Bony Sodexo lub 2 bilety do Cinema City za Konto Jakie Chcę w BZ WBK

Bony Sodexo lub 2 bilety do kina są do zdobycia w dwóch nowych promocjach Banku Zachodniego WBK. Czas na zdobycie nagród jest bardzo krótki, ale warunki ich zdobycia są bardo proste. Wystarczy wykonać tylko jedną płatność kartą debetową.

Warunki obu promocji są takie same. Różni je tylko rodzaj nagrody. Dlatego sam musisz zdecydować, w której z poniższych promocji chcesz wziąć udział:

W promocjach możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie 12 miesięcy licząc od dnia przystąpienia do obecnej promocji nie posiadałeś konta osobistego prowadzonego w złotych polskich w Banku Zachodnim WBK.

Obie promocje są limitowane. Nagrody otrzymają osoby, które pierwsze spełnią warunki promocji. Bony Sodexo zdobędzie 170 osób, a bilety do Cinema City tylko 90 osób.

Jak zdobyć bony Sodexo lub bilety do Cinema City?

Warunki obu promocji są prawie takie same. Warunkiem zdobycia nagród jest spełnienie przez Ciebie następujących wymagań:

 • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz Kartą Dopasowaną i usługami bankowości internetowej na dedykowanej stronie jednej z promocji:
 •  wyraź zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych,
 • do 30 kwietnia 2018 roku zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę wraz z usługami bankowości internetowej BZWBK24 i umowę o kartę debetową. Umowę możesz zawrzeć wybierając jedną z następujących opcji:
  • przelew internetowy z konta w innym banku,
  • za pośrednictwem kuriera,
  • weryfikacja w rozmowie wideo z doradcą.,
 • do 15 maja 2018 roku wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIKiem na dowolną kwotę w sklepach usługowo – handlowych lub w sklepach internetowych.

Przekazanie nagród

Bony do Sodexo o łącznej wartości 100 zł

Po spełnieniu wymagań promocji pierwsze 170 osób otrzyma 2 bony Sodexo o wartości 50 zł każdy. Nagroda zostanie przesłana listem poleconym do 20 maja 2018 roku. Bony są ważne do 30 czerwca 2018 roku.

2 bilety do Cinema City

W ramach tej promocji zostaną przyznane 2 bilety do Cinema City. Otrzyma je tylko 90 osób, które jako pierwsze spełnią jej  wymagania. Nagroda zostanie przesłana listem poleconym do 30 maja 2018 roku. Bilety można wykorzystać do 30 listopada 2018 roku.

Krótka charakterystyka rachunku Konto Jakie Chcę

Otwarcie i prowadzenie rachunku Konto Jakie Chcę jest bezpłatne. Za wydanie karty nic nie zapłacisz. Wybór opłaty miesięcznej zależy od Ciebie. Masz jedną z następujących możliwości:

 • 3 zł – opłata stała,
 • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
 • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł.

Osoby do 26 lat wypłacą gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo. Osoby powyżej 26 lat za darmo wypłacą gotówkę tylko z bankomatów należących do Banku Zachodniego WBK. Za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów zapłacą 5 zł.

Szczegółowy opis Konta Jakie Chcę znajdziesz w tym artykule.

Regulaminy promocji:

Strony promocji: