Nagroda 750 zł za założenie darmowej karty City Simplicity w Citi Handlowym

Citi Handlowy uruchomił promocję dla osób podróżujących, w której możesz zyskać walizkę Wittchen o wartości 350 zł oraz 400 zł zwrotu za rezerwacje na booking.com. Wystarczy, że założysz darmową kartę kredytową Citi Simplicity i będziesz z niej aktywnie korzystał przez okres 3 miesięcy oraz korzystał z rezerwacji na booking.com.

 Promocja zakończyła się w dniu 14 maj 2019 roku. 

Nagroda 750 zł

W promocji „Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” przewidziane zostały dwie nagrody. Pierwszą otrzymasz w postaci punktów zdobytych w ramach programu lojalnościowego Priceless Specials. Do zdobycia jest 21 000 punktów, o wartości 350 zł, które możesz wymienić na przykład na walizkę firmy Wittchen.

Drugą nagrodą jest zwrot w wysokości 4% za rezerwacje na booking.com dokonane za pośrednictwem dedykowanego linku na stronie City Specials i opłacone za pośrednictwem karty Citi Simplicity.

Priceless Specials

Priceless Specials to program skierowany do posiadaczy kart płatniczych Mastercard lub Maestro. Za transakcje bezgotówkowe u partnerów programu otrzymujesz punkty, które następnie wymieniasz na nagrody dostępne w katalogu nagród obejmujący wiele kategorii od biletów do kina i voucherów na zakupy, przez podróże, sport i multimedia, aż po akcesoria kuchenne i zabawki dla dzieci.

W ramach programu Priceless Specials prowadzone są akcje specjalne. Przykładem jest obecna promocja Citi Handlowy. W ramach niej otrzymujesz punkty za wszystkie transakcje bezgotówkowe wykonane w dowolnych punktach usługowo – handlowych, a nie tylko u partnerów programu.

Uwaga:

Obecnie Citi Handlowy prowadzi równolegle promocję o tym samym tytule, gdzie nagrodą są vouchery o wartości 350 zł. Opis promocji znajdziesz w tym artykule.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja  „Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank”  skierowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2016 roku.

O karty kredytowe Citibanku możesz się starać, jeśli masz 18 lat, osiągasz dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i jesteś zatrudniony w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące. Jeśli prowadzisz działalności gospodarczą musisz mieć 18 lat i prowadzić swoja firmę nie krócej jak 2 lata i posiadać dochód netto minimum 2 500 zł.

Jak zdobyć 21 000 punktów Pricless Specials?

Warunkiem zdobycia nagrody w postaci 21 000 punktów Programu Pricless Specials jest spełnienie następujących wymagań:

  • do 14 maja 2019 roku wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji oraz zaakceptuj regulamin promocji,
  • w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową  Citi Simplicity, w trakcie składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefonicznie,
  • dostarcz wymagane dokumenty, w tym aktualny dokument dochodowy – wykaz wymaganych dokumentów , które powinieneś dostarczyć znajdziesz w załączniku regulaminu promocji, o rodzaju dokumentu poinformuje Cię również Doradca Citibanku,
  • po akceptacji Twojego wniosku przez Citibank otrzymasz kurierem umowę, która powinieneś podpisać, a po kilku dniach od podpisania umowy otrzymasz kartę kredytową,
  • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę:
    • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
    • zapisz się do Programu Priceless Specials – w tym celu skorzystaj z formularza rejestracyjnego dostępnego w bankowości internetowej Citibanku.
  • przez 3 kolejne miesiące następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę, w każdym z tych miesięcy, wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 500 zł. Nie liczą się płatności zwrócone.

Przekazanie nagrody

Nagroda 350 zł

Za spełnienie warunku płatności kartą na kwotę 500 zł w danym miesiącu otrzymasz nagrodą w postaci 7 000 punktów Programu Priceless Specials. Łącznie możesz zdobyć 21 000 punktów. Nie spełnienie warunków w jednym miesiącu nie powoduje możliwości uzyskania nagrody w kolejnym miesiącu. Punkty wymienisz na dowolny produkt z katalogu programu.

O przyznaniu nagrody za dany miesiąc zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości w serwisie Citibank Online do końca kolejnego miesiąca. W tym czasie zostanie również przekazana nagroda poprzez zasilenie Twojego konta w Programie. Do czasu przekazania ostatniej nagrody musisz mieć aktywną kartę.

Nagroda 400 zł

Zwroty za rezerwacje na booking.com będziesz otrzymywał automatycznie na rachunek swojej karty kredytowej w przeciągu 70 dni od dnia  wymeldowania z miejsca zakwaterowania. Zwrot otrzymasz za wszystkie swoje rezerwacje dokonane za pomocą dedykowanego linka na stronie Citi Specials, niezależnie od kwoty i terminu.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj, a tabelę opłat i prowizji pod tym adresem.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.