Premie: 30 zł, 10 zł lub bilet do kina za doładowanie telefonu na kartę od Orange

Promocja została zakończona.
Osoby posiadające telefony na kartę od Orange mogą wziąć udział w promocjach i zgarnąć nagrody za doładowanie telefonu – premię 30 zł od Banku Zachodniego WBK, doładowanie dodatkowe 10 zł od Banku Millennium i ING Bank Śląski lub bilet do kina Cinema City od PKO Bank Polski.

30 zł za doładowanie telefonu na kartę od Orange od BZ WBK

W drugiej edycji promocji „Bonus za doładowanie Orange” możesz zgarnąć premię pieniężną w wysokości 30 zł za doładowanie telefonu kwota minimum 50 zł. W promocji możesz wziąć udział jeśli jesteś osoba pełnoletnią i posiadasz konto osobiste w złotych polskich w Banku Zachodnim WBK wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Promocja trwa do 28 lutego 2018 roku. Nie warto jednak czekać, ponieważ nagrodzonych zostanie tylko 2 000 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy do 28 lutego 2018 roku:

  • wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy zamieszczony na tej stronie promocji,
  • zalogować się do bankowości elektronicznej BZWBK24 i doładować telefon sieci Orange na kwotę minimum 50 zł.

Po spełnieniu tych prostych warunków otrzymasz bonus w wysokości 30 zł. Zostanie on wypłacony na Twoje konto najpóźniej do 16 marca 2018 roku. W ramach promocji możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

10 zł za doładowanie telefon na kartę od Orange od Banku Millennium i ING Bank Śląski

Osoby posiadające rachunek bankowy w Banku Millennium i w ING Bank Śląski również mogą zdobyć premię pieniężną za doładowanie telefonu na kartę. Warunki promocji w obu bankach są niemal identyczne.

W promocji możesz wziąć udział, jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z doładowań telefonu na kartę lub uczyniłeś to po raz ostatni w dniu 31 grudnia 2016 roku.

Warunkiem otrzymania 10 zł do doładowania jest zasilenie za pośrednictwem bankowości internetowej lub bankowości mobilnej konta telefonu na kwotę minimum 40 zł.

Promocje w obu bankach trwają do 28 lutego 2018 roku. Może skończyć się wcześniej, ponieważ pula nagród jest ograniczona. W Banku Millennium nagrodę otrzyma tylko 1 000 osób, a w ING Bank Śląski 1 500 osób. Promocyjne doładowanie w wysokości 10 zł otrzymasz w ciągu 14 dni od doładowania konta.

Regulamin promocji Banku Millennium znajdziesz tutaj, ING Banku Śląskiego tutaj.

Bilet do Cinema City za doładowanie telefonu na kartę od Orange od PKO BP i Inteligo

W promocji PKO Bank Polski „Doładuj w IKO i idź do kina z Orange – luty 2018” możesz otrzymać bilet na seans 2D do Cinema City. Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich posiadających rachunek bankowy prowadzony w PKO Banku Polskim. Promocja obejmuje również osoby posiadające konto w Inteligo.

W celu otrzymania nagrody musisz w okresie trwania promocji, czyli do 28 lutego 2018 roku doładować za pośrednictwem serwisu transakcyjnego IKO lub Inteligo lub za pośrednictwem aplikacji iPKO swoje konto telefoniczne kwotą minimum 100 zł.

Nagrodę otrzymaj 5 000 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Nagrodą jest voucher w postaci kodu wymienialnego na bilet 2D do kina Cinema City. Zostanie on przesłany w wiadomości SMS na numer doładowanego telefonu najpóźniej do 7 marca 2018 roku.

Voucher możesz wymienić na bilet w terminie do 30 września 2018 roku. Wykaz kin w których możesz wymienić voucher na bilet podana jest w załączniku regulaminu promocji. Możesz otrzymać tylko jedną nagrodę.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.