100 zł do Sphinx i 300 zł moneyback za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

W nowej promocji „Konto do syta” skierowanej do osób młodych za otwarcie Konta Maksymalnego wraz z kartą debetową możesz otrzymać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci restauracji Sphinx oraz 300 zł aktywnie korzystając z płatności mobilnych.

Promocja została zakończona w dniu 22 grudnia 2017 roku!

Bon o wartości 100 zł do restauracji Shinx otrzymasz od organizatora promocji firmy Ad Astra po spełnieniu w miesiącu styczniu 2018 roku dwóch warunków:

 • wykonania transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
 • zalogowania się co najmniej jeden raz do bankowości elektronicznej Pl@net.

Druga nagroda zostanie wypłacona przez BGŻ BNP Paribas. Otwierając Konto Maksymalne przystąpisz jednocześnie do promocji „Mobilne premia” prowadzonej przez Bank. Promocja polega na aktywnym korzystaniu aplikacji mobilnej Android Pay, GOmobile lub MasterPass. Za jedną transakcję otrzymasz 1 zł, w miesiącu maksymalnie 25 zł, a w roku 300 zł.

Promocja będzie trwać do osiągnięcia limitu rejestracji 1 000 zgłoszeń, lecz nie dłużej niż do 22 grudnia 2017 roku.

W promocji „Konto do syta” możesz wziąć udział, jeśli w okresie 36 miesięcy przed jej rozpoczęciem nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas – dotyczy również BGŻ i BNP Paribas przed połączeniem.

Jak wziąć udział w promocji „Konto do syta”?

Warunkiem udziału w promocji jest spełnienie przez Ciebie następujących wymagań zgodnie z narzuconymi terminami i warunkami:

 • do 22 grudnia 2017 roku (pamiętaj, że pula rejestracji jest ograniczona):
  • zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając prosty formularz i akceptując:
   • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
   • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
   • regulamin promocji,
  • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Maksymalne wraz z kartą debetową wykorzystując do tego celu link zawarty w e-mailu.
 • do 12 stycznia 2018 roku – zawrzyj umowę ramową o Konto Maksymalne i kartę za pośrednictwem kuriera,
 • w styczniu 2018 roku:
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
  • zaloguj się przynajmniej jeden raz do bankowości elektronicznej Pl@net.

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz bon w postaci kodu numerycznego o wartości 100 zł. O przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony najpóźniej do 16 lutego 2018 roku. Informację otrzymasz na Twój adres e-mail podany podczas rejestracji.  Przekazanie nagrody za pośrednictwem wiadomości sms nastąpi najpóźniej do 27 lutego 2018 roku. Czas na wykorzystanie bonu masz do 1 lutego 2019 roku. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

300 zł w promocji „Mobilna Premia”

Promocja „Mobilna Premia” jest chyba jedną z najprostszych i nie stawiającą żadnych wymagań. Wystarczy wykonać dowolną płatność za pośrednictwem jednej z następujących aplikacji mobilnych:

 • Android Pay – aplikacja umożliwiająca płatności zbliżeniowe telefonem z systemem operacyjnym Android,
 • MasterPass – usługa typu „portfel elektroniczny” umożliwiająca płatności w Internecie,
 • GOmobile – aplikacja instalowana na urządzeniach mobilnych z oprogramowaniem Android lub iOS za pośrednictwem której możesz robić przelewy (nie obejmuje BLIK i zakładanie lokat).

Wykonując w danym miesiącu wiele przelewów na ten sam rachunek aplikacją GOmobile premię otrzymasz tylko za pierwszy przelew.

Za każdą transakcję otrzymasz premię w wysokości 1 zł. W ciągu miesiąca możesz otrzymać maksymalnie 25 zł. Ponieważ premia będzie wypłacana przez okres 12 miesięcy w sumie możesz zarobić 300 zł. Premię za dany miesiąc otrzymasz do 8 dnia kolejnego miesiąca.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Maksymalne

Konto Maksymalne skierowane jest do osób w wieku od 18 do 26 lat. Konto jest bezwarunkowo darmowe. Jego otwarcie i prowadzenie jest darmowe. BGŻ BNP Paribas nie pobiera też opłat za wydanie i obsługę karty debetowej. Gotówkę wypłacisz ze wszystkich bankomatów na terenie kraju i za granicą  nie ponosząc żadnej opłaty.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Akcja Ad Astry i BGŻ BNP Paribas „Konto do syta” promująca Konto Maksymalne stwarza możliwość łatwego zgarnięcia premii w wysokości 100 zł w postaci bonu do restauracji Sphinx.  Wystarczy wykonać maksymalnie 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na dowolną kwotę w punktach usługowo – handlowych. Druga promocja jest trochę rozciągnięta w czasie, ale również jest bardzo prosta. Wystarczy płacić jak najczęściej aplikacją mobilną.  Za każdą transakcję otrzymuje się 1 zł, a wciągu roku 300 zł.

Samo Konto Maksymalne dla osób do 26 lat jest rachunkiem darmowym bez żadnych dodatkowych warunków. Darmowe jest prowadzenie konta, obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów na terenie kraju i za granicą. Osoby poszukujące konta darmowego bez żadnych warunków powinny zainteresować się Kontem Maksymalnym.

 

 

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Dokładny opis obu promocji znajdziesz w tym artykule. […]