100 zł do Biedronki i 650 zł zwrot za zakupy w promocji eKonta

W dniu dzisiejszym ruszyła kolejna akcja Agory w ramach której za założenie eKonta standard wraz z kartą debetową możesz otrzymać bon o wartości 100 zł do sieci sklepów Biedronka.

Organizatorem akcji „Same korzyści na Bank” jest Agora, a partnerem mBank. Za założenie eKonta standard wraz z kartą debetową za pośrednictwem strony akcji możesz otrzymać elektroniczny voucher o wartości 100 zł do sieci sklepów Biedronka.

Akcja Agory łączy się z promocją mBanku „Lepiej z eKontem – II edycja”, w której możesz zdobyć premię w postaci moneyback’u w wysokości 4% wartości płatności kartą i/lub płatności Blik.  Maksymalny zwrot za okres 5 miesięcy może wynieść do 650 zł. Dodatkowo mBank zwolni Cię między innymi z opłaty za obsługę karty debetowej i udzieli gwarancji niezmienności opłat oraz warunków zwalniających z opłat przez okres 24 miesięcy.

W promocji możesz wziąć udział, o ile od dnia 1 stycznia 2016 roku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego i/lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Promocja rozpoczęła się w dniu dzisiejszym i trwać będzie do 12 listopada 2017 roku.

Jak wziąć udział w akcji „Same korzyści na Bank”?

Jeśli nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta od 1 stycznia 2016 roku możesz przystąpić do udziału w promocji. W tym celu musisz w terminie do 12 listopada 2017 roku wykonać następujące czynności:

 • zarejestruj się na stronie akcji podając swoje imię, nazwisko i adres e-mail oraz zaakceptuj regulamin promocji,
 • zaloguj się do aplikacji i za pośrednictwem udostępnionego linku przejdź na stronę mBanku, gdzie złożysz wniosek o otwarcia eKonta standard wraz z kartą debetową,
 • zaakceptuj wymagane zgody,
 • podpisz umowę o prowadzenie eKonta standard i umowę o kartą debetową oraz wybierz sposób podpisania umowy – za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub placówce mBanku – mKiosk lub mFinanse,
 • najpóźniej w kolejnym miesiącu po otwarciu konta wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych. Mogą to być płatności wykonane kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe. Nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane, wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy na rachunki mBanku.

Voucher 100 zł do Biedronki

Do 31 stycznia 2018 roku Agora prześle na Twój adres e-mail podany podczas rejestracji wiadomość o przyznaniu nagrody. W tym terminie otrzymasz również voucher o wartości 100 zł, który będzie dostępny w Twoim profilu po zalogowaniu do aplikacji akcji.

Voucher stanowi 13-cyfrowy unikalny kod, który będziesz mógł wykorzystać podczas zakupów w sieci sklepów Biedronka. Czas na wykorzystanie vouchera będziesz miał do 31 grudnia 2018 roku.  Możesz go wykorzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania kwoty 100 zł. W przypadku zwrotu towaru opłaconego voucherem, zwrot wydanej kwoty nastąpi na Kartę Podarunkową Biedronki.

Przyznana nagroda nie podlega podatkowi dochodowemu od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Przejdź na stronę akcji i zgarnij bon 100 zł do Biedronki.

Premia 650 zł za płatności kartą i płatności BLIK

Po założeniu eKonta standard w akcji Agory możesz skorzystać z promocji mBanku „Lepiej z eKontem”. W ramach promocji możesz otrzymać zwrot w wysokości 4% za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą płatniczą i/lub usługą BLIK. W tym celu powinieneś, począwszy od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarłeś umowę o konto i kartę, wykonać transakcje bezgotówkowe w sklepach usługowo – handlowych kartą płatniczą i/lub za pośrednictwem usługi BLIK na kwotę nie mniejszą niż 250 zł. Transakcji tych nie powinieneś anulować (czyli nie zwracać towaru) przynajmniej do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu w którym je wykonałeś.

Dodatkowo w każdym miesiącu kalendarzowym musisz:

 • zapewnić jednorazowy wpływ kwoty 1 000 zł na nowo otwarte konto, wpływ ten nie może pochodzić z konta którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem w mBanku,
 • przynajmniej jeden raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Premię za dany miesiąc otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie wymagane warunki do jej otrzymania. W danym miesiącu kalendarzowym możesz otrzymać premię nie wyższą niż 130 zł. Łączna wartość premii z 5 miesięcy może wynieść maksymalnie 650 zł.

Dodatkowo otrzymasz gwarancję niezmienności wysokości opłat oraz warunków zwalniających z opłat przez okres 24 miesięcy. Zwolnienie z opłat dotyczą:

 • prowadzenia eKonta standard otwartego w ramach promocji,
 • wypłat z bankomatów wykonanych kartą wydaną do promocyjnego eKonta,
 • realizacji wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez Internet.

Szczegółowy opis promocji znajdziesz w tym artykule.

Charakterystyka rachunku eKonto standard

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku.
 • 0 zł – opłata za przelewy internetowe,
 • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
 • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty – opłata nie jest pobierana, jeżeli w miesiącu zostanie wykonanych 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK powyżej kwoty 100 zł, poniżej – 1,30 zł,
 • 3% min. 5 zł, max. 9 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach w kraju,
 • 3% min. 9 zł – wypłata gotówki w bankomatach za granicą,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

Podsumowanie

Akcja Agory jest bardzo prosta. Wystarczy tylko założyć eKonto standard wraz z kartą debetową i wykonać 5 płatności kartą debetową na dowolną wartość. W zamian otrzymamy voucher w wysokości 100 zł do Biedronki.

Kolejne 650 zł możemy zarobić w promocji eKonta standard płacąc kartą debetową i za pośrednictwem usługi BLIK za zakupy w sklepach usługowo – handlowych. Zwrot będzie przyznawany przez okres 5 miesięcy.

eKonto jest rachunkiem bardzo atrakcyjnym. Prowadzenie konta jest bezpłatne. Wykonując każdego miesiąca 5 transakcji kartą debetową na dowolną kwotę nie zapłacimy za obsługę karty debetowej. Gotówkę wypłacimy również nie ponosząc opłat, ale pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie wynosić minimum 100 zł.

 

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o