Nawet 700 zł za założenie konta Citi Priority w Citibanku

Citi Handlowy uruchomił promocję, w której za założenie konta Citi Priority możesz otrzymać trzy nagrody o łącznej wartości 700 zł. W promocji przewidziano założenie tylko 2 000 kont.

Promocja została zakończona z uwagi na wyczerpanie puli dostępnych kont w ramach promocji! 

Nowa promocja Citibanku została wzbogacona o dodatkową nagrodę w stosunku do jeszcze trwającej promocji rozpoczętej w lipcu. Obecnie za założenie konta Citi Priority i spełnianie określonych warunków możesz otrzymać 3 nagrody o wartości:

 • 100 zł – za założenie konta i spełnieniu warunku bezpłatnego jego prowadzenia,
 • 450 zł – będzie wypłacana przez okres 9 miesięcy w postaci 5% zwrotu za zakupy,
 • 150 zł  – za spełnienie warunku bezpłatnego prowadzenia konta i za wykonanie jednego przelewu w miesiącu.

Jak mogę wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział pod warunkiem, że od dnia 31 października 2016 roku nie posiadałeś konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Warunek dotyczy również wszystkich współposiadaczy oraz osób, które były pełnomocnikami do rachunku.

Jeśli spełniasz powyższy warunek wystarczy że wykonasz następujące czynności:

 • do 31 stycznia 2018 roku wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji. Poza imieniem, nazwiskiem musisz podać Pesel, numer telefonu i adres skrzynki pocztowej oraz zakceptować zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych,
 • do 28 lutego 2018 roku podpisz umowę o konto Citi Priority oraz je aktywuj,
 • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o konto zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

To wszystko. Teraz pozostaje Ci spełnić wymagania dotyczące poszczególnych nagród.

100 zł za założenie konta Citi Priority

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz jednorazowo po spełnieniu do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto jednego z dwóch poniższych warunków bezpłatnego prowadzenia konta:

 • utrzymasz na rachunkach (konto osobiste, konto oszczędnościowe, lokata) średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł, lub
 • zapewnisz wpływ środków na konto w kwocie 5 000 zł i jednocześnie będziesz posiadał dowolny produkt kredytowy (może to być karta kredytowa).

Średniomiesięczne saldo obliczane jest jako suma środków na wszystkich posiadanych przez Ciebie rachunkach  w kolejnych dniach podzielona przez ilość dni. Wpływy mogą pochodzić z dowolnego banku, nie mogą pochodzić z rachunków należących do Citibanku.

Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki do jej wypłaty.

450 zł zwrotu za zakupy

W każdy miesiącu przez okres 9 miesięcy będziesz otrzymywał premię w wysokości 5% za transakcje bezgotówkowe w sklepach usługowo – handlowych i w internecie. Maksymalnie w danym miesiącu możesz otrzymać zwrot w wysokości 50 zł. Za okres 9 miesięcy zwrot wyniesie 450 zł.

Premia wyliczana jest ze wszystkich transakcji bezgotówkowych wykonanych w danym miesiącu w sklepach handlowo – usługowych i  w internecie. Transakcje te muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu i nie mogą być transakcjami zwróconymi.

Zwrot za dany miesiąc kalendarzowy otrzymasz do końca miesiąca następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki do jego otrzymania.

150 zł za spełnienie warunku bezpłatnego konta

W celu otrzymania premii w wysokości 150 zł musisz jest w ciągu 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto Citi Priority, wykonać przynajmniej 1 przelew miesięcznie oraz spełnić warunek bezpłatnego prowadzenia konta:

  • utrzymasz na rachunkach (konto osobiste, konto oszczędnościowe, lokata) średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł, lub
  • zapewnisz wpływ środków na konto w kwocie 5 000 zł i jednocześnie będziesz posiadał dowolny produkt kredytowy (może to być karta kredytowa).

Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki do jej wypłaty.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj,  tabelę opłat i prowizji tutaj.

Konto osobiste Citi Priority

Konto osobiste Citi Priority przeznaczone jest dla osób osiągających dość wysokie zarobki. Spełniając warunek wpływów na konto w wysokości nie mniejszej niż 5 00o zł i posiadania produktu kredytowego lub gromadząc na koncie osobistym i/lub koncie oszczędnościowym i/lub na lokatach średnie saldo powyżej 30 000 zł otrzymujesz konto darmowe. W przypadku niespełnienia tych warunków opłata miesięczna za konto wynosi 30 zł.

Karta debetowa wydawana jest bezpłatnie. Za jej obsługę Citibank nie pobiera opłaty. Wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą jest darmowa.

Opis konta znajdziesz w tym artykule.

 

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Szczegółowy opis promocji znajdziesz w tym artykule. […]

[…] Dokładny opis promocji znajdziesz w tym artykule. […]