Bon 200 zł do sklepów H&M za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja została zakończona w dniu 31 lipca 2019 roku.
Bon 200 zł do sklepów H&M za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat w nowej promocji banku BNP Paribas. Dodatkowymi warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie przynajmniej 3 transakcji o łącznej wartości 300 zł. W promocji będzie mogło wziąć udział tylko 1 000 osób.

Co można zyskać?

Nagrodą w akcji „Promocja otwarta na eświat” jest ekarta upominkowa w postaci e-kodu o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci sklepów stacjonarnych i internetowych H&M. Warunkiem jego otrzymania jest otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na eŚwiat i usługami bankowości elektronicznej oraz aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile i wykonanie przynajmniej trzech płatności kartą na kwotę minimum 300 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Wymóg ten dotyczy również klientów przejętego w 2018 roku Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

Chcąc wziąć udział w promocji musisz wypełnić formularza rejestracyjny na internetowej stronie promocji w terminie do 31 lipca 2019 roku. Ponieważ w promocji przewidziano rejestrację tylko 1 000 uczestników nie warto długo czekać z decyzją.

Bon 200 zł do sklepów H&M

Warunkiem otrzymania bonu 200 zł do sklepów H&M jest spełnienie wszystkich wymagań ujętych w regulaminie promocji. W tym celu powinieneś:

 • do 31 lipca 2019 roku lub do wyczerpania puli 1 000 rejestracji (w zależności co nastąpi wcześniej) zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługi bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w przesłanym e-mailu.
 • do 14 sierpnia 2019 roku zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługi bankowości elektronicznej,
 • do 31 sierpnia 2019 roku aktywuj aplikację mobilną GOmobile,
 • w miesiącu następującym po miesiącu, w którym aktywowałeś aplikację GOmobile wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą w sklepach usługowo – handlowych na kwotę nie mniejszą niż 300 zł.

Przykładowo:

Jeśli zarejestrowałeś się w akcji i złożyłeś wniosek o konto, a następnie zawarłeś umowę i aktywowałeś aplikację GOmobile w maju, to transakcje bezgotówkowe musisz wykonać w czerwcu 2019 roku.

W przypadku złożenia wniosku o konto, a następnie zawarcia umowy i aktywowania aplikacji GOmobile w czerwcu, transakcje bezgotówkowe musisz wykonać w lipcu 2019 roku.

Transakcje bezgotówkowe możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych i w sklepach internetowych. Nie brane są pod uwagę transakcje wykonane z wykorzystaniem internetowych systemów płatności podmiotów trzecich takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Nie dotyczy to operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Nie brane są również pod uwagę transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji. Do końca miesiąca, w którym otrzymałeś informację o nagrodzie, otrzymasz na podany podczas rejestracji numer telefonu wiadomość sms z e-kodem do sklepów H&M.

Na dzień przekazania premii musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej.
Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Voucher będziesz mógł wykorzystać do 30 marca 2021 roku. Szczegółowe zasady korzystania z e-kodów znajdziesz w regulaminie korzystania z e-kart upominkowych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie

Nowe Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Do konta wydawana jest jedna spośród trzech kart debetowych z logo Mastercard. Podstawową karta jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Pozostałe dwie to Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat.

Karta Otwarta na eŚwiat wydawana jest bezpłatnie, ale za jej obsługę trzeba zapłacić co miesiąc 6 zł. Opłaty tej nie można uniknąć. W zamian właściciel karty otrzymuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Za granicą darmowa jest wypłata gotówki tylko z bankomatów należących do grupy BNP Paribas. Do karty ooferowane jest  bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc”.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Nowa akcja duetu Ad Astra i BNP Paribas promująca Konto Otwarte na Ciebie jest bardzo atrakcyjna i bardzo prosta. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat, aktywować aplikacje mobilną i wykonać przynajmniej 3 płatności kartą na kwotę 300 zł. W zamian otrzymasz voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych H&M.

Minusem akcji jest Karta Otwarta na eŚwiat za którą trzeba płacić co miesiąc 6 zł. Może ona zainteresować osoby, które zainteresowane są bezpłatnymi wypłatami gotówki z bankomatów w kraju oraz darmowym ubezpieczenie „CYBER Pomoc”.