł każdy. Można je będzie wykorzystać w jednym z poniższych sklepów:

 • Allegro – zakupy w serwisie Allegro dla klientów indywidualnych,
 • RTV EURO AGD – zakupy w sklepie stacjonarnym RTV EURO AGD oraz w sklepie internetowym euro.com.pl,
 • Empik – zapłata za produkty dostępne w sklepie internetowym empik.com oznaczone jako „Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik”,
 • Douglas – zakupy we wszystkich perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl.

Nie spełnienie warunków promocji w jednym miesiącu nie pozbawia Cię prawa do otrzymania nagrody w następnym miesiącu. Czas na wykorzystanie voucherów masz do 31 maja 2020 roku

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie ostatnich 18 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy o kartę nie posiadałeś żadnej karty kredytowej BNP Paribas. Posiadanie innego produktu Banku nie wyklucza z promocji.

Termin rejestracji do promocji upływa z dniem 31 sierpnia 2019 roku. Może ona zakończyć się wcześniej po osiągnięciu liczby 6 000 zarejestrowanych uczestników. O fakcie tym BNP Paribas poinformuje na stronie promocji.

Jak zyskać 400 zł?

W celu otrzymania 4 voucherów, każdy o wartości 100 zł,  musisz spełnić następujące wymagania:

 • wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie promocji podając imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego i adres e-mail, a także wyraź zgody:
  • na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych,
  • na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • w ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie doradca Banku, z którym złożysz wniosek o kartę kredytową – możesz wybrać Mastercard Standard lub Mastercard Gold,
 • najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku zawrzyj umowę o kartę kredytową,
 • w każdym z 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje otrzymaną kartą na łączną kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł.

Transakcje kartą kredytową muszą być płatnościami bezgotówkowymi wykonanymi w sklepach handlowo – usługowych lub w sklepach internetowych. Brane są również pod uwagę przelewy środków pieniężnych z rachunku karty i wypłaty gotówki z bankomatów przy użyciu karty. Nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone, transakcje wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku oraz transakcje wykonane kartami dodatkowymi.

Przekazanie voucherów

W celu otrzymania nagrody musisz zarejestrować swoją kartę kredytową na stronie mambonus.pl w ciągu dwóch miesięcy od jej otrzymania. Koniecznym będzie podanie identyfikatora klienta i 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zaakceptowanie regulaminu Programu Lojalnościowego mamBONUS. Identyfikator znajdziesz na miesięcznym wyciągu z karty.

Zanim jednak zarejestrujesz swoją kartę będziesz musiał wcześniej zarejestrować się na stronie mambonus.pl podając login – adres e-mail i hasło.

Nagrodę otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych licząc od dnia zakończenia miesiąca, w którym spełniłeś warunki promocji.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Podstawowe opłaty i prowizje karty kredytowej Mastercard Standard:

 • 0 zł – wydawanie karty,
 • 72 zł – roczna obsługa karty,
 • 36 zł – opłata roczna za korzystanie z karty dodatkowej,
 • 0 zł – transakcje bezgotówkowe,
 • 4,90% lecz nie mniej niż 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą.
 • 4,90% min. 10 zł – przelew z rachunku karty,
 • 14,29% – rzeczywista roczna stopa oprocentowania – naliczana, gdy nie spłacisz zadłużenia na karcie w okresie bezodsetkowym wynoszącym 56 dni.

Tabelę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

mamBonus

MamBonus to program lojalnościowy. Za każdą płatność kartą kredytową MasterCard jego uczestnik otrzymuje punkty. Za wydaną 1 zł są przyznawane 2 pkt. Zgromadzone punkty można wymienić na nagrody, vouchery lub bilety do kina. Można również korzystać z rabatów przy zakupie u partnerów programu.

Przystępując do programu lojalnościowego otrzymasz dodatkowo 5 000 punktów, które możesz wymienić na nagrodę dostępną w katalogu programu. Warunkiem ich otrzymania jest wykonanie 4 transakcji kartą o wartości 50 zł każda do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa o kartę.

Regulamin programu lojalnościowego MamBonus znajdziesz tutaj, a promocji „5 000 punktów na start” tutaj.