50 zł na Dzień Dziecka od PKO Bank Polski

Zbliżający się Dzień Dziecka stał się okazją dla PKO Bank Polski do uruchomienia promocji dla najmłodszych. Za założenie PKO Konto Dziecka lub PKO Konto Pierwsze można otrzymać bon do sklepu internetowego empik.com o wartości 50 zł.

Oferta kont osobistych PKO Bank Polski obejmuje dzieci od pierwszego roku życia. Dla dzieci do 13 roku życia Bank oferuje serwis PKO Junior, w ramach którego otwierane jest PKO Konto Dziecka. Osoby w wieku od 13 do 18 roku życia, za zgodą rodzica, mogą otworzyć PKO Konto Pierwsze.

Konto na Dzień Dziecka

Warunki udziału w promocji Konto na Dzień Dziecka nieco się różnią dla poszczególnych kont. Najważniejszą kwestią jest kto może wnioskować i akceptować poszczególne czynności w trakcie otwierania konta. W przypadku PKO Konto Dziecka wszystkie czynności dokonuje rodzic.

Warunkiem otrzymania nagrody w przypadku PKO Konta Dziecka jest spełnienie następujących wymagań:

 • w terminie do 9 czerwca 2017 roku należy złożyć wniosek o otwarcie konta za pośrednictwem strony internetowej (lub w oddziale Banku) i zawrzeć umowę o prowadzenie konta,
 • w trakcie składania wniosku wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną (zgodę należy utrzymać do momentu wydania nagrody),
 • zasilić konto kwotą min. 50 zł.

W przypadku PKO Konto Pierwsze wymagania są następujące:

 • w terminie do 9 czerwca 2017 roku złożyć wniosek o otwarcie konta za pośrednictwem strony internetowej (lub w oddziale Banku) i podpisać umowę o jego prowadzenie – wniosek może złożyć osoba niepełnoletnia – przyszły właściciel konta, za potwierdzeniem rodzica,
 • w trakcie składania wniosku wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną (zgodę należy utrzymać do momentu wydania nagrody) – zgodę wyraża rodzic,
 • wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową lub usługą BLIK – wykonuje właściciel konta.

Ekarta na zakupy do empik.com

Za założenie konta jego właściciel otrzyma nagrodę, którą jest Ekarta w postaci kodu elektronicznego o wartości 50 zł. Pula nagród wynosi 4800 sztuk. W przypadku jej wyczerpania promocja zostanie zakończona, o czym PKO Bank Polski poinformuje na swojej stronie internetowej.

Wydanie nagrody nastąpi poprzez przesłanie kodu na pocztę rodzica w serwisie internetowym iPKO i odbędzie się w dwóch terminach: do 30 maja 2017 roku i do 23 czerwca 2017 roku. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność spełnienia warunków promocji.

Ekarta uprawnia do zakupów w sklepie internetowym empik.com w terminie do 25 maja 2018 r. Kartę można używać wielokrotnie, aż do wyczerpania kwoty na karcie. Warto pamiętać, że Ekarta nie obejmuje produktów nieoznaczonych napisem „Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik”.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Najważniejsze opłaty

PKO Konto Dziecka

 • 2,50% – oprocentowanie konta do kwoty 2 500 zł, powyżej 0,50% w skali roku,
 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – przelew przez internet i za pośrednictwem serwisu mobilnego,
 • do konta nie wydawana jest karta debetowa.

PKO Konto Pierwsze

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej PKO Ekspres,
 • 3,99 zł – miesięczna opłata za kartę, jeżeli wykonane zostaną 2 transakcje bezgotówkowe w miesiącu opłata wynosi 0 zł,
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów w kraju i za granicą,
 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta.
 • Bank nie pobiera opłaty za wpłatę lub wypłatę gotówki w oddziale.
 • 0 zł – przelew przez internet i za pośrednictwem serwisu mobilnego,
 • 0 zł – zmiana kodu PIN w bankomacie.

Opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Miło ze strony największego banku polskiego, że nie zapomniał o najmłodszych i zaoferował w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka promocję, w której za założenie PKO Konta dla Dziecka lub PKO Konta Pierwszego, nagrodę w wysokości 50 zł. Dodatkowe warunki są bardzo proste i ich spełnienie nie powinno sprawić kłopotów.

Oba konta są darmowe.  Wykonanie dwóch transakcji bezgotówkowych w miesiącu w celu uniknięcia opłata za kartę w przypadku Konta Pierwszego nie powinno sprawiać trudności, tym bardziej, że mogą one zostać wykonane na dowolną kwotę. Dużą zaletą Konta dla Dziecka jest jego oprocentowanie.

W celu łatwego zarządzania obu kontami, a w szczególności Kontem dla Dziecka, wskazane jest posiadanie rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego z dostępem do bankowości elektronicznej przez rodzica. Podstawowym kontem PKO BP jest Konto za Zero (więcej o koncie dowiesz się z tego artykułu). Konto jest darmowe pod warunkiem posiadania karty debetowej i wykonywania nią każdego miesiąca zakupów na kwotę minimum 300 zł.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o