Konkurs „Złap kontakt z miastem” dla nowych i obecnych klientów Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank uruchomił konkurs „Złap kontakt z miastem” dla obecnych i nowych klientów Banku. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie konta osobistego i udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Nagrodami są telefon Samsung Galaxy S9 i zegarki sportowe Polar M200.

Kto może być uczestnikiem konkursu?

W konkursie mogą wziąć udział nowi oraz obecni klienci Raiffeisen Polbank posiadający konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą debetową Mastercard i/lub kartę kredytową Mastercard. Osoby nie posiadające jeszcze konta osobistego w Raiffeisen powinny w pierwszej kolejności założyć konto wraz z kartą debetową Mastercard.

Po zarejestrowaniu się na stronie konkursu należy udzielić wypowiedzi na temat „Jaka technologia przyszłości ułatwiająca życie w mieście Ci się marzy?” Wypowiedź nie może mieć więcej niż 300 znaków. Każdy może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz. W konkursie nie mogą wziąć udziału osoby, które przed jego rozpoczęciem lub w trakcie jego trwania złożyły sprzeciw wobec przetwarzania przez bank danych osobowych w celach marketingowych.

Nagrody

W konkursie przewidziano przyznanie następujących nagród:

  • 25 nagród głównych, którymi są telefony Samsung Galaxy S9 o wartości 2601,45 zł,
  • 150 nagród dodatkowych, którymi są zegarki sportowe Polar M 200 o wartości 456,75 zł.

Wartości nagród zostały podane w oparciu o regulamin konkursu.

Jak wziąć udział w konkursie?

Skoro masz już konto osobiste z kartą debetową Mastercard lub kartą kredytową Mastercard pozostaje Ci spełnić następujące wymagania:

  • w terminie do 23 września 2018 roku:
    • wypełnij formularz zgłoszeniowy na tej stronie konkursu, podając swoje dane osobowe, akceptując regulamin konkursu oraz wszystkie zgody i podaj odpowiedź na pytanie „Jaka technologia przyszłości ułatwiająca życie w mieście Ci się marzy?” Pamiętaj, że odpowiedź może zawierać tylko 300 znaków.
    • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 100 zł kartą debetową Mastercard lub kartą kredytową Mastercard (transakcje te można wykonać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, muszą one zostać zaksięgowane najpóźniej do 3 dni po zakończeniu konkursu),
  • co najmniej do 30 września 2018 roku posiadaj aktywne konto wraz kartę płatniczą.

Laureaci  konkursu zostaną wyłonieni przez konkursową komisję w ciągu 15 dni roboczych od zakończenia konkursu. W ciągu kolejnych 15 dni roboczych Bank poinformuje zwycięzców konkursu o przyznaniu nagrody za pośrednictwem maila. Lista laureatów będzie również udostępniona na stronie konkursu.

Regulamin konkursu znajdziesz na tej stronie.

Wymarzone Konto Osobiste

Podstawowym rachunkiem Raiifeisen Polbank jest Wymarzone Konto Osobiste. W odróżnieniu od wielu innych kont jest to rachunek oprocentowany do kwoty 100 000 zł. Oprocentowanie przedstawia się następująco

  • 0,225% dla kwot od 0,00 do 10 000 zł,
  • 0,525% dla kwot od 10 000,01 zł do 100 000 zł.

Oprocentowanie to obowiązuje do 31 grudnia 2018 roku.

Otwarcie i prowadzenie konta jest darmowe. Opłata ta jest gwarantowana, co oznacza, że będzie obowiązywać do końca trwania umowy. Bank wydaje dwie karty debetowe. Dla celów konkursu wymagane jest założenie karty Mastercard Debit. Za wydanie i korzystanie z karty w pierwszym i kolejnych latach jest nie pobierana jest opłata. Miesięczna opłata za używanie karty wynosi 6 zł i nie można jej uniknąć. Wpłata gotówki z bankomatów w kraju jest darmowa. Wszystkie te opłaty są również gwarantowane.

Szczegółowy opis Wymarzonego Konta znajdziesz w tym artykule.