Karta podarunkowa 100 zł do Biedronki za darmowe Nest Konto

Nest Bank postanowił przyjść z pomocą rodzicom i za założenie darmowego Nest Konta zaoferował 100 zł na zakupy wyprawki w sieci sklepów Biedronka.

Promocja została zakończona w dniu 25 sierpnia 2017 roku!

W nowej promocji „Nest Konto Witaj Szkoło” za założenie konta osobistego oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę 250 zł można otrzymać kartę podarunkową o wartości 100 zł do sklepów sieci Biedronka. W ramach promocji zostanie założonych tylko 1 000 kont.

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Banku, którzy nie posiadają, ani nie posiadali  rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego, ani nie byli współposiadaczami takiego rachunku  w Nest Banku oraz w dawnym SMART Banku.  Z promocji wykluczone są osoby będące aktualnie w trakcie otwierania rachunku.

Jak zdobyć kartę podarunkową do Biedronki?

Warunkiem otrzymania kuponu podarunkowego o wartości 100 zł jest spełnienie następujących warunków w podanej kolejności:

 • w terminie do 30 września 2017 roku:
  • złóż wniosek o otwarcie konta osobistego i wydanie karty debetowej na stronie promocji (wnioski złożone z innych stron nie będą brane pod uwagę),
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • podpisz umowę o prowadzenie Nest Konta i umowy o kartę debetową (umowę można podpisać korzystając z przelewu weryfikacyjnego lub za pośrednictwem kuriera),
  • nie skorzystaj z uprawnienia do odstąpienia od umowy, w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa,
 • w okresie 60 dni od dnia podpisania umowy wykonaj dowolną liczbę transakcji kartą debetową na kwotę nie mniejszą niż 250 zł.

Promocja trwa do 30 września 2017 roku, ale pamiętaj, że może zostać zakończona wcześniej, po wyczerpaniu puli 1 000 kont. Informację o jej zakończeniu Nest Bank poda na stronie promocji.

Karta podarunkowa do Biedronki

Karta podarunkowa w postaci unikalnego 13-cyfrowego kodu  o wartości 100 zł na zakupy do sklepów Biedronka zostanie przyznana po spełnieniu wszystkich warunków promocji. Ponieważ pula voucherów jest ograniczona o kolejności ich otrzymania będzie decydować kolejność spełnienia wymagań promocji.

Karta zostanie przesłana pocztą na adres e-mail podany podczas składania wniosku o Nest Konto w terminie 21 dni roboczych licząc od dnia, w którym został spełniony ostatni warunek promocji. Kartę można wykorzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania kwoty na karcie, w sieci sklepów Biedronka.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Podstawowe opłaty Nest Konta

Poniżej zostały przedstawione najważniejsze opłaty:

 • konto nie jest oprocentowane.
 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – opłata za wydanie i użytkowanie karty,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów na terenie kraju,
 • 0 zł – wypłata gotówki w ramach usługi cash back,
 • 5 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Tabelę opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Promocja Nest Banku jest bardzo atrakcyjna z uwagi na bardzo proste warunki jakie należy spełnić, aby otrzymać premię. Wystarczy po założeniu konta osobistego, w ciągu 60 dni, wykonać transakcje na kwotę 250 zł. Minusem może być ograniczona liczba kont jaka zostanie założona podczas promocji. Dlatego warto się pospieszyć.

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o