Bon 150 zł za założenie Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas

W nowej promocji BGŻ BNP Paribas „Zakupy z Kontem” za otwarcie Konta Maksymalnego możesz otrzymać 3 bony do H&M o łącznej wartości 150 zł.

Nowa promocja „Zakupy z Kontem” skierowana jest do osób, które skończyły 18 lat, ale nie skończyły 26 lat na dzień 31 października 2017 roku. W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie 24 miesięcy przed przystąpieniem do niej nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Promocja będzie trwać do osiągnięcia limitu rejestracji 2 500 zgłoszeń, lecz nie dłużej niż do 30 września 2017 roku.

Warunki udziału w promocji „Zakupy z Kontem”

W celu otrzymania premii w wysokości 150 zł powinieneś spełnić następujące wymagania:

 • do 30 września 2017 roku lub do wyczerpania puli zgłoszeń w zależności co nastąpi wcześniej:
  • wypełnij prosty formularz rejestracyjny na stronie promocji akceptując wymagane zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz regulamin promocji,
  • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Maksymalne wraz z kartą debetową. Wniosek należy złożyć wykorzystując link zawarty w e-mailu.

I to tyle. Teraz pozostaje Ci spełnić w trzech kolejnych miesiącach wymagania za które otrzymasz 3 bony o wartości 50 zł każdy do H&M.

Bon 150 zł do H&M

Warunkiem uzyskania trzech bonów o wartości 50 zł każdy jest spełnienie w miesiącach październik, listopad i grudzień następujących wymagań:

 • do 31 października 2017 roku (pierwszy bon o wartości 50 zł):
  • zaloguj się przynajmniej jeden raz do bankowości internetowej Pl@net,
  • wykonaj minimum jedną transakcję bezgotówkową o dowolnej wartości wydaną kartą debetową w punktach usługowo – handlowych,
 • w listopadzie i grudniu 2017 roku (2 bony o wartości 50 zł każdy) – w każdy z tych miesięcy wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę kartą wydaną do konta w punktach usługowo – handlowych.

Bon w kolejnym miesiącu otrzymasz tylko po spełnieniu warunków w miesiącu go poprzedzającym. Na dzień wypłaty bonu musisz mieć również aktywne konto i kartę debetową.

Po spełnieniu wszystkich warunków w danym miesiącu otrzymasz kod rabatowy do H&M. Kody zostaną przesłane SMS’em odpowiednio do 17 listopada (za październik), 19 grudnia 2017 (za listopad) i 18 stycznia 2018 roku (za grudzień). Bony można zrealizować do 31 października 2019 roku.

300 zł w promocji „Konto z Money Back”

Zakładając Konto Maksymalne możesz skorzystać z innej promocji „Konto z Money Back”. Za zakupy w sklepach handlowych i usługowych otrzymasz zwrot w wysokości 2% zakupionych towarów. Maksymalny zwrot w danym miesiącu rozliczeniowym nie może być większy niż 25 zł. Zwrot będzie przyznawany przez okres 12 miesięcy, co oznacza, że wciągu roku możesz otrzymać zwrot o łącznej wartości 300 zł.

Opis promocji znajdziesz w tym artykule.

Konta Maksymalne – najważniejsze opłaty

Podstawowe opłaty Konta Maksymalnego dla osób które nie skończyły 26 lat przedstawiają się następująco:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju za granicą.

Podsumowanie

Promocja Ad Astry i BGŻ BNP Paribas promująca Konto Maksymalne stwarza możliwość łatwego zgarnięcia premii w wysokości 150 zł w postaci kodów rabatowych do H&M.  Wystarczy wykonać maksymalnie 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę w punktach usługowo – handlowych. Korzystają z drugiej promocji można zgarnąć dodatkowe 300 zł w postaci zwrotu za zakupy.

Samo Konto Maksymalne dla osób do 26 lat jest rachunkiem darmowym bez żadnych dodatkowych warunków. Darmowe jest prowadzenie konta, obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów na terenie kraju i za granicą. Osoby poszukujące konta darmowego bez żadnych warunków powinny zainteresować się Kontem Maksymalnym.

 

 

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Bon 150 zł za założenie Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Nowa promocja banku BGŻ BNP Paribas„kieszonkowe” skierowana jest do młodzieży w wieku od 13 do 18 lat. Aktualnie trwa jeszcze promocja w której osoby powyżej 18 roku życia za założenie konta Maksymalnego mogą otrzymać 3 bony do H&M o łącznej wartości 150 zł. Opis promocji znajdziesz w tym artykule. […]