eKonto z premią – 150 zł za transakcje kartą lub BLIKiem w mBanku

mBank uruchomił drugą edycję promocji eKonta standard i eKonta plus. Za założenie wybranego rachunku i aktywne korzystanie  z karty debetowej lub usługi BLIK możesz otrzymać premię w łącznej wysokości do 150 zł. 

Zasady drugiej edycji są takie same jak jej poprzedniczki. Wysokość premii zależy od liczby transakcji wykonanych kartą debetową lub za pośrednictwem usługi BLIK i przedstawia się następująco:

 • 10 zł po wykonaniu od 5 – 9 transakcji,
 • 20 zł po wykonaniu od 10 – 14 transakcji,
 • 30 zł po wykonaniu  15 lub więcej transakcji.

Premia będzie przyznawana przez okres 5 miesięcy, co daję łączną premię w wysokości 150 zł.

W promocji „eKonto z premią – edycja II” mogą wziąć udział osoby, które od dnia 1 stycznia 2016 roku nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego i/lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak zyskać 150 zł?

W celu zdobycia premii o łącznej wartości 150 zł musisz w terminie do 14 stycznia 2019 roku spełnić następujące wymagania:

 • wypełnij wniosek o otwarcie eKonta w taryfie standard lub eKonta w taryfie plus wraz kartą debetową, zaakceptuj oświadczenie zawarte w regulaminie promocji oraz regulamin promocji,
 • zawrzyj umowę o konto i kartę – umowę możesz zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub w wybranej przez Ciebie placówce mBanku.

W okresie kolejnych pięciu miesiącach (w każdym z nich) następujących po miesiącu otwarcia konta spełnij następujące wymagania:

 • wykonaj wymaganą liczbę transakcji kartą płatniczą lub usługą BLIK na dowolną kwotę w punktach handlowo – usługowych, transakcje te nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym je wykonałeś,
 • zapewnij jednorazowy wpływ pieniędzy w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem,
 • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku.

Pierwsza premia zostanie naliczona po upływie pełnego miesiąca licząc od miesiąca, w którym przystąpiłeś do promocji.  Wypłata premii nastąpi w kolejnym miesiącu. Oznacza to, że jeśli do promocji przystąpisz we wrześniu to pierwszym miesiącem, za który zostanie naliczona premia jest październik, a jej wypłata nastąpi w listopadzie. W danym miesiącu kalendarzowym możesz otrzymać premię nie wyższą niż 30 zł. Łączna wartość premii z 5 miesięcy może wynieść maksymalnie 150 zł.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Wniosek eKonto standard złożysz na tej stronie, a eKonto plus tutaj.

Charakterystyka rachunku eKonto standard i eKonto plus

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł – opłata za przelewy internetowe,
 • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
 • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty, można jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK powyżej kwoty 100 zł, poniżej 1,30 zł,
 • 3% min. 5 zł, max. 9 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach w kraju,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

eKonto plus w odróżnieniu od eKonta standard obarczone jest miesięczną opłatą za jego prowadzenie w wysokości 5 zł. Można jej uniknąć przelewając na nie wynagrodzenie w wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł. Plusem konta jest brak opłaty za wypłaty gotówki z bankomatów na terenie całego kraju. Pozostałe opłaty powyżej przedstawione są takie same dla obu kont.

Analizę rachunku znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Promocja mBanku „eKonto z premią – edycja II” jest bardzo prosta. Wystarczy założyć eKonto standard wraz z kartą debetową i płacić kartą debetową lub usługa BLIK za zakupy w sklepach usługowo – handlowych. Liczy się tylko ilość wykonanych transakcji. Dlatego zdobycie najwyższej premii 30 zł w danym miesiącu nie powinno stanowić problemu. Zwrot będzie przyznawany przez okres 5 miesięcy, co oznacza, że maksymalnie można zarobić 150 zł.

eKonto jest rachunkiem bardzo atrakcyjnym. Prowadzenie konta jest bezpłatne. Wystarczy wykonać każdego miesiąca 5 transakcji kartą debetową na dowolną kwotę, aby karta była również darmowa. Przy wypłacie z bankomatu kwoty minimum 100 zł opłata nie jest pobierana. Osoby przelewające swoje wynagrodzenie do mBanku mogą wybrać eKonto z taryfą plus. Wówczas wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju będzie darmowa.