Indeksowane Konto Oszczędnościowe w Toyota Bank

Indeksowane Konto Oszczędnościowe oferuje klientom promocyjne oprocentowanie rachunku w wysokości 2,22% w skali roku. Toyota Bank nie wymaga zakładania konta osobistego.

Indeksowane Konto Oszczędnościowe uzależnia oprocentowanie rachunku oszczędnościowego od stawki referencyjnej WIBOR 3M. Standardowo stawka oprocentowania rachunku oszczędnościowego dla kwoty do 100 000 zł wyznaczana jest jako suma stopy referencyjnej WIBOR 3M i marży w wysokości 0,25% . Powyżej tej kwoty oprocentowanie jest równe stawce referencyjnej WIBOR 3M pomniejszonej o wartość 0,25%.

W ramach promocji trwającej do 31 marca 2018 roku Toyota Bank podwyższył oprocentowanie rachunku o dodatkowy bonus w wysokości 0,25%. Promocyjne oprocentowanie Indeksowanego Konta Oszczędnościowego w oparciu o przyjęte parametry  wynosić będzie  2,22% w skali roku.

Oprocentowanie promocyjne obowiązuje dla środków do wysokości 100 000 zł. Środki powyżej tej kwoty oprocentowane są aktualnie w wysokości 1,48% w skali roku.

Indeksowane Konto Oszczędnościowe – charakterystyka

Poniżej przedstawione są najważniejsze parametry konta oszczędnościowego.

  • gwarantowane oprocentowanie 2,22% w skali roku dla środków do 100 000 zł do 31 marca 2018 roku,
  • 1,48% – oprocentowanie środków powyżej 100 000 zł,
  • 30 zł – opłata za prowadzenie rachunku, opłata ta jest zwracana pod warunkiem, że nie nastąpi wypłata żadnych środków z konta w miesiącu poprzedzającym opłatę, nie dotyczy to przypadków, kiedy ze środków na rachunku oszczędnościowym zakładane są lokaty,
  • 30 zł – opłata roczna za posiadanie karty debetowej, karta nie jest  wymagana i można z niej zrezygnować,
  • bezpłatne przelewy internetowe i przez telefon w tym do ZUS i US,
  • 0 zł – trzy wypłaty gotówki z bankomatów w kraju, każda kolejna 4,50 zł,
  • w każdej chwili można wypłacać pieniądze bez utraty odsetek,
  • obsługa konta przez internet (Toyota Bank jest bankiem internetowym i nie posiada oddziałów, możliwa jest obsługa konta w placówkach mBanku).

Indeksowane Konto Oszczędnościowe można założyć wypełniając formularz na stronie internetowej Toyota Bank i założyć od razu konto lub wybrać opcję kontaktu z doradcą. Można również skontaktować się z doradcą dzwoniąc pod numer (22) 488 55 05.

Tabelę oprocentowania znajdziesz tutaj, a tabelę opłat i prowizji pod tym adresem.

Sprawdź ranking kont oszczędnościowych.