Bon 100 zł do H&M za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas i 300 zł za płatności mobilne

Wystartowała kolejna promocja duetu BGŻ BNP Paribas i Ad Astra „Stylowe konto”. Za otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową możesz otrzymać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M oraz 300 zł korzystając aktywnie z płatności mobilnych.

Promocja została zakończona!

W promocji „Stylowe konto” banku BGŻ BNP Paribas i Ad Astry za założenie Konta Optymalnego i zapewnienie wpływu na konto kwoty minimum 1 000 zł oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł otrzymasz bon o wartości 100 zł do sklepów stacjonarnych i internetowych H&M.

Druga nagroda zostanie wypłacona przez BGŻ BNP Paribas. Otwierając konto przystąpisz do promocji Konta Optymalnego „Mobilne premia” prowadzonej przez Bank. Wystarczy że aktywnie będziesz korzystał z aplikacji mobilnej Android Pay, GOmobile lub MasterPass. Za jedną transakcję otrzymasz 1 zł, w miesiącu maksymalnie 25 zł, a w roku 300 zł.

Promocja będzie trwać do osiągnięcia limitu rejestracji 1 000 zgłoszeń, lecz nie dłużej niż do 22 grudnia 2017 roku.

W promocji „Stylowe konto” możesz wziąć udział, jeśli w okresie 36 miesięcy przed jej rozpoczęciem nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas – dotyczy również BGŻ i BNP Paribas przed połączeniem.

Jak otrzymać 100 zł w promocji „Stylowe konto”?

Warunkiem udziału w promocji jest spełnienie przez Ciebie następujących wymagań:

 • do 22 grudnia 2017 roku (pamiętaj, że pula rejestracji jest ograniczona):
  • zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając prosty formularz i akceptując:
   • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
   • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
   • regulamin promocji,
  • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową wykorzystując do tego celu link zawarty w e-mailu.
 • do 17 stycznia 2018 roku – podpisz umowę ramową o Konto Optymalne i kartę za pośrednictwem kuriera,
 • w styczniu 2018 roku:
  • zapewnij wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1 000 zł,
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
  • zaloguj się przynajmniej jeden raz do bankowości elektronicznej Pl@net.

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz bon w postaci kodu numerycznego o wartości 100 zł. O przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony najpóźniej do 16 lutego 2018 roku. Informację otrzymasz na Twój adres e-mail podany podczas rejestracji.  Przekazanie nagrody za pośrednictwem wiadomości sms nastąpi najpóźniej do 12 marca 2018 roku. Czas na wykorzystanie bonu masz do 1 lutego 2020 roku. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

300 zł w promocji „Mobilna Premia”

Promocja „Mobilna Premia” jest chyba jedną z najprostszych i nie stawiającą żadnych wymagań. Wystarczy wykonać dowolną płatność za pośrednictwem jednej z następujących aplikacji mobilnych:

 • Android Pay – aplikacja umożliwiająca płatności zbliżeniowe telefonem z systemem operacyjnym Android,
 • MasterPass – usługa typu „portfel elektroniczny” umożliwiająca płatności w Internecie,
 • GOmobile – aplikacja instalowana na urządzeniach mobilnych z oprogramowaniem Android lub iOS za pośrednictwem której możesz robić przelewy (nie obejmuje BLIK i zakładanie lokat).

Wykonując w danym miesiącu wiele przelewów na ten sam rachunek aplikacją GOmobile premię otrzymasz tylko za pierwszy przelew.

Za każdą transakcję otrzymasz premię w wysokości 1 zł. W ciągu miesiąca możesz otrzymać maksymalnie 25 zł. Ponieważ premia będzie wypłacana przez okres 12 miesięcy w sumie możesz zarobić 300 zł. Premię za dany miesiąc otrzymasz do 8 dnia kolejnego miesiąca.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Nowa promocja duetu Ad Astry i BGŻ BNP Paribas promująca Konto Optymalne jest bardzo prosta. Za zapewnienie wpływu na konto kwoty 1000 zł i wykonanie transakcji kartą na kwotę 300 zł w miesiącu styczniu 2018 roku otrzymasz bon 100 zł. Kolejne 300 zł otrzymasz wykonując przez okres 12 miesięcy mobilne płatności na kwotę większą niż 1 zł.

Konto Optymalne jest kontem darmowym. Za obsługę konta i karty debetowej BGŻ BNP Paribas nie pobiera opłat. Minusem konta jest wysoka opłata za wypłatę gotówki z bankomatów nie należących do Banku i Planet Cash.

 

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o