Głośnik JBL FLIP 3 za darmową kartę Citi Simplicity w Citi Handlowy

Głośnik JBL FLIP 3 do zdobycia w nowej promocji darmowej karty kredytowej Citi Simplicity w Citi Handlowy. Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie w ciągu dwóch miesięcy płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł.

Promocja  „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź głośnik JBL FLIP 3″ skierowana jest do osób posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od dnia 1 czerwca 2015 roku. Warunkiem ubiegania się o karty kredytowe w Citibanku spełnienie następujących wymagań:

  • osoba fizyczna – wiek 18 lat, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące i posiadanie dochodów netto nie mniejszych niż 1 200 zł,
  • osoba prowadząca działalność gospodarczą – wiek 18 lat, prowadzenie działalności przez okres 2 lat i dochód netto minimum 2 500 zł.

Jak przystąpić do promocji?

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest spełnienie następujących wymagań:

  • do 4 września 2018 roku wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie promocji, zaakceptuj wymagane zgody,
  • w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą Doradca Banku wspólnie z którym złożysz wniosek o kartę kredytową  Citi Simplicity,
  • dostarcz wymagane dokumenty, w tym aktualny dokument dochodowy (o rodzaju dokumentu poinformuje Cię Doradca Citibanku),
  • po akceptacji Twojego wniosku przez Citibank otrzymasz kurierem umowę, która powinieneś podpisać,
  • po kilku dniach od podpisania umowy otrzymasz kartę kredytową,
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę zaloguj  co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Jakie są warunki otrzymania nagrody?

Po otrzymaniu karty musisz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę wykonać transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą kredytową na łączną kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł.

Transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie. Nie brane są pod uwagę przelewy z rachunku karty, w tym przelewy stanowiące płatności za mieszkanie oraz opłaty za gaz, prąd, abonamenty i inne opłaty okresowe. W rozliczeniu nie brane są pod uwagę również transakcje zwrócone.

Głośnik JBL FLIP 3

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymasz nagrodę, którą jest głośnik JBL FLIP 3 o wartości 359 zł. O przyznaniu nagrody zostaniesz poinformowany do końca miesiąca po miesiącu, w którym warunki te spełniłeś. Nagroda zostanie wysłana na adres, który podałeś podczas rejestracji w ciągu 30 dni od otrzymaniu informacji o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody musisz mieć aktywną kartę kredytową.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj, a tabelę opłat i prowizji pod tym adresem.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Spośród kilku kart kredytowych Citi Handlowy najatrakcyjniejszą i zarazem darmową kartą jest Citi Simplicity. Wydanie i obsługa karty nic nie kosztuje. Pamiętaj, aby wyłączyć usługę Citi Phone, która w pierwszym miesiącu jest bezpłatna. Z usługi zrezygnujesz po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibanku i wysłaniu odpowiedniej informacji. Długość okresu bezodsetkowego wynosi 56 dni.

Unikać należy wypłat gotówki z bankomatów, które obarczone są nie małą prowizją. W przypadku Citi Simplicity  wynosi ona 6% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł. Dobrze jest zwrócić uwagę na dodatkowe produkty, takie jak chociażby naklejka zbliżeniowa. Opłata miesięczna za jej korzystanie wynosi 5 zł. Można z naklejki zrezygnować i w ten sposób uniknąć opłaty. Podobnie można postąpić z usługą CityPhone, za którą Bank pobiera każdego miesiąc 6 zł.