Bon 250 zł na zakupy na ORLEN za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Bon 250 zł na zakupy na ORLEN za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Świat w nowej promocji banku BNP Paribas. Dodatkowym warunkiem otrzymania bonu jest wykonanie przynajmniej 3 transakcji o łącznej wartości 300 zł. W promocji będzie mogło wziąć udział tylko 800 osób.

Co można zyskać?

Nagrodą w akcji „Promocja otwarta na świat” jest bon w postaci Karty Paliwowej Przedpłaconej o wartości 250 zł do wykorzystania na stacjach paliwowych Orlen. Warunkiem jego otrzymania jest otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Świat i usługami bankowości elektronicznej oraz aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile i wykonanie przynajmniej trzech płatności kartą na kwotę minimum 300 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Wymóg ten dotyczy również klientów przejętego w 2018 roku Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

Chcąc wziąć udział w promocji musisz wypełnić formularza rejestracyjny na internetowej stronie promocji w terminie do 31 lipca 2019 roku. Ponieważ w promocji przewidziano rejestrację tylko 800 uczestników nie warto długo czekać z decyzją.

Bon 250 zł na zakupy na ORLEN

W celu otrzymania Karty Paliwowej Przedpłaconej o wartości 250 zł do wykorzystania na stacjach ORLEN musisz spełnić wszystkie poniższe  wymagania:

 • do 31 lipca 2019 roku lub do wyczerpania puli 1 200 rejestracji (w zależności co nastąpi wcześniej) zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługi bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w przesłanym e-mailu.
 • do 14 sierpnia 2019 roku zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie, Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługi bankowości elektronicznej,
 • do 31 sierpnia 2019 roku aktywuj aplikację mobilną GOmobile,
 • w miesiącu następującym po miesiącu, w którym aktywowałeś aplikację GOmobile wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą w sklepach usługowo – handlowych na kwotę nie mniejszą niż 300 zł.

Przykładowo:

Jeśli zarejestrowałeś się w akcji i złożyłeś wniosek o konto, a następnie zawarłeś umowę i aktywowałeś aplikację GOmobile w maju, to transakcje bezgotówkowe musisz wykonać w czerwcu 2019 roku.

W przypadku złożenia wniosku o konto, a następnie zawarcia umowy i aktywowania aplikacji GOmobile w czerwcu, transakcje bezgotówkowe musisz wykonać w lipcu 2019 roku.

Transakcje bezgotówkowe możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych i w sklepach internetowych. Nie brane są pod uwagę transakcje wykonane z wykorzystaniem internetowych systemów płatności podmiotów trzecich takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Nie dotyczy to operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Nie brane są również pod uwagę transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji. Wraz z informacją o zdobyciu nagrody otrzymasz link wraz z unikalnym kodem, za których pośrednictwem zalogujesz się na stronie, na której podasz adres dostarczenia nagrody. Nagroda zostanie przesłana listem poleconym na podany przez Ciebie adres do końca miesiąca, w którym otrzymałeś informację o jej przyznaniu.

Na dzień przekazania premii musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej.
Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta Paliwowa Przedpłacona ważna jest do wyczerpania limitu na karcie. Szczegółowe zasady korzystania z niej znajdziesz w regulaminie korzystania z kart paliwowych przedpłaconych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Otwarte na Ciebie

Nowe Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Do konta wydawana jest jedna spośród trzech kart debetowych z logo Mastercard. Podstawową karta jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Pozostałe dwie to Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat.

Karta Otwarta na Świat jest najdroższą z kart oferowanych do Konta Otwartego na Ciebie. Miesięczna opłata za jej użytkowanie wynosi 10 zł. Opłaty nie da się uniknąć. Zaletami karty jest brak opłaty za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju. Za granicą za darmo można wypłacić gotówkę tylko z bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance.  Zaletą karty jest dostęp do prawie 160 walut bez ponoszenia kosztów przewalutowania. oraz bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oraz możliwość bezpłatnego korzystania z usługi Boingo Wi-Fi.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Nowa akcja duetu Ad Astra i BNP Paribas promująca Konto Otwarte na Ciebie jest bardzo atrakcyjna i bardzo prosta. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat, aktywować aplikację mobilną i wykonać przynajmniej 3 płatności kartą na kwotę 300 zł. W zamian otrzymasz Kartę Paliwową Przedpłaconą o wartości 250 zł do wykorzystania na stacjach Orlen.

Bardzo dużym plusem Konta Otwartego na Ciebie jest brak opłat za obsługę konta i darmowa wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju. Minusem jest wysoka miesięczna opłata wynosząca 10 zł za obsługę karty, której nie można uniknąć. Karta może zainteresować osoby dużo podróżujące po świecie, które skorzystają z dostępu do prawie 160 walut bez ponoszenia kosztów przewalutowania, darmowego ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oraz bezpłatnego korzystania z usługi Boingo Wi-Fi.

Aktualnie bank BNP Paribas prowadzi dwie inne promocje Konta Otwartego na Ciebie. Poza nagrodami podstawową różnicą jest karta debetowa. W pierwszej z nich jest to Karta Otwarta na Dzisiaj, w drugiej Karta Otwarta na eŚwiat.  Opis promocji znajdziesz w tych artykułach:

Bon 150 zł do Biedronki za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas,

Bon 200 zł do sklepów H&M za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.