Bon 100 zł na Allegro za Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe

Promocja została zakończona w dniu 31 grudnia 2019 roku.
T-Mobile Usługi Bankowe uruchomił promocję w ramach której, za otwarcie Konta Freemium oraz wykonanie 5 płatności kartą debetową na łączną kwotę 200 zł możesz otrzymać bon 100 zł na Allegro.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji „AlleOkazja z T-Mobile Usługi Bankowe” skorzystać może każda osoba, która w ciągu ostatnich 120 dni liczonych od daty zawarcia umowy o konto nie posiadała żadnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w T-Mobile Usługi Bankowe. Osoba biorąca udział w promocji, poza założeniem Konta Freemium, musi spełnić wszystkie warunki promocji, co pozwoli na zdobycie bonu o wartości 100 zł na Allegro.

Promocja będzie trwać do wyczerpania puli nagród. Niestety Bank nie podał ile wynosi pula dostępnych nagród. Zgodnie z informacją podaną w regulaminie o wyczerpaniu puli nagród uczestnicy promocji zostaną poinformowani poprzez brak możliwości złożenia wniosku o konto osobiste na stronie promocji.

Jak zdobyć bon 100 zł na Allegro?

W celu zdobycia nagrody musisz spełnić następujące wymagania:

 • wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o Konto Freemium i kartę płatniczą,
 • w ciągu 40 dni od zawarcia umów o Konto i kartę debetową spełnij dwa następujące wymagania:
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej
  • wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę minimum 200 zł.

Wykonując transakcje bezgotówkowe pamiętaj, że nie zaliczane są transakcje wykonane w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) o następujących kodach:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu wszystkich wymagań promocji otrzymasz nagrodę w postaci elektronicznej Kart Podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania  na Allegro. Kod otrzymasz w formie wiadomości SMS na numer telefonu podany przez Ciebie w trakcie wnioskowania o konto. Do dnia otrzymania wiadomości nie wypowiadaj umowy o konto i kartę debetową.

Regulamin promocji znajdziesz pod tym adresem.

Krótka charakterystyka Konta Freemium

Otwarcie i prowadzenie Konta Freemium jest bezwarunkowo darmowe. Kartę debetową otrzymasz również za darmo, ale miesięczna opłata za jej użytkowanie wynosi 6 zł. Możesz jej jednak uniknąć, jeżeli w ciągu miesiąca wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę większą niż 200 zł. Nie zapłacisz za trzy pierwsze wypłaty gotówki z dowolnego bankomatu w kraju i zagranicą. Za każdą kolejną wypłatę będziesz musiał zapłacić 6 zł. Darmowe są przelewy internetowe i za pośrednictwem bankowości mobilnej i telefonicznej.

Szczegółowy opis Konta Freemium znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja T-Mobile Usługi Bankowe nie jest zbyt wymagająca.  Po założeniu Konta Freemium wraz z kartą debetową wystarczy wykonać 5 płatności kartą na łączną kwotę 200 zł  i zalogować się do aplikacji mobilnej. Po spełnieniu tych wymagań otrzymasz bon 100 zł na Allegro. Samo Konto jest całkowicie darmowe. Po opłaceniu zakupów na łączną kwotę 200 zł również karta debetowa jest darmowa.