Korzystaj z TIDAL za darmo przez 2 lata z kartą kredytową Citi Simplicity

Citibank uruchomił promocję dla osób często korzystających z serwisów muzycznych. Za złożenie  darmowej karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie warunków promocji otrzymają oni możliwość darmowego korzystania przez dwa lata z platformy TIDAL. 

Nagroda promocji

Za założenie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie wszystkich wymagań promocji otrzymasz nagrodę w postaci elektronicznego vouchera uprawniający do 24–miesięcznego bezpłatnego dostępu do platformy Tidal. Wartość nagrody wynosi 477,60 zł brutto.

Dodatkową korzyścią jest dostęp do limitowanych przedsprzedaży na koncerty LIVE NATION.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja  „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj voucher na 24 miesiące dostępu do platformy Tidal” skierowana jest do osób posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia  2017 roku. Voucher jest ważny tylko dla osób, które nigdy nie posiadały żadnej subskrypcji w serwisie TIDAL.

Musisz również spełnić warunek dotyczący wszystkich osób ubiegających się o karty kredytowe Citibanku. Wniosek o kartę możesz złożyć, jeśli masz 18 lat, pracujesz w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i Twój dochodów netto nie jest mniejszy niż 1 200 zł. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą musisz mieć 18 lat, prowadzić działalności przez okres 2 lat i Twój dochód netto nie może być mniejszy niż 2 500 zł.

Jak zdobyć voucher na TIDAL?

Chcą zdobyć voucher na platformę TIDAL musisz spełnić następujące wymagania:

  • do 31 grudnia 2019 roku na stronie promocji złóż wniosek o kartę kredytową City Simplicity,
  • podpisz umowę i aktywuj kartę,
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę musisz spełnić następujące dwa warunki:
    • zalogować się  co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
    • wykonać transakcji bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową w sklepach handlowo – usługowych na łączną kwotę co najmniej 1 500 zł.

Transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie. Nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty, w tym przelewy stanowiące płatności za mieszkanie oraz opłaty za gaz, prąd, abonamenty i inne opłaty okresowe. W rozliczeniu nie brane są pod uwagę również transakcje zwrócone.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz nagrodę w postaci vouchera na platformę TIDAL o wartości 477,60 zł brutto.  Otrzymasz ją w wiadomości w serwisie Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Do dnia otrzymania nagrody musisz mieć aktywną kartę kredytową.

Po otrzymaniu vouchera załóż konto na platformie Tidal i wpisz kod z vouchera na stronie https://offer.tidal.com/voucher. Na aktywację i wprowadzenie vouchera masz tylko 30 dni od dnia jego otrzymania. Po tym terminie voucher będzie nieaktywny.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.

 

 

Przydatne dokumenty: