50 zł za 5 płatności przez Android Pay i 1000 zł w konkursie w Alior Banku

Alior Bank uruchomił promocję połączoną z konkursem „TAPnij KASĘ”, w której za zainstalowanie aplikacji mobilnej Android Pay możesz otrzymać nagrodę na powitanie 50 zł. Kolejną nagrodę 1 000 zł możesz otrzymać biorąc udział w konkursie.

Promocja „TAPnij KASĘ” skierowana jest do klientów Alior Banku, którzy posiadają konto osobiste, rachunek w Kantorze Walutowym lub kartę kredytową. Celem promocji jest popularyzacja płatności za pośrednictwem aplikacji Android Pay. Osoby, które nie mają jej zainstalowanej na swoim smartfonie lub mają ale, z niej jeszcze nie skorzystali, otrzymają 50 zł po jej instalacji i wykonaniu 5 płatności. Pula nagród jest ograniczona do 8 222.

Drugą część promocji stanowi konkurs, w którym każdego tygodnia do 10 grudnia 2017 roku włącznie będzie przyznawanych 10 nagród, każda w wysokości 1 000 zł. Warunkiem jej otrzymania jest zdobycie jak największej ilość punktów. Za jedną transakcję w złotych polskich o wartości 5 zł zostanie przyznany 1 punkt, a za każdą wykonaną w EUR, USD lub GBP aż 3 punkty.

Jak mogę zdobyć 50 zł na powitanie?

Warunkiem otrzymania nagrody powitalnej jest spełnienie poniższych wymagań:

  • pobierz i zainstaluj aplikację Android Pay na stronie Google Play (o ile nie masz jej jeszcze zainstalowanej) i po zarejestrowaniu się dodaj kartę płatniczą Alior Banku. Osoby, które już miały zainstalowaną Aplikację, mogą wziąć udział w promocji pod warunkiem, że wcześniej nie wykonały żadnej transakcji ze swojego urządzenia.
  • wyraź zgodę na udział w promocji akceptując regulamin promocji. Jeśli w aplikacji nie pojawi się informacja o konkursie, wówczas z menu aplikacji wybierz zakładkę „Wpisz kod promocyjny” i wpisz kod TAPNIJ50.
  • w ciągu 28 dni od przystąpienia do promocji wykonaj co najmniej 5 transakcji przy użyciu Android Pay. Pamiętaj, aby kolejne transakcje były wykonane w odstępach co najmniej 5 minutowych.

Informację o spełnieniu wymagań promocji i przyznaniu nagrody otrzymasz za pośrednictwem Aplikacji. Nagrodę powitalną w wysokości 50 zł otrzymasz w ciągu 14 dni od spełnienia warunków promocji. Nagroda zostanie przekazana na Twoje konto w walucie w jakiej jest ono prowadzone. Jeśli jest to konto walutowe, wówczas nagroda zostanie przeliczona po kursie banku obowiązującym w dniu wypłaty premii.

Promocja trwa do 31 grudnia 2017 roku. Ponieważ pula nagród jest ograniczona do 8 222, to po jej wyczerpaniu promocja może zostać zakończona wcześniej.

1 000 zł za największą ilość punktów

Po zdobyciu Nagrody powitalnej warto powalczyć o Nagrodę Główną w wysokości 1 000 zł. Przez okres kolejnych tygodni kalendarzowych, aż do 10 grudnia 2017 roku, w każdym z nich nagrodę będzie otrzymywało 10 osób. Podstawą jej przyznania będzie liczba zgromadzonych punktów przy czym:

  • 1 punkt za Transakcję wykonaną w polskich złotych o wartości min. 5 zł,
  • 3 punkty za Transakcję wykonaną w walucie obcej o wartości min. 1 EUR dla rachunków prowadzonych w EUR, 1 USD dla rachunków prowadzonych w USD, 1 GBP dla rachunków prowadzonych w GBP, 5 PLN dla rachunków prowadzonych w PLN (transakcja wykonana z konta złotowego na konto walutowe).

Dokonując transakcji zwróć uwagę na następujące wymagania:

  • w ciągu dnia, bez względu ile wykonasz transakcji u danego sprzedawcy, tylko pierwsza płatność będzie się liczyć,
  • transakcje muszą być zaksięgowane najpóźniej w ciągu 7 dni licząc od dnia zakończenia danego tygodnia,
  • nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone lub anulowane.

O przyznaniu Nagrody Głównej zostaniesz poinformowany w ciągu 14 dni od zakończenia danego etapu za pośrednictwem SMS-a lub/i wiadomość e-mail. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 30 dni od zakończenia danego etapu. Aby otrzymać nagrodę musisz mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Alior Bank w celach marketingowych . Jeśli jej nie masz, to musisz udać się do oddziału Banku lub zadzwonić na infolinię i zgodę tą wyrazić.

Nagroda Główna zostanie powiększona dodatkowo o kwotę należnego podatku, który odprowadzi Alior Bank.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Jakże Osobiste

Jeśli zainteresowała Cię promocja i chciałbyś wziąć w niej udział wystarczy, że otworzysz rachunek Konto Jakże Osobiste.
Otwarcie rachunku jest darmowe. Jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia będziesz zwolniony z miesięcznej opłaty za jego prowadzenie. Osoby powyżej 26 lat muszą zapewnić w danym miesiącu wpływ na konto kwoty nie mniejszej niż 1 500 zł, żeby uniknąć opłaty w wysokości 10 zł.

Karta Debit MasterCard wydawana jest bezpłatnie. Za miesięczną obsługę karty nie zapłacą osoby tylko do 18 roku życia. Pozostałe osoby mogą uniknąć opłaty 5 zł, jeżeli wykonają w danym miesiącu transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 300 zł.

Tylko wypłata gotówki z bankomatów własnych jest darmowa, za wypłatę z pozostałych bankomatów w kraju zapłacisz 2,50 zł. Jeśli korzystasz z usługi BLIK to gotówkę wypłacisz za darmo ze wszystkich bankomatów w kraju. Za darmo możesz również wypłacić gotówkę w trakcie płacenia za zakupy kartą w punktach oznaczonych „Płać kartą i wypłycaj” (posiadacze kart MasterCard) lub Cashback (posiadacze kart Visa).

Opis Konta Jakże Osobistego znajdziesz w tym artykule.
Wniosek o Konto złożysz na tej stronie Alior Banku.