Bony do Intersport o wartości 150 zł za założenie Konta Inteligo

Trzy bony do Intersport o łącznej wartości 150 zł można otrzymać za założenie Konta Inteligo wraz z kartą debetowa Mastercard. Dodatkowym wymaganiem jest wykonanie kartą przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej.

Warunki przystąpienia do akcji „Intersport za 0”

W promocji Inteligo mogą wziąć udział wszystkie osoby, które od dnia 1 grudnia 2016 roku do 23 lipca 2017 roku nie posiadały żadnego rachunku w Inteligo i w PKO Bank Polski.  Warunkiem otrzymania nagrody w postaci trzech bonów o łącznej wartości 150 zł jest spełnienie następujących wymagań:

 • do 31 sierpnia 2017 roku złóż wniosek o otwarcie Konta Inteligo i o kartę debetową Mastercard (karta Visa nie jest objęta promocją),
 • do 14 września 2017 roku
  • zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji,
  • wyraź zgody na otrzymywanie informacji marketingowych i informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • wykonaj przynajmniej jedną płatność o dowolnej kwocie kartą debetową w sklepach handlowych lub usługowych.

Trzy bony do Intersport o łącznej wartości 150 zł

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz trzy bony do Intersport o łącznej wartości 150 zł, każdy o wartości 50 zł. Bony otrzymasz w formie elektronicznej za pośrednictwem bankowości internetowej Inteligo najpóźniej do 31 września 2017 roku.

Bony będziesz mógł wykorzystać w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym Intersport do 31 grudnia 2017 roku. W sklepach stacjonarnych w czasie jednego zakupu możesz wykorzystać wszystkie bony. W sklepie internetowym tylko jeden.

W promocji przewidziano tylko 2 000 nagród. O kolejności ich przyznania będzie decydować kolejność spełnienia wszystkich wymagań promocji przez jej uczestników. W przypadku wyczerpania puli nagród Bank poinformuje o tym fakcie na stronie promocji.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty Konto Inteligo

Poniżej przedstawione są najważniejsze opłaty:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł – realizacja polecenia zapłaty,
 • 0 zł – zlecenia stałe,
 • 0 zł – wydanie karty,
 • 4 zł – miesięczna obsługa karty, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych kartą debetową jest większa niż 99,99 zł opłata wynosi 0 zł,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach PKO bank Polski i BZ WBK,
 • 5 zł – wypłata gotówki w innych bankomatach.

Opis Konta Inteligo znajdziesz pod tym adresem.

Podsumowanie

Promocja „Intersport za 0” jest bardzo bardzo atrakcyjna. Wystarczy tylko jedna płatność kartą debetową Mastercard, aby otrzymać trzy bony o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Intersport.

Samo Konto Inteligo jest rachunkiem darmowym, pod warunkiem wykonania w danym miesiącu płatności kartą debetową na kwotę 100 zł. Konto oferuje wiele interesujących usług, w tym aplikację IKO umozliwiająca wykonanie płatności mobilnych. Osoby zainteresowanych atrakcyjnym rachunkiem internetowym powinny skorzystać z okazji i zgarnąć 150 zł na zakupy do Intersport.

 

 

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Opis promocji znajdziesz w tym artykule. […]