500 zł na zakupy do Biedronki z kartą kredytową Citibanku

Promocja została zakończona.
Citi Handlowy wznowił promocję kart kredytowych z bonem do Biedronki. Tym razem do zdobycia jest 10 bonów o łącznej wartości aż 500 zł. Warunkiem ich otrzymania jest wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1 000 zł w każdym z 10 kolejnych miesięcy. Oferta Citibanku obowiązuje do 14 sierpnia 2018 roku.

Podniesienie kwoty nagrody z 300 zł do  500 zł to nie jedyna dobra informacja od Citibanku. Teraz do promocji mogą przystąpić osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2017 roku. Dotychczas okres karencji dla byłych użytkowników kart kredytowych Citibanku był o dwa lata dłuższy.

Stały jest warunek ubiegania się o karty kredytowe, o które mogą się starać osoby, które mają 18 lat, osiągają dochody netto minimum 1 200 zł i są zatrudnione w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące. Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą mieć 18 lat, prowadzić działalność przynajmniej 2 lata i osiągać dochód netto 2 500 zł.

Jak skorzystać z oferty Citibanku?

Warunkiem udziału w promocji jest spełnieniu kilku podstawowych wymagań. W pierwszej kolejności w terminie do 14 sierpnia 2018 roku wypełnij formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji  podając imię, nazwisko, PESEL, telefon i e-mail oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących promocji drogą elektroniczną.

W ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą doradca Banku wraz z którym złożysz wniosek o wybraną kartę kredytową. Do wniosku będzie musiał dołączyć dokumenty dochodowe wskazane przez doradcę. Po zaakceptowaniu Twojego wniosku otrzymasz kurierem umowę, a następnie kartę kredytową.

Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę musisz zalogować się   co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

500 zł do Biedronki

Po aktywacji kary powinieneś przez 10 kolejnych miesięcy poczynając od pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę wykonać, w każdym z nich, transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową na kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł. Przy rozliczaniu transakcji nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone lub nie zaksięgowane.

Po spełnieniu  w danym miesiącu powyższych wymagań otrzymasz E-kod o wartości 50 zł do sieci sklepów Biedronka. Za okres 10 miesięcy możesz otrzymać bony na łączną kwotę 500 zł. Przekazanie kodu nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Nie spełnienia warunków promocji w jednym miesiącu nie pozbawia Cię prawa do otrzymania bonu w kolejnym miesiącu.

Czas na wykorzystanie E-kodu masz 6 miesięcy od daty jego wydania. Z E-kodu możesz korzystać wielokrotnie do do wyczerpania kwoty 50 zł. W przypadku zakupu na kwotę niższą niż wartość E-kodu nie otrzymasz reszty w gotówce. Szczegółowe zasady korzystania z kodu zawarte są w regulaminie na tej stronie internetowej https://kartypodarunkowe.biedronka.pl.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citibank oferuje do wyboru kilka kart kredytowych. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku pozostałych kart roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.