Bonus 150 zł za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

W nowej promocji „Bonus dla Ciebie” możesz zyskać nagrodę o łącznej wartości 150 zł. Wystarczy otworzyć Konto Optymalne i aktywnie z niego korzystać płacąc kartą debetową w sklepach usługowo – handlowych i zapewniając wpływ na konto kwoty 1 000 zł. W promocji przewidziano rejestrację tylko 1 500 wniosków.

Zgodnie z regulaminem promocja została zakończona w dniu 14 grudnia 2018 roku! 

Co mogę zyskać?

W promocji „Bonus dla Ciebie” możesz zgarnąć dwie nagrody o łącznej wartości 150 zł. Pierwszą nagrodę o wartości 50 zł otrzymasz za aktywowanie aplikacji GOmobile i wykonanie 1 przelewu za pośrednictwem bankowości elektronicznej (Pl@net lub aplikacji GOmobile). Drugą nagrodę o wartości 100 zł otrzymasz  za wpływ na konto kwoty o łącznej wartości co najmniej 1 000 zł i za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę nie mniejszą niż 300 zł.

Do kogo skierowana jest promocja „Bonus dla Ciebie”?

W promocji „Bonus dla Ciebie” możesz wziąć udział, jeśli w okresie 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas oraz w Raiffeisen Polbank – przed przejęciem przez Bank podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska.

150 zł za otwarcie Konta Optymalnego

Warunkiem zdobycia nagrody o łącznej wartości 150 zł jest spełnienie przez Ciebie wszystkich poniższych wymagań:

 • najpóźniej do 14 grudnia 2018 roku:
  • zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w e-mailu.
 • do 11 stycznia 2019 roku podpisz umowę ramową o Konto Optymalne, kartę debetową i usługi bankowości elektronicznej,
 • do 31 stycznia 2019 roku aktywuj aplikację mobilną GOmobile i wykonaj za jej pośrednictwem lub za pośrednictwem bankowości internetowej Pl@net 1 przelew na dowolną kwotę.
 • w lutym i marcu 2019 roku, w każdym z tych miesięcy, spełnij następujący warunek aktywności:
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe w sklepach usługowo – handlowych na  kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
  •  zapewnij łączny wpływ na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł. Wpływ ten nie może pochodzić z Twojego konta w BGŻ BNP Paribas, ale może pochodzić z konta w innym banku. Nie może to być również wpływ gotówkowy.

Przekazanie nagród

O przyznaniu pierwszej nagrody zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 15 lutego 2019 roku. Po jej otrzymaniu powinieneś zalogować się na stronie promocji najpóźniej do 25 lutego 2019 roku w celu uzupełnienia swoich danych, w tym podania numeru nowo otwartego rachunku.  Nagrodę otrzymasz do końca lutego 2019 roku.

Informację o przyznaniu drugiej nagrody otrzymasz na swoją skrzynkę mailową do 19 kwietnia 2019 roku, a nagrodę  do 30 kwietnia 2019 roku. Na dzień przekazania nagród musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Czy warto wziąć udział w promocji?

Nowa promocja duetu Ad Astra i BGŻ BNP Paribas promująca Konto Optymalne jest bardzo atrakcyjna i bardzo prosta. Wystarczy przez 2 kolejne miesiące, w każdym z nich, wykonać transakcje kartą w sklepach usługowo – handlowych na kwotę 300 zł i zapewnić wpływ na konto na łączną kwotę 1 000 zł.

Bardzo dużym plusem Konta Optymalnego jest brak opłat za obsługę konta i karty debetowej. Minusem jest wysoko opłata za wypłatę gotówki z bankomatów nie należących od Banku i Planet Cash.