Do 600 zł zwrotu za zakupy z kontem Citi Priority w Citi Handlowy

W nowej promocji konta Citi Priority jej uczestnik może liczyć na zwrot za zakupy wykonane w sklepach stacjonarnych lub w Internecie w wysokości 600 zł w ciągu roku.  Do promocji można przystąpić do 28 lutego 2018 roku. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ przewidziano otwarcie tylko 1 000 rachunków.

W promocji „Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority” mogą wziąć udział wszystkie osoby, które od dnia 31 października 2016 roku nie posiadały rachunku osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Warunek dotyczy również wszystkich współposiadaczy oraz osób, które były pełnomocnikami do tych rachunków.

Jak mogę przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w promocji Citibanku wystarczy, że spełnisz następujące warunki:

  • najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku:
    • zarejestruj się na stronie promocji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu, email i PESEL,
    • zawrzyj umowę o prowadzenie konta Citi Priority wraz z kartą debetową oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.
  • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o konto:
    • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
    • osiągnij saldo dzienne w wysokości nie mniejszej niż 5 000 zł – możesz zasilić konto swoimi środkami, ale tylko pochodzącymi z Twoich rachunków w innym banku.

600 zł zwrot za zakupy

Teraz musisz aktywnie korzystać z karty debetowej. W każdym miesiącu przez okres 12 miesięcy będziesz otrzymywał zwrot wysokości 5% za zakupy w sklepach usługowo – handlowych i w sklepach internetowych. Maksymalnie w danym miesiącu możesz otrzymać zwrot w wysokości 50 zł. Za okres 12 miesięcy zwrot wyniesie 600 zł.

Wykonane transakcje muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu i nie mogą być transakcjami zwróconymi. Zwrot  za dany miesiąc kalendarzowy otrzymasz do końca kolejnego miesiąca. Warunkiem wypłacenia premii  jest posiadanie aktywnego konta i utrzymanie wyrażonych zgód. Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto osobiste Citi Priority

Konto osobiste Citi Priority przeznaczone jest dla osób osiągających dość wysokie zarobki. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 30 zł. Bank daje możliwość jej uniknięcia. Wystarczy spełnić warunek wpływu na konto kwoty w wysokości nie mniejszej niż 5 00o zł i posiadania dowolnego produktu kredytowy np. karty kredytowej. Można skorzystać z drugiego warunku, który jest nieco bardziej wymagający. Należy zgromadzić na koncie osobistym lub koncie oszczędnościowym lub na lokatach średnie łączne saldo powyżej 30 000 zł.

Karta debetowa wydawana jest bezpłatnie. Za jej obsługę Citibank nie pobiera opłaty. Wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą jest darmowa.

Opis konta znajdziesz w tym artykule.

Czy warto skorzystać z oferty Citi Handlowy?

Citibank aktywnie promuje swoje produkty oferując uczestnikom swoich promocji jedne z najwyższych premii. Otwierając konto Citi Priority można zarobić w ciągu roku 600 zł. Wystarczy płacić kartą za wszystkie zakupy wykonane w sklepach stacjonarnych i w internecie. Miesięcznie należy wydać 1 000 zł.

W celu uniknięcia opłaty za konto można skorzystać z wariantu wpłaty kwoty 5 000 zł i posiadania karty kredytowej. Najlepszą propozycją jest darmowa karta Citi Simplicity. Można ją założyć korzystając z jednej z aktualnie prowadzonych promocji dodatkowo zarabiając 300 zł w postaci:

Przedstawiona oferta jest dość kusząca i powinna zainteresować osoby szukające dobrych okazji do zarobienia dodatkowych środków. Na pewno wymaga małego wysiłku, ale korzyści mogą być wymierne.