Bon 250 zł do Biedronki i 250 000 zł w konkursie karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku

W nowej promocji karty kredytowej Citi Simplicity do zdobycia jest nagroda w postaci bonu w wysokości 250 zł do wykorzystania w sklepach Biedronki. Każdy uczestnik promocji może wziąć w konkursie promującym kartę Citi Simplicity. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną w wysokości 250 000 zł. Dodatkowo zostanie przyznanych 200 nagród, którymi są telefony SAMSUNG Galaxy A6 Dual 2018. Oferta Citibanku jest ważna do 1 października 2018 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Zostań zwycięzcą z Kartą Kredytową Citi Simplicity” skierowana jest do osób posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 czerwca 2015 roku. Warunkiem ubiegania się o karty kredytowe w Citibanku spełnienie następujących wymagań:

  • osoba fizyczna – wiek 18 lat, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i posiadanie dochodów netto nie mniejszych niż 1 200 zł,
  • osoba prowadząca działalność gospodarczą – wiek 18 lat, prowadzenie działalności przez okres 2 lat i dochód netto minimum 2 500 zł.

Jak zgarnąć bon 250 zł do Biedronki?

Warunkiem udziału w promocji jest wypełnienie formularza kontaktowego na dedykowanej stronie promocji w terminie do 1 października 2018 roku. Poza podaniem swoich danych musisz również podać hasło reklamowe promujące kartę City Simplicity. Nie zapomnij wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących promocji drogą elektroniczną.

W ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą doradca Banku wraz z którym złożysz wniosek o kartę kredytową City Simplicity. Do wniosku będzie musiał dołączyć dokumenty dochodowe wskazane przez doradcę. Po zaakceptowaniu Twojego wniosku otrzymasz kurierem umowę, a następnie kartę kredytową.

Do 30 listopada 2018 roku wymagania:

  • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową na kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł.Przy rozliczaniu transakcji nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone lub nie zaksięgowane.

Po spełnieniu  wszystkich powyższych wymagań otrzymasz nagrodę w postaci E-kodu o wartości 250 zł do sieci sklepów Biedronka. Przekazanie kodu nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Czas na wykorzystanie E-kodu masz 6 miesięcy od daty jego wydania. Z E-kodu możesz korzystać wielokrotnie do do wyczerpania kwoty 250 zł. W przypadku zakupu na kwotę niższą niż wartość E-kodu nie otrzymasz reszty w gotówce. Szczegółowe zasady korzystania z kodu zawarte są w regulaminie na tej stronie internetowej https://kartypodarunkowe.biedronka.pl.

250 000 zł za podanie hasła reklamowego

Jeśli podałeś hasło reklamowe promujące kartę kredytową City Simplicity i spełniłeś warunki do otrzymania bonu do Biedronki weźmiesz udział w konkursie Citibanku. Do zdobycia są następujące nagrody:

  • Jedna nagroda pieniężna pierwszego stopnia – 250 000 zł,
  • Nagroda drugiego stopnia – 200 telefonów SAMSUNG Galaxy A6 Dual 2018 (SM–A600F) o wartości 1 300 zł każdy.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniu 17 grudnia 2018 roku.  Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody za pośrednictwem bankowości internetowej i SMSu najpóźniej do 16 stycznia 2019 roku. W wiadomości tej zostanie również podany sposób, termin i forma odbioru nagrody.

Sprawdź stronę konkursu i weź w nim udział!

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.