Premia 100 zł i 300 zł moneyback za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

W nowej promocji „Korzystne Konto” za otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej Pl@net można zgarnąć łączną nagrodę w wysokości 400 zł.

BGŻ BNP Paribas zakończył rejestrację do promocji w dniu 6 października 2017 roku.

Pierwszą premię w wysokości 100 zł (wypłaca Ad Astra – organizator promocji) otrzymasz po założeniu Konta Optymalnego wraz z kartą i usługami bankowości internetowej Pl@net. Musisz wykazać się również aktywnością w korzystaniu z konta kart i bankowości internetowej.

Drugą premię w wysokości 300 zł stanowi moneyback w wysokości 2% za zakupy w sklepach usługowo – handlowych  dokonane kartą debetową w okresie od 1 listopada 2017 roku do 31 października 2018 roku. Dodatkowym wymogiem jest zasilanie konta kwotą minimum 1 000 zł.

W promocji Korzystne Konto” mogą wziąć udział osoby, które w okresie 6 miesięcy przed jej rozpoczęciem nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Promocja będzie trwać do osiągnięcia limitu rejestracji 1 000 zgłoszeń, lecz nie dłużej niż do 6 października 2017 roku.

Warunki przystąpienia do promocji Korzystne Konto”

W celu otrzymania premii w wysokości 100 zł powinieneś spełnić następujące wymagania:

 • do 6 października 2017 roku lub do wyczerpania puli rejestracji – co nastąpi wcześniej:
  • zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając prosty formularz i akceptując:
   • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
   • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
   • regulamin promocji,
  • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i usługami bankowości internetowej Pl@net. Wniosek należy złożyć wykorzystując link zawarty w e-mailu.
 • do 31 października 2017 roku – podpisz umowę o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej Pl@net za pośrednictwem kuriera.

Premia 100 zł w promocji Korzystne Konto”

W celu otrzymania premii w wysokości 100 zł od Ad Astra za otarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej Pl@ musisz w listopadzie 2017 roku:

  • zalogować się do bankowości elektronicznej Pl@net,
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1 000 zł – wpływ nie może pochodzić z Twoich rachunków w BGŻ BNP Paribas, może pochodzić z Twojego konta posiadanego w innym banku,
  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz do 15 listopada 2017 roku na podany podczas rejestracji adres e-mail wiadomość o przyznaniu premii. Zaloguj się najpóźniej do 27 listopada 2017 roku za pośrednictwem otrzymanego w wiadomości linku i podaj numer nowo otwartego konta. Wypłata premii nastąpi najpóźniej do 30 listopada 2017 roku. Premia zostanie przelana na Twoje konto najpóźniej do 28 grudnia 2017 roku.

300 zł za płatności kartą debetową

Za zakupy w sklepach handlowych i usługowych otrzymasz zwrot w wysokości 2% zakupionych towarów. Zwrot będzie przyznawany w okresie od listopada 2017 roku do października 2018 roku. Maksymalnie w danym miesiącu rozliczeniowym nie może być on większy niż 25 zł. W ciągu roku możesz otrzymać zwrot o łącznej wartości 300 zł.Zwrot będzie przyznawany kwartalnie w wysokości 75 zł.

W celu otrzymania zwrotu musisz dodatkowo spełnić w danym miesiącu dwa warunki:

  • zapewnić wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1 000 zł,
  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł.

Informację o przyznaniu premii oraz samą premię za dany okres otrzymasz w następujących terminach:

 • za okres od 1 listopada 2017 roku do 31 styczeń 2018 roku – informacja o przyznaniu premii do 14 lutego 2018 roku, przekazanie premii na Twoje konto do 28 lutego 2018 roku,
 • za okres od 1 lutego – 30 kwietnia 2018 roku – informacja o przyznaniu premii do 16 maja 2018 roku, przekazanie premii na Twoje konto do 31 maja 2018 roku,
 • za okres od 1 maja – 31 lipca 2018 roku – informacja o przyznaniu premii do 17 sierpnia 2018 roku, przekazanie premii na Twoje konto do 31 sierpnia 2018 roku,
 • za okres od 1 sierpnia – 31 października 2018 roku – informacja o przyznaniu premii do 15 listopada 2018 roku, przekazanie premii na Twoje konto do 30 listopada 2018 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konta Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Akcja Ad Astry i BGŻ BNP Paribas promująca Konto Optymalne stwarza możliwość łatwego zgarnięcia premii w wysokości 400 zł premii. Pierwsze 100 zł otrzymasz od Ad Astry zakładając konto wraz z kartą i usługami bankowości elektronicznej oraz zasilając je kwotą 1 000 zł i wykonując zakupy opłacone kartą na kwotę 300 zł.

Premię w wysokości 300 zł otrzymasz w postaci moneybacku w okresie jednego roku. W porównaniu z innymi ofertami jest to propozycja którą warto się zainteresować. Tym bardziej, że Konto Optymalne jest darmowym kontem. Za obsługę konta i karty debetowej BGŻ BNP Paribas nie pobiera opłat. Minusem konta jest wysoka opłata za wypłatę gotówki z bankomatów nie należących do Banku i Planet Cash.

 

 

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Opis promocji znajdziesz w tym artykule. […]