Bon 400 zł na zakupy na oleole.pl z kartą kredytową Citibanku

Citibank przedłużył promocję w ramach której za wyrobienie karty kredytowej możesz otrzymać bon o wartości 400 zł do sklepu internetowego oleole.pl. Warunkiem jego otrzymania jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł w ciągu dwóch miesięcy.

W drugiej edycji promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź kod rabatowy do oleole.pl” możesz wziąć udział pod warunkiem, że nie posiadałeś żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 stycznia 2015 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

Warunkiem udziału w promocji jest wszystkich następujących wymagań:

 • do 31 stycznia 2018 roku wypełnij formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji podając dane osobowe i akceptując wymagane zgody,
 • w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wraz z którym złożysz wniosek o kartę kredytową (proponuję wybrać darmową kartę Citi Simplicity),
 • dostarcz wymagane przez Bank dokumenty, w tym ważny dokument potwierdzający deklarowane na wniosku dochody,
 • po otrzymaniu pozytywnej opinii Bank dostarczy kurierem umowę, a po kilku dniach kartę kredytową, którą powinieneś aktywować.

O karty kredytowe Citibanku mogą ubiegać się tylko osoby, których wiek wynosi 21 lat, osiągają dochody netto nie mniejsze niż 1 200 zł i są zatrudnione w obecnej firmie nie krócej niż 3 miesiące. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą wiek wynosi 25 lat, działalność gospodarcza nie może być prowadzona krócej niż 2 lata.

Bon 400 zł na zakupy na oleole.pl

Skoro masz już aktywną kartę to teraz możesz spełnić pozostałe wymagania uprawniające do otrzymania bonu o wartości 400 zł na zakupy na oleole.pl. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę (data znajduje się na umowie):

 • zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
 • wykonaj płatności bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych na łączną kwotę minimum 1 000 zł.

Przy rozliczaniu płatności kartą nie wliczane są przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone lub nie zaksięgowane.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz elektroniczny bon o wartości 400 zł do sklepu oleole.pl. Przekazanie vouchera nastąpi za pośrednictwem bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki.

Czas na wykorzystanie vouchera masz do 31 grudnia 2018 roku. Voucher musisz wykorzystać w czasie jednego zakupu na kwotę równą lub wyższą niż 400 zł (koszty przesyłki musisz opłacić dodatkowo). W przypadku, gdy zwrócisz zakupiony towar, zwrot nastąpi w takiej samej formie jak zakup (voucher plus gotówka).

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.

Formularz promocji wypełnisz na tej stronie.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citibank oferuje do wyboru jedną z trzech swoich kart kredytowych. Spośród nich najlepszą propozycję stanowi karta Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa. W przypadku karty Citibank World MasterCard i Citibank Premier Miles roczna opłata za ich wydanie i korzystanie wynosi 216 zł. Polecane są one szczególnie tym osobom, które chciałyby korzystać z ich programów lojalnościowych.

Citi Handlowy bardzo aktywnie promuje kartę Citi Simpicity oferując bardzo atrakcyjne bonusy. Warunkiem otrzymania nagrody jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na dedykowanej stronie danej promocji. Aktualnie Citibank prowadzi następujące promocje:

 • Smartfon LG K4 – opis promocji znajdziesz tutaj, stronę promocji pod tym adresem.
 • voucher 400 zł na zakupy na morele.net – opis promocji znajdziesz tutaj, stronę promocji pod tym adresem,
 • voucher 400 zł na zakupy w Allegro – opis promocji znajdziesz tutaj, stronę promocji pod tym adresem,
 • voucher 400 zł na zakupy do perfumerii Douglas – opis promocji znajdziesz tutaj, stronę promocji pod tym adresem,
 • voucher 400 zł na zakupy w Frisco – opis promocji znajdziesz tutaj, stronę promocji pod tym adresem,
 • roczny abonament do Storytel – opis promocji znajdziesz tutaj, stronę promocji pod tym adresem.

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz