Karta kredytowa Mastercard OK! ze zwrotem do 600 zł w Alior Bank

Alior Bank uruchomił promocję karty kredytowej Mastercard OK! w ramach której do zyskania jest premia w wysokości 5% zwrotu za zakupy za pomocą aplikacji Apple Pay lub Google Pay. Maksymalnie w ciągu roku można zarobić nawet 600 zł.

Zgodnie z regulaminem promocja została zakończona w dniu 31 stycznia 2019 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty może skorzystać każda osoba, która na dzień 14 października 2018 roku nie posiadała żadnego rachunku karty kredytowej w Alior Banku.

Co zrobić, żeby zyskać 600 zł?

Warunkiem uzyskania zwrotu za zakupy w wysokości 5% jest spełnienie następujących wymagań:

  • do 31 stycznia 2019 roku wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji,
  • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową Mastercard OK!, otrzymasz również informację o rodzaju dokumentu dochodowego, który będziesz musiał dostarczyć,
  • po zaakceptowaniu Twojego wniosku podpisz z Alior Bank umowę o kartę kredytową Mastercard OK!,
  • w każdym miesiąca, przez okres kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych (pierwszym miesiącem jest miesiąc następujący po miesiącu wydania karty) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartę Mastercard OK! za pośrednictwem Apple Pay lub Google Pay na kwotę minimum 100 zł. W rozliczeniu transakcji za dany miesiąc nie brane są pod uwagę transakcje zwrócone i anulowane.

5% zwrotu za płatności Apple Pay lub Google Pay

Po spełnieniu wymagań promocji otrzymasz 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą Mastercard OK! z wykorzystaniem Apple Pay lub Google Pay. W danym miesiącu maksymalny zwrot wyniesie 50 zł, co oznacza, że w ciągu roku możesz otrzymać nawet 600 zł.

Premię za dany miesiąc otrzymasz do końca następnego miesiąca, pod warunkiem, że nie zamknąłeś rachunku karty kredytowej przed dniem wypłaty. Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Mastercard OK!

Karta kredytowa Mastercard OK! wydawana jest bezpłatnie. Opłata miesięczna wynosi 10 zł. Możesz jej uniknąć, jeśli wykonasz transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 600 zł. Okres bezodsetkowy wynosi 59 dni. Za wypłatę gotówki z bankomatów zapłacisz każdorazowo 5% wypłacanej kwoty, min. 10 zł. Tyle samo zapłacisz za przelew z rachunku karty. Wszystkie wydatki możesz rozłożyć na dogodny okres od 3 do 84 miesięcy z oprocentowaniem do 5% w skali roku.

Więcej informacji o karcie znajdziesz tutaj.