Premia 500 zł na wakacje z Kontem Optymalnym

Wystartowała kolejna już promocja duetu BGŻ BNP Paribas i Ad Astra „Wakacje z Kontem”. Za otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową można otrzymać bony o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie wakacje .pl oraz zwrot za zakupy w wysokości 300 zł.

Fundatorem nagrody w postaci bonów o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl jest organizator promocji Ad Astra. Pierwszy bon o wartości 50 zł otrzymasz po otwarciu konta, kolejne trzy bony każdy o wartości 50 zł z otrzymasz za aktywne korzystanie z karty debetowej w miesiącu wrześniu.

Druga nagroda zostanie wypłacona przez BGŻ BNP Paribas. Otwierając konto przystąpisz do promocji Konta Optymalnego „Konto z Money Back” prowadzonej przez Bank w ramach której otrzymasz zwrot za zakupy w sklepach usługowo – handlowych w wysokości 2%. Maksymalny zwrot w danym miesiącu nie może być większy niż 25 zł. Zwrot będziesz otrzymywał przez okres 12 miesięcy co da łączną kwotę 300 zł.

W promocji „Wakacje z Kontem” mogą wziąć udział osoby, które w okresie 6 miesięcy przed jej rozpoczęciem nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Promocja będzie trwać do osiągnięcia limitu rejestracji 1 000 zgłoszeń, lecz nie dłużej niż do 31 sierpnia 2017 roku.

200 zł do wykorzystania na wakacje.pl

W celu otrzymania bonów w wysokości 200 zł powinieneś spełnić następujące wymagania:

 • do 31 sierpnia 2017 roku zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji wypełniając prosty formularz i akceptując:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową – wniosek złóż wykorzystując link zawarty w e-mailu,
 • do 17 września 2017 roku – podpisz umowę ramową o Konto Optymalne i kartę za pośrednictwem kuriera,
 • w okresie od 1 -30 września 2017 roku – zapewnij wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1 000 zł oraz wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł.

Po otwarciu konta wraz z kartą otrzymasz pierwszy bon o wartości 50 zł. Informację o przyznaniu bonu otrzymasz do 28 września 2017 roku. Pozostałe trzy bony otrzymasz po spełnieniu pozostałych warunków w miesiącu wrześniu. Informację o przyznaniu bonów otrzymasz do 13 września 2017 roku.

Bony zostaną przesłane przesłane SMSem – bon 50 zł do 3 września 2017 roku, pozostałe 3 bony do 18 października 2017 roku. W dniu otrzymania nagrody musisz mieć aktywne konto i kartę debetową.

Czas na wykorzystanie bonów masz do 30 czerwca 2018 roku. Będziesz je mógł wykorzystać w serwisie wakacje.pl lub w punktach stacjonarnych oznaczonych wakacje.pl. W przypadku dokonywania rejestracji prze Internet kody musisz przesłać na adres klient@wakacje.pl z prośbą o przyjęcie kodu w ramach płatności za rezerwację ze wskazaniem jej numeru.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

300 zł w promocji „Konto z Money Back”

Zakładając Konto Optymalne w promocji Ad Astra „Wakacje z Kontem” stajesz się równocześnie uczestnikiem innej promocji prowadzonej tym razem przez BGŻ BNP Paribas. W ramach promocji „Konto z Money Back” za zakupy w sklepach handlowych i usługowych otrzymasz zwrot w wysokości 2% zakupionych towarów. Maksymalny zwrot w danym miesiącu rozliczeniowym nie może być większy niż 25 zł. Zwrot będzie przyznawany przez okres 12 miesięcy, co oznacza, że wciągu roku możesz otrzymać zwrot o łącznej wartości 300 zł.

Opis promocji znajdziesz w tym artykule.

Konta Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Podsumowanie

Akcja Ad Astry i BGŻ BNP Paribas promująca Konto Optymalne stwarza możliwość łatwego zgarnięcia premii w wysokości 500 zł. Pierwsze 200 zł otrzymasz w postaci bonów od Ad Astry zakładając konto wraz z kartą oraz zasilając je kwotą 1 000 zł i wykonując zakupy opłacone kartą na kwotę 300 zł.

Premię w wysokości 300 zł otrzymasz w postaci moneybacku w okresie jednego roku. W porównaniu z innymi ofertami jest to propozycja którą warto się zainteresować. Tym bardziej, że Konto Optymalne jest kontem darmowym. Za obsługę konta i karty debetowej BGŻ BNP Paribas nie pobiera opłat. Minusem konta jest wysoka opłata za wypłatę gotówki z bankomatów nie należących do Banku i Planet Cash.