eKonto z premią -150 zł za transakcje kartą lub BLIKiem i 10 zł za rachunek Moje cele w mBanku

W dniu dzisiejszym mBank uruchomił nową promocję eKonta standard i eKonta plus. Za założenie jednego z tych rachunków wraz z kartą debetową i wykonanie dowolnych transakcji kartą płatniczą lub usługą BLIK otrzymasz premię za transakcje w wysokości 150 zł. Dodatkową premię w kwocie 10 zł otrzymasz po dokonaniu wpłaty na rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele.

Wysokość premii za transakcje, jaką możesz uzyskać w danym miesiącu, zależy od liczby transakcji wykonanych przez Ciebie kartą debetową, kartą kredytową (której rachunkiem rozliczeniowym jest zakładane konto) lub za pośrednictwem usługi BLIK . Możesz otrzymać w danym miesiącu jedną z następujących premii:

 • 10 zł po wykonaniu od 5 – 9 transakcji,
 • 20 zł po wykonaniu od 10 – 14 transakcji,
 • 30 zł po wykonaniu  15 lub więcej transakcji.

Premia będzie przyznawana przez okres 5 miesięcy.

W promocji „eKonto z premią – edycja I” możesz wziąć udział, o ile od dnia 1 stycznia 2016 roku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego i/lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak zgarnąć 150 zł za transakcje kartą lub  usługą BLIK?

W tym celu musisz w terminie do 19 sierpnia 2018 roku wykonać następujące czynności:

 • wypełnij wniosek o otwarcie eKonta w taryfie standard lub eKonta w taryfie plus wraz kartą debetową,
 • na wniosku o konto zaakceptuj następujące oświadczenie:
  • Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z premią – I edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.
  • Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji „eKonto z premią –I edycja”.
 • zawrzyj umowę o konto i kartę – umowę możesz zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub w wybranej przez Ciebie placówce mBanku.

W okresie kolejnych pięciu miesiącach (w każdym z nich) następujących po miesiącu otwarcia konta spełnij następujące wymagania:

 • wykonaj wymaganą liczbę transakcji kartą płatniczą lub usługą BLIK na dowolną kwotę w punktach handlowo – usługowych, transakcje te nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym je wykonałeś,
 • zapewnij jednorazowy wpływ pieniędzy w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem,
 • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku.

Pierwsza premia zostanie naliczona po upływie pełnego miesiąca licząc od miesiąca, w którym przystąpiłeś do promocji.  Wypłata premii nastąpi w kolejnym miesiącu. Oznacza to, że jeśli do promocji przystąpiłeś w lipcu to pierwszym miesiącem, za który zostanie naliczona premia jest sierpień, a jej wypłata nastąpi we wrześniu. W danym miesiącu kalendarzowym możesz otrzymać premię nie wyższą niż 30 zł. Łączna wartość premii z 5 miesięcy może wynieść maksymalnie 150 zł.

10 zł za wpływ na rachunek oszczędnościowy Moje cele

Dodatkową premię w wysokości 10 zł otrzymasz, jeżeli do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku eKonto standard lub plus otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele i wykonasz minimum jedną transakcję. Premię otrzymasz w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków (konto otworzone w lipcu, warunki spełnione w sierpniu, premia zostanie wypłacona we wrześniu).

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Wniosek eKonto standard złożysz na tej stronie, a eKonto plus tutaj.

Charakterystyka rachunku eKonto standard i eKonto plus

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze parametry eKonta standard:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł – opłata za przelewy internetowe,
 • 0 zł – opłata za wydanie i odnowienie karty,
 • 4 zł – opłata miesięczna za użytkowanie karty, można jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową, dla uczestników promocji jest ona darmowa przez okres 24 miesięcy,
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach własnych i w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i Banku Zachodniego WBK powyżej kwoty 100 zł, poniżej 1,30 zł,
 • 3% min. 5 zł, max. 9 zł – wypłata gotówki w pozostałych bankomatach w kraju,
 • 0 zł – wypłata gotówki w kasie sklepu – cashback.

eKonto plus w odróżnieniu od eKonta standard obarczone jest miesięczną opłatą za jego prowadzenie w wysokości 5 zł. Można jej uniknąć przelewając na nie wynagrodzenie w wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł. Plusem konta jest brak opłaty za wypłaty gotówki z bankomatów na terenie całego kraju. Pozostałe opłaty powyżej przedstawione są takie same dla obu kont.

Analizę rachunku eKonto znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Promocja mBanku „eKonto z premią – edycja I” jest bardzo prosta. Wystarczy założyć eKonto standard wraz z kartą debetową i płacić kartą debetową lub usługa BLIK za zakupy w sklepach usługowo – handlowych. Liczy się tylko ilość wykonanych transakcji. Dlatego zdobycie najwyższej premii 30 zł w danym miesiącu nie powinno stanowić problemu. Zwrot będzie przyznawany przez okres 5 miesięcy, co oznacza, że maksymalnie można zarobić 150 zł. Osoby, które założą rachunek regularnego oszczędzania Moje cele zarobią dodatkowo 10 zł.

eKonto jest rachunkiem bardzo atrakcyjnym. Prowadzenie konta jest bezpłatne. Wykonując każdego miesiąca 5 transakcji kartą debetową na dowolną kwotę nie zapłacimy za obsługę karty debetowej. Gotówkę wypłacimy również nie ponosząc opłat, ale pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie wynosić minimum 100 zł. Osoby przelewające swoje wynagrodzenie do mBanku mogą wybrać eKonto z taryfą plus. Wówczas wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju będzie darmowa.