Premia 140 zł za założenie Konta z Lwem w ING Bank Śląski

W nowej promocji ING Banku Śląskiego za otwarcie Konta Direct możesz otrzymać premię do 140 zł. Gwarantowaną premię 100 zł otrzymasz po otwarciu konta i po wykonaniu płatności na kwotę 1 000 zł. Dwie dodatkowe premie, każda po 20 zł, otrzymasz po spełnieniu  warunków do ich uzyskania.

W promocji możesz wziąć udział jeśli jesteś osobą pełnoletnia i nie posiadałeś żadnego z następujących rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student od dnia 30 listopada 2016 roku. Warunek ten dotyczy również współposiadaczy konta.

Z promocji nie są wyłączone osoby, które posiadają w Banku inny produkt, w tym konto oszczędnościowe.

Premia 140 zł

W celu wzięcia udziału w promocji i otrzymania premii w wysokości 100 zł powinieneś  spełnić następujące wymagania:

  • do 31 lipca 2018 roku złóż wniosek na dedykowanej stronie promocji i zawrzyj umowę o rachunek Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, umowę o kartę debetową i umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe, nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez ING Bank Śląski Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli posiadasz już konto oszczędnościowe koniecznym będzie zarejestrowanie się na tej stronie, samo konto założysz w systemie bankowości internetowej.
  • do 30 listopada 2018 roku wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem na kwotę co najmniej 1 000 zł, płatności możesz wykonać w sklepach tradycyjnych lub w internecie.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz premię w wysokości 100 zł. Kolejne dwie premie uzależnione są od spełnienia następujących wymagań:

  • 20 zł – premię otrzymasz, jeśli wykonasz przynajmniej 3 płatności Blikiem płacąc za zakupy w internecie, płatności te mogą być wykonane w ramach powyżej opisanych,
  • 20 zł – zapewnisz wpływ swojego wynagrodzenie w kwocie min. 1 000 zł na nowo otwarte konto.

Wypłata premii nastąpi do 8 stycznia 2019 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.
Konto otworzysz na tej stronie.

Krótka charakterystyka Konta z Lwem Direct

Konto z Lwem Direct otwierane i prowadzone jest bezpłatnie. Karta debetowa wydawana jest bezpłatnie, ale jej miesięczna obsługa kosztuje 7 zł. Opłaty tej można uniknąć, jeżeli w danym miesiącu zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe na kwotę nie mniejszą niż 300 zł (200 zł w przypadku osób w wieku od 18 – 26 lat).

Za wypłatę gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash bank nie pobiera opłaty. Za pierwszą wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w kraju nie jest pobierana opłata, natomiast każda kolejna kosztuje już 2,50 zł.

Za przelewy internetowy i za pośrednictwem bankowości mobilnej oraz za polecenie zapłaty i zlecenie stałe nie pobierane są opłaty.

Opis konta znajdziesz w tym artykule.

Konto z Lwem Komfort

Podstawową różnicą pomiędzy Kontem Direct a Kontem Komfort dotyczy opłaty za prowadzenie konta oraz opłaty za wypłatę gotówki z bankomatów.

Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 12 zł. W ramach promocji przez pierwsze 3 miesiące począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa o prowadzenie konta, jest ona obniżona do 6 zł.

W przeciwieństwie do Konta z Lwem Direct wypłaty z wszystkich bankomatów na terenie kraju są bezpłatne.

Opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Promocja Konta z Lwem jest bardzo prosta i niezbyt wymagająca. Wystarczy wykonać transakcje  kartą lub Blikiem na łączną kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł. Czas na ich wykonanie masz aż do 30 listopada 2018 roku.Jeśli 3 z tych płatności będą płatnościami Blik wykonanymi w internecie premia wzrośnie do 120 zł. Ostatni warunek wymaga zapewnienia przelewu  wynagrodzenia w kocie nie mniejszej niż 1 000 zł.

Osoby zainteresowane kontem osobistym mają do wyboru dwa rachunki. Kontem Direct powinny się zainteresować osoby, które rzadko wypłacają gotówkę z bankomatów. I na odwrót. Konto Komfort na pewno zainteresuje osoby, które bardzo częstą z nich korzystają.

 

 

3
Dodaj komentarz

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Dokładny opis promocji znajdziesz w tym artykule. […]

[…] Dokładny opis promocji znajdziesz w tym artykule. […]

[…] za otwarcie Konta z Lwem Direct można otrzymać premie 140 zł – opis promocji znajdziesz w tym artykule) mogą zdobyć premię pieniężną w wysokości 100 […]