Bon 50 zł do Empik.com za Konto 360° Junior w Millennium Bank

Bank Millennium uruchomił promocję skierowaną do rodziców, w której mogą oni otworzyć swojemu niepełnoletniemu dziecku Konto 360° Junior. Nagrodą za otwarcie konta i zapewnienie wpływu kwoty 100 zł jest e-karta podarunkowa o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie empik.com.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych posiadająca rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy lub kartę kredytową w Banku Millennium. Ponadto powinna ona posiadać:

  • zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w Kanałach Bankowości Elektronicznej (KBE),
  • wyrażone zgody na przetwarzanie przez Bank danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych firmom współpracującym z Bankiem Millennium oraz zgody otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i przez telefon.

Bon 50 zł do Empik.com

Bon o wartości 50 zł do Empik.com otrzymasz po spełnieniu następujących wymagań w terminie do 16 grudnia 2018 roku:

  • złóż wniosek o Konto 360° Junior za pośrednictwem Millenet, a następnie zawrzyj umowę,
  • w trakcie składania wniosku zaakceptuj regulamin promocji,
  • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 100 zł,
  • jeśli Twoje dziecko ma więcej niż 13 lat wówczas dodatkowo musi ono wykonać co najmniej 1 transakcję kartą debetową wydaną do konta lub aktywować aplikację mobilną Banku,
  • do 21 grudnia 2018 roku, czyli do dnia wypłaty nagrody, Konto 360° Junior musi być aktywne.

Jeśli masz więcej niż 1 dziecko możesz dla każdego z nich założyć Konto 360°Junior. Również dla każdego założonego konta musisz spełnić warunki promocji, aby otrzymać kod o wartości 50 zł.

Przekazanie nagrody

Najpóźniej do 21 grudnia 2018 roku otrzymasz wiadomość SMS na swój telefon, na który otrzymujesz hasła do autoryzacji zleceń w bankowości elektronicznej, wraz z kodem lub kodami (jeśli otworzyłeś więcej niż jedno konto). Kody będzie można wykorzystać w ciągu 60 dni. Sposób użycia kodów określa szczegółowo Regulaminie sklepu internetowego empik.com.

Krótka charakterystyka Konta 360° Junior

Konto 360° Junior prowadzone jest za darmo. Miesięczna opłata za kartę debetową wynosi 4 zł. Można jej uniknąć wykonując nią w danym miesiącu jedną płatność na dowolną kwotę. Wykonanie tej płatności zwalnia również z opłat za wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach w kraju. Nie spełnienie tego warunku spowoduje opłatę w wysokości 1 zł w bankomatach banku Santander i sieci Planet Cash oraz 5 zł w przypadku pozostałych bankomatów w kraju. Bezpłatne są krajowe przelewy internetowe i mobilne.