Bony do Biedronki o wartości 350 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja została zakończona w dniu 15 wrzesień 2019 roku.
Bony do Biedronki o łącznej wartości 350 zł czekają na rodziców uczniów, które ruszą we wrześniu do szkoły. Warunkiem ich otrzymania jest otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj w nowej promocji banku BNP Paribas. Dodatkowo należy spełnić proste warunki aktywności. W promocji będzie mogło wziąć udział tylko 2 500 osób.

Bony do Biedronki

Nagrodą w promocji „Powrót do szkoły”, której organizatorem jest firma Ad Astra, są dwa bony w postaci E-kodu o łącznej wartości 350 zł do wykorzystania w sklepach Biedronki. Warunkiem ich otrzymania jest otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej oraz spełnienie w miesiącu wrześniu i październiku prostych warunków promocji.

Vouchery będziesz mógł wykorzystać do 31 maja 2020 roku. Szczegółowe zasady korzystania z e-kodów znajdziesz w regulaminie korzystania z kart podarunkowych.

Kto skorzysta z promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie ostatnich 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Wymóg ten dotyczy również klientów przejętego w 2018 roku Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

W promocji przewidziano rejestrację tylko 2 500 uczestników. Warto się pospieszyć z decyzją, bowiem promocje banku BNP Paribas zazwyczaj kończą się przed wyznaczonym terminem. W tym przypadku jest to 15 września 2019 roku.

Jak zdobyć bony do Biedronki?

Chcąc zgarnąć bony do Biedronki o łącznej wartości 350 zł musisz spełnić następujące wymagania:

 • do 15 września 2019 roku lub do wyczerpania puli 2 500 rejestracji (w zależności co nastąpi wcześniej) wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • w mailu, potwierdzającym Twoje przystąpienie do promocji, kliknij w zawarty w nim link, który przeniesie Cię na stronę banku BNP Paribas na której złożysz wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową i usługi bankowości elektronicznej. Do wyboru masz jedną z następujących kart – Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na Świat lub Kartę Otwartą na eŚwiat. Zdecydowanie najtańszą z nich jest Karta Otwarta na Dzisiaj.
 • do 20 września 2019 roku zawrzyj umowę o Konto Otwarte na Ciebie, kartę debetową i usługi bankowości elektronicznej,
 • we wrześniu 2019 roku wykonaj co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę,
 • w październiku 2019 roku spełnij następujące wymagania:
  • wykonaj co najmniej 2 przelewy środków z nowo otwartego konta za pośrednictwem bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile),
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł,
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę minimum 1 000 zł.
 • na dzień wydania nagrody musisz być posiadaczem konta osobistego wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Przelew środków, wpływ na konto i transakcje gotówkowe

Przelew środków z konta powinieneś wykonać za pośrednictwem bankowości elektronicznej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

Wpływ na konto może pochodzić z dowolnego rachunku  – nawet Twojego, ale w innym banku. Nie brane są pod uwagę wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi Twoich kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank oraz wpłaty gotówkowe.

Transakcje bezgotówkowe możesz wykonać w sklepach usługowo – handlowych i w sklepach internetowych. Nie brane są pod uwagę transakcje wykonane z wykorzystaniem internetowych systemów płatności podmiotów trzecich takich jak: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Nie dotyczy to operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Nie brane są również pod uwagę transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.

Przekazanie nagrody

Za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków promocji we wrześniu, otrzymasz bon o wartości 150 zł. Drugi bon o wartości 200 zł otrzymasz za spełnienie warunków promocji w październiku.

O przyznaniu pierwszej nagrody zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 27 października 2019 roku. Do końca miesiąca, w którym otrzymałeś informację o nagrodzie, otrzymasz na podany podczas rejestracji numer telefonu wiadomość sms z elektronicznym voucherem do Biedronki.

Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody w wysokości 200 zł otrzymasz do dnia 20 listopada 2019 roku, a voucher do końca listopada 2019 roku.

Na dzień przekazania nagrody musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej.
Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto Otwarte na Ciebie

Nowe Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Do konta wydawana jest jedna spośród trzech kart debetowych z logo Mastercard. Podstawową karta jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Pozostałe dwie to Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat.

Karta Otwarta na Dzisiaj jest najtańszą ze wszystkich oferowanych kart. Miesięczna opłata za użytkowanie karty wynosi 3 zł, ale można jej uniknąć wykonując nią jedną transakcję bezgotówkową. W przypadku osób poniżej 26 lat opłata nie jest pobierana. Gotówkę bez ponoszenia opłat można wypłacić w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash. W pozostałych bankomatach opłata wynosi 5 zł. Za granicą za darmo wypłacić gotówkę można z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance. Wypłata z bankomatów należących do innych banków lub sieci wynosi 10 zł.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Nowa akcja duetu Ad Astra i BNP Paribas promująca Konto Otwarte na Ciebie jest bardzo atrakcyjna i bardzo prosta. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej, a następnie spełnić warunki promocji. Wykonanie 3 płatności kartą w miesiącu wrześniu nie powinno stanowić dużych problemów, tym bardziej, że kwota tych transakcji jest dowolna.

Spełnienie wymogów promocji w październiku nie powinno również sprawić dużych kłopotów. Wpływy na konto można wykonać z własnego konta w innym bank. Podobnie rzecz ma się z przelewami. Wykonanie transakcji na kwotę 300 zł w tak gorącym okresie jakim jest nowy rok szkolny to gratka. Warto się trochę postarać, ponieważ kwota do zyskania w promocji BNP Paribas jest bardzo atrakcyjna.

Bardzo dużym plusem Konta Otwartego na Ciebie jest brak opłat za obsługę konta. Spośród trzech kart najtańsza jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Dla osób do 26 lat jest bezwarunkowo darmowa, natomiast osoby powyżej 26 lat będą musiały wykonać tylko 1 dowolną transakcję, aby uniknąć opłaty w wysokości 3 zł. Gotówkę bez opłaty można wypłacić  tylko z bankomatów własnych Banku i Planet Cash. Wypłata z pozostałych bankomatów kosztuje 5 zł, co na pewno jest minusem konta.

Przydatne dokumenty: