Bon 200 zł do empik.com za kartę kredytową T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe zaoferował swoim klientom bon 200 zł do empik.com w zamian za wyrobienie karty kredytowej Mastercard Travel lub karty kredytowej Mastercard Pomoc Mierzona Kilometrami.

W promocji może wziąć udział każda osoba, która w okresie 90 dni przed rozpoczęciem promocji (promocja rozpoczęła się w dniu 1 grudzień 2017 rok) nie była posiadaczem karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe.

Warunki promocji „Empik z Kartą Kredytową Mastercard T-Mobile Usługi Bankowe”

Same warunki promocji są banalnie proste. W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej MasterCard Travel lub Mastercard Pomoc Mierzona Kilometrami. Wniosek należy złożyć do 31 stycznia 2018 roku za pośrednictwem tej strony T-Mobile Usługi Bankowe.

Po złożeniu dokumentów i otrzymaniu pozytywnej opinii kredytowej, należy zawrzeć zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard Travel i po jej otrzymaniu aktywować ją.

Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę nie mniejszą niż 750 zł. Jeśli umowa została zawarta w grudniu 2017 roku, to płatności te należy wykonać w styczniu 2018 roku.

Transakcje muszą zostać wykonane w dowolnych sklepach usługowo – handlowych. Nie brane są pod uwagę transakcje gotówkowe, przelewy z karty kredytowej oraz transakcje dokonane w punktach posiadających następujące oznaczenia MCC (Merchant Category Code):

  • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC,
  • 4111 – usługi transportowe,
  • 6012 – instytucje finansowe,
  • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi,
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Bon 200 zł do empik.com

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków promocji zostanie przyznana nagroda w postaci elektronicznego vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania w trakcie zakupów w sklepie internetowym empik.com

Voucher zostanie wysłany za pośrednictwem SMS najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Promocja trwa do 31 stycznia 2018 roku. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty karty kredytowa MasterCard Travel

Użytkownik Karty Kkredytowej Pomoc Mierzona Kilometrami za zakupy dokonane kartą, otrzymuje punkty w Programie Mastercard priceless specials. Punkty te można wymienić na cegiełki wspierające Fundację TVN „nie jesteś sam” lub na gadżety akcji Pomoc Mierzona Kilometrami.

Karta Kredytowa Mastercard Travel skierowana jest do osób dużo podróżujących za granicą. Za wszystkie transakcje bezgotówkowe wykonane za granicą, o równowartości powyżej 50 zł, jej użytkownik otrzymuje 5% zwrotu . Miesięcznie zwrot może wynieść 100 zł.

Podstawowe opłaty i wymagania dla obu kart są takie same. Minimalny dochód wymagany do uzyskania karty wynosi 1 000 zł.

Karta kredytowa wydawana jest bezpłatnie. Roczna opłata wynosi 70 zł. Można jej uniknąć, jeśli w ciągu roku zostaną nią wykonane zakupy na kwotę 15 000 zł lub obniżyć do 35 zł wydając 7 500 zł.

Miesięczna opłata za obsługę karty wynosi 8 zł. Wystarczy jednak, że zostaną zrobione nią 4 dowolne transakcje w danym miesiącu, żeby opłaty uniknąć.

Załóż kartę kredytową T-Mobile UB i zgarnij bon 200 zł do empik.com