Bon 100 zł do empik.com za Konto dla Młodych w PKO Bank Polski

Promocja została zakończona.
PKO Bank Polski uruchomił kolejną promocję skierowaną do młodych klientów. Za otwarcie Konta dla Młodych możesz otrzymać kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym  empik.com.

W nowej promocji „#NAJŁATWIEJSZADECYZJA NA ŚWIECIE”  możesz wziąć udział, jeśli posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych, masz ukończone 18 lat i nie ukończyłeś jeszcze 26 lat oraz w okresie od 1 stycznia 2017 roku do 31 marca 2018 roku nie posiadałeś żadnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w PKO Bank Polski, w tym rachunku Inteligo.

Nagrodą w promocji jest Ekarta Prezentowa w postaci kodu elektronicznego o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. W trakcie trwania promocji zostanie przyznanych tylko 1 000 bonów. Promocja zakończy się po wyczerpaniu puli nagród lub w dniu 18 maja 2018 roku, w zależności co nastąpi pierwsze. Pula nagród może zostać powiększona, o czym Bank poinformuje na stronie promocji www.pkobp.pl/najlatwiejszadecyzja.

Jak mogę wziąć udział w promocji?

Warunki udziału w promocji są bardzo proste. Wystarczy, że spełnisz następujące wymagania:

  • w terminie do 18 maja 2018 roku:
    • złóż wniosek  na tej stronie PKO Bank Polski o otwarcie i prowadzenie rachunku Konto dla Młodych wraz z kartą debetową MasterCard wydawaną do konta oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną,
    • zawrzyj umowę o konto i umowę o kartę debetową,
    • zarejestruj się na stronie promocji.

I to jest wszystko co trzeba zrobić, żeby otrzymać bon  o wartości 100 zł na zakupy w sklepie internetowym empik.com.

100 zł na zakupy na empik.com

Jak już wspomniałem nagrodą w promocji „#NAJŁATWIEJSZADECYZJA NA ŚWIECIE” jest Ekarta Prezentowa w postaci kodu elektronicznego o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. Czas na wykorzystanie karty masz  do 23 kwietnia 2019 roku. Możesz z niej korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania jej limitu.

Bank przekaże nagrodę w wiadomości zawierającej kod elektroniczny za pośrednictwem wewnętrznej poczty, najpóźniej do 30 maja 2018 roku. Aby ją odebrać musisz zalogować się  w serwisie iPKO. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz na tej stronie PKO Bank Polski.

Podstawowe opłaty Konta dla Młodych

Konto dla Młodych jest rachunkiem skierowanym do osób w wieku od 18 do 26 lat. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie. Za wypłatę gotówki z bankomatów w kraju i za granicą właściciel konta nic nie zapłaci. Karta wydawana jest bezpłatnie, ale miesięczna opłata za jej użytkowanie mieści się w granicach od 0 zł do 5 zł i zależy od liczby transakcji wykonanych w danym miesiącu.

Szczegółowy opis konta można znaleźć  w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja PKO Bank Polski skierowana do młodych osób jest bardzo prosta. Wystarczy otworzyć konto, zarejestrować się w promocji i wyrazić zgody marketingowe. Bank nie stawia żadnych dodatkowych warunków. Po ich spełnieniu właściciel konta otrzyma bon 100 zł na empik.com. Warto się pospieszyć, bo nie wiadomo, czy Bank powiększy pulę nagród.