Do 400 zł premii z kontem Citi Priority w Citi Handlowy

W pierwszych dniach maja Citi Handlowy uruchomił kolejną promocję konta Citi Priority. Tym razem do zgarnięcia jest kwota 400 zł. Promocja trwać będzie do 31 lipca 2018 roku, ale w jej ramach zostanie otwartych tylko 1 000 rachunków.

W promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja III” możesz otrzymać dwie nagrody. Pierwszą z nich jest miesięczny zwrot w wysokości 5% za zakupy w sklepach usługowo – handlowych. Zwrot będziesz otrzymywał przez okres 6 miesięcy. W danym miesiącu nie może być on większy niż 50 zł.

Chcąc zdobyć drugą nagrodę w  wysokości 100 zł będziesz musiał w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto utrzymać na wszystkich swoich rachunkach prowadzonych przez Citibank średnie dzienne saldo na poziomie 5 000 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja III” możesz wziąć udział, jeśli posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i po dniu 1 stycznia 2017 roku nie byłeś posiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Nie możesz wziąć udziału w promocji, jeśli w tym okresie byłeś współposiadaczem któregoś z tych rachunków lub pełnomocnikiem do konta.

Jak uzyskać do 400 zł premii?

Warunkiem zgarnięcia dwóch  nagród w wysokości 400 zł jest spełnienie przez Ciebie następujących wymagań:

  • najpóźniej do 31 lipca 2018 roku zarejestruj się na stronie promocji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu, email i PESEL, możesz również zarejestrować się telefonicznie lub w oddziale Banku,
  • najpóźniej do 30 sierpnia 2018 roku zawrzyj umowę o konto Citi Priority wraz z kartą debetową, w trakcie zawierania umowy wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o konto zaloguj się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
  • w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto, utrzymaj na wszystkich swoich rachunkach saldo dzienne w wysokości 5 000 zł – brane są pod uwagę  rachunki depozytowe, inwestycyjne i ubezpieczeniowe z elementem inwestycyjnym. Nie wliczane są rachunki, których jesteś współposiadaczem.
  • przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o konto, płać kartą debetową w punktach usługowo – handlowych.

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz po spełnieniu warunku utrzymania dziennego salda na poziomie 5 000 zł. Kolejne 300 zł otrzymasz w postaci zwrotu w wysokości 5% za zakupy dokonane w sklepach usługowo – handlowych. Maksymalnie w danym miesiącu możesz otrzymać zwrot w wysokości 50 zł. Za okres 6 miesięcy zwrot ten może wynieść 300 zł.

Wykonane transakcje muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu i nie mogą być transakcjami zwróconymi.  Nie brane są również płatności wykonane w sklepach internetowych.

Premię w wysokości 100 zł otrzymasz w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki do jej otrzymania. Premię w postaci zwrotu za zakupy będziesz otrzymywał również w każdym kolejnym miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniłeś warunki do jej otrzymania. Warunkiem wypłacenia premii  jest posiadanie aktywnego konta i utrzymanie wyrażonych zgód. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto osobiste Citi Priority

Konto osobiste Citi Priority przeznaczone jest dla osób osiągających dość wysokie przychody. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 30 zł. Bank daje możliwość jej uniknięcia. Wystarczy spełnić warunek wpływu na konto kwoty w wysokości nie mniejszej niż 5 00o zł i posiadania dowolnego produktu kredytowy np. karty kredytowej. Warunek ten jest łatwiejszy od drugiego, który wymaga zgromadzenia na koncie osobistym lub koncie oszczędnościowym lub na lokatach średniego łącznego salda powyżej 30 000 zł.

Karta debetowa wydawana jest bezpłatnie. Za jej obsługę Citibank nie pobiera opłaty. Wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą jest darmowa.

Opis konta znajdziesz w tym artykule.

Czy warto otworzyć konto w nowej promocji Citi Handlowy?

W nowej promocji konta Citi Priority można dość łatwo zarobić w ciągu 6 miesięcy kwotę 300 zł. Wystarczy płacić kartą za wszystkie zakupy dokonane w sklepach usługowo – handlowych. Miesięcznie trzeba wydać w tym celu najmniej 1 000 zł. I jest to pozytywna strona tej promocji. Spełnienie drugiego warunku – utrzymania dziennego salda na poziomie 5 000 zł, będzie wymagało posiadania pewnych  środków.

W celu uniknięcia opłaty za konto można skorzystać z wariantu wpłaty kwoty 5 000 zł i posiadania karty kredytowej. Najlepszą propozycją jest darmowa karta Citi Simplicity. Można ją założyć korzystając z jednej z poniższych promocji i przy okazji zarobić kolejne 300 zł lub smartfon LG K4. Do wyboru są następujące promocje :

Premia pieniężna 300 zł – strona promocji znajduje się tutaj

300 zł na Allegro  – strona promocji znajduje się tutaj

300 zł do sklepów Grupy morele.net – strona promocji znajduje się tutaj

Telefon LG K4 dual sim  – strona promocji znajduje się tutaj

Przedstawiona oferta jest dość kusząca i powinna zainteresować osoby dysponujące dość wysokimi środkami  i poszukujące dobrych okazji do zarobienia.