Bon 100 zł do IKEA i 300 zł za płatności mobilne z Kontem Optymalnym BGŻ BNP Paribas

Wystartowała kolejna promocja duetu BGŻ BNP Paribas i Ad Astra „Konto dla domu”. Za otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową możesz otrzymać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach IKEA oraz 300 zł korzystając aktywnie z płatności mobilnych.

Promocja została zakończona w dniu 22 grudnia 2017 roku!

W promocji „Konto dla domu” banku BGŻ BNP Paribas i Ad Astry za założenie Konta Optymalnego i zapewnienie wpływu na konto kwoty minimum 1 000 zł oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł otrzymasz bon o wartości 100 zł do sklepów IKEA.

Druga nagroda zostanie wypłacona przez BGŻ BNP Paribas. Otwierając konto przystąpisz do promocji Konta Optymalnego „Mobilne premia” prowadzonej przez Bank. Wystarczy że aktywnie będziesz korzystał z aplikacji mobilnej Android Pay, GOmobile lub MasterPass. Za jedną transakcję otrzymasz 1 zł, w miesiącu maksymalnie 25 zł, a w roku 300 zł.

Promocja będzie trwać do osiągnięcia limitu rejestracji 1 000 zgłoszeń, lecz nie dłużej niż do 22 grudnia 2017 roku.

W promocji „Konto dla domu” możesz wziąć udział, jeśli w okresie 36 miesięcy przed jej rozpoczęciem nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas – dotyczy również BGŻ i BNP Paribas przed połączeniem.

Jak otrzymać 100 zł w promocji „Konto dla domu”?

Warunkiem udziału w promocji jest spełnienie przez Ciebie następujących wymagań:

 • do 22 grudnia 2017 roku (pamiętaj, że pula rejestracji jest ograniczona):
  • zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając prosty formularz i akceptując:
   • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
   • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
   • regulamin promocji,
  • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową wykorzystując do tego celu link zawarty w e-mailu.
 • do 12 stycznia 2018 roku – podpisz umowę ramową o Konto Optymalne i kartę za pośrednictwem kuriera,
 • w styczniu 2018 roku:
  • zapewnij wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1 000 zł,
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
  • zaloguj się przynajmniej jeden raz do bankowości elektronicznej Pl@net.

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz bon w postaci kodu numerycznego o wartości 100 zł. O przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony najpóźniej do 14 lutego 2018 roku. Informację otrzymasz na Twój adres e-mail podany podczas rejestracji.

W przesłanej informacji będzie znajdował się link wraz z unikalnym kodem. Po kliknięciu w link przejdziesz na stronę organizatora promocji i po zalogowaniu się za pomocą adresu e-mail podanego podczas rejestracji i otrzymanego kodu podasz adres na który ma zostać wysłana nagroda. Otrzymasz ją najpóźniej do 28 lutego 2018 roku. Czas na wykorzystanie bonu masz do 1 lutego 2020 roku. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

300 zł w promocji „Mobilna Premia”

Promocja „Mobilna Premia” jest chyba jedną z najprostszych i nie stawiającą żadnych wymagań. Wystarczy wykonać dowolną płatność za pośrednictwem jednej z następujących aplikacji mobilnych:

 • Android Pay – aplikacja umożliwiająca płatności zbliżeniowe telefonem z systemem operacyjnym Android,
 • MasterPass – usługa typu „portfel elektroniczny” umożliwiająca płatności w Internecie,
 • GOmobile – aplikacja instalowana na urządzeniach mobilnych z oprogramowaniem Android lub iOS za pośrednictwem której możesz robić przelewy (nie obejmuje BLIK i zakładanie lokat).

Wykonując w danym miesiącu wiele przelewów na ten sam rachunek aplikacją GOmobile premię otrzymasz tylko za pierwszy przelew.

Za każdą transakcję otrzymasz premię w wysokości 1 zł. W ciągu miesiąca możesz otrzymać maksymalnie 25 zł. Ponieważ premia będzie wypłacana przez okres 12 miesięcy w sumie możesz zarobić 300 zł. Premię za dany miesiąc otrzymasz do 8 dnia kolejnego miesiąca.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Nowa promocja duetu Ad Astry i BGŻ BNP Paribas promująca Konto Optymalne jest bardzo prosta. Za zapewnienie wpływu na konto kwoty 1000 zł i wykonanie transakcji kartą na kwotę 300 zł w miesiącu styczniu 2018 roku otrzymasz bon 100 zł. Kolejne 300 zł otrzymasz wykonując przez okres 12 miesięcy mobilne płatności na kwotę większą niż 1 zł.

Konto Optymalne jest kontem darmowym. Za obsługę konta i karty debetowej BGŻ BNP Paribas nie pobiera opłat. Minusem konta jest wysoka opłata za wypłatę gotówki z bankomatów nie należących do Banku i Planet Cash.

 

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o