Bony Sodexo za płatności mobilne BZWBK24

W Banku Zachodnim WBK trwa druga edycja promocji „Bądź aktywny w BZWBK24 mobile”. Za wykonanie 4 płatności mobilnych do zdobycia są bony Sodexo o łącznej wartości 40 zł.

W ramach promocji zostanie przyznanych tylko 2 000 nagród. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze spełnią warunki akcji.

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które posiadają konto osobiste w BZ WBK wraz z dostępem do bankowości internetowej BZWBK24. Mogą w niej wziąć udział również współposiadacze konta, pod warunkiem zarejestrowania się w promocji.

Warunkiem otrzymania bonu Sodexo o wartości 40 zł jest wykonanie w listopadzie i grudniu, w każdym z nich, dwóch różnych transakcji za pośrednictwem aplikacji BZWBK24.

Warunki udziału w promocji „Bądź aktywny w BZWBK24 mobile”

Warunkiem otrzymania bonów Sodexo jest spełnienie następujących wymagań:

 • do 30 listopada 2017 roku należy zarejestrować się w promocji wypełniając formularz znajdujący się na tej stronie. Należy podać adresem zamieszkania, numerem PESEL oraz zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji promocji.
 • w listopadzie i grudniu 2017 roku, w każdym z nich, wykonać dwie różne transakcje za pośrednictwem aplikacji BZWBK24, do wyboru są następujące rodzaje transakcji:
  • przelew na telefon,
  • wypłata BLIK,
  • zakupy mobilne (bilety, parkingi, taxi),
  • przelew mobilny,
  • doładowanie GSM,
  • płatność BLIK.

Ważnym jest, aby w listopadzie wykonać dwie różne operacje z powyższej listy. W miesiącu grudniu można je powtórzyć.

Bony Sodexo

Każdy uczestnik promocji po spełnieniu powyższych warunków otrzyma 2 bony Sodexo o łącznej wartości 40 zł. O przyznaniu nagrody decydować będzie moment spełnienia warunków promocji w grudniu.

Nagroda zostanie przekazana listem poleconym na adres podany podczas rejestracji najpóźniej do 31 stycznia 2018 roku.

Regulamin promocji znajdziesz na tej stronie.

Podsumowanie

BZ WBK bardzo często prowadzi akcje promujące płatności mobilne. Będąc klientem Banku i posiadając dostęp do bankowości internetowej możesz zarobić dodatkowe środki za wykonanie prostych transakcji. Aktualnie trwają inne promocje, w których możesz wziąć jeszcze udział.

Jeśli nie płaciłeś jeszcze Blikiem na Allegro to teraz masz okazję zarobić dodatkowo 20 zł. Wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Allegro i wykonać zakup na kwotę minimum 50 zł (bez kosztów przesyłki). Po 48 godzinach otrzymasz kupon 20 zł na kolejne zakupy.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o