Bon 400 zł na zakupy na oleole.pl z kartą kredytową Citibanku

Citibank przedłużył promocję w ramach której za wyrobienie karty kredytowej możesz otrzymać bon o wartości 400 zł do sklepu internetowego oleole.pl. Warunkiem jego otrzymania jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł w ciągu dwóch miesięcy.

Promocja została zakończona. Możesz wziąć udział w obecnie prowadzonej, w której za założenie dowolnej karty kredytowej możesz otrzymać premię pieniężna w wysokości 300 zł. Więcej dowiesz się w artykule: Premia pieniężna 300 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibanku.

W drugiej edycji promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź kod rabatowy do oleole.pl” możesz wziąć udział pod warunkiem, że nie posiadałeś żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2015 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

Warunkiem udziału w promocji jest wszystkich następujących wymagań:

  • do 31 stycznia 2018 roku wypełnij formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji podając dane osobowe i akceptując wymagane zgody,
  • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wraz z którym złożysz wniosek o kartę kredytową (proponuję wybrać darmową kartę Citi Simplicity),
  • dostarcz wymagane przez Bank dokumenty, w tym ważny dokument potwierdzający deklarowane na wniosku dochody,
  • po otrzymaniu pozytywnej opinii Bank dostarczy kurierem umowę, a po kilku dniach kartę kredytową, którą powinieneś aktywować.

O karty kredytowe Citibanku mogą ubiegać się tylko osoby, których wiek wynosi 21 lat, osiągają dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i są zatrudnione w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą wiek wynosi 25 lat, działalność gospodarcza nie może być prowadzona krócej niż 2 lata.

Bon 400 zł na zakupy na oleole.pl

Skoro masz już aktywną kartę to teraz możesz spełnić pozostałe wymagania uprawniające do otrzymania bonu o wartości 400 zł na zakupy na oleole.pl. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę (data znajduje się na umowie):

  • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • wykonaj płatności bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych na łączną kwotę minimum 1 000 zł.

Przy rozliczaniu płatności kartą nie wliczane są przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone lub nie zaksięgowane.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz elektroniczny bon o wartości 400 zł do sklepu oleole.pl. Przekazanie vouchera nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki.

Czas na wykorzystanie vouchera masz do 31 grudnia 2018 roku. Voucher musisz wykorzystać w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą niż 400 zł (koszty przesyłki musisz opłacić dodatkowo). W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citibank oferuje do wyboru jedną z trzech swoich kart kredytowych. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.