Premia pieniężna 50 zł za otwarcie Rachunku Smart z Lokatą Bezkarną w BGŻOptima

Premia pieniężna 50 zł do zdobycia w bardzo prostej promocji BGŻOptima. Wystarczy założyć Rachunek Smart z Lokatę Bezkarną oprocentowaną na 3,50% w skali roku na na okres 3 miesięcy i zdeponować co najmniej 1 000 zł.

W promocji „Lokata z premią” banku BGŻOptima i Ad Astry za otwarcie Lokaty Bezkarnej otrzymasz nagrodę pieniężną 50 zł. W promocji możesz wziąć udział, jeśli w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto oszczędnościowe nie byłeś posiadaczem Rachunku Głównego lub Rachunku Smart.

Promocja będzie trwać do osiągnięcia limitu rejestracji 1 000 zgłoszeń, lecz nie dłużej niż do 31 grudnia 2017 roku.

Warunki promocji „Lokata z premią”?

Warunkiem udziału w promocji jest spełnienie przez Ciebie następujących wymagań:

 • do 31 grudnia 2017 roku:
  • zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając prosty formularz i akceptując:
   • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
   • zgodę na przekazanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
   • regulamin promocji,
 • do 7 stycznia 2018 roku:
  • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, przejdź za pośrednictwem zawartego w nim linku na stronę BGŻOptima i złóż wniosek o otwarcie Rachunku Smart oraz dyspozycję otwarcia Lokaty Bezkarnej,
  • podpisz umowę ramową o prowadzenie Rachunku Smart,
  • zdeponuj swoje środki na Lokacie Bezkarnej, minimalna wymagana kwota to 1 000 zł, maksymalnie możesz wpłacić 20 000 zł,
 • utrzymaj Lokatę Bezkarną do końca okresu jej trwania, następnie środki z lokaty utrzymaj na Rachunku Smart do 15 kwietnia 2018 roku.

Premia pieniężna 50 zł

Po spełnieniu wszystkich powyższych wymagań otrzymasz premię pieniężną 50 zł. O przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku. Informację otrzymasz na swój adres e-mail podany podczas rejestracji.

W przesłanej informacji będzie znajdował się link wraz z unikalnym kodem. Po kliknięciu w niego przejdziesz na stronę organizatora promocji, gdzie do dnia 10 maja 2018 roku musisz podać numer nowo otwartego Rachunku Smart. Premia zostanie przelana najpóźniej do 15 maja 2018 roku.  Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Krótka charakterystyka Rachunku Smart

Wadą wielu kont oszczędnościowych jest konieczność posiadania rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego. Dlatego warto się zainteresować kontem oszczędnościowym BGŻOptima, które nie wymaga posiadania takiego rachunku. Aktualnie promocyjne oprocentowanie tego rachunku wynosi 2,50% w skali roku. Oprocentowanie to dotyczy nowych środków do kwoty 150 000 zł i obowiązuje do dnia 25 stycznia 2018 roku. Powyżej tej kwoty oprocentowanie wynosi 1,50% w skali roku. Dodatkowo możesz skorzystać z Lokaty Bezkarnej lub Lokaty Bezkompromisowej, które otwierane są w momencie zakładania konta oszczędnościowego. Oprocentowanie lokat aktualnie wynosi 3,50% – Lokata Bezkarna i  2,70% – Lokata Bezkompromisowa.