Konkurs z nagrodami o wartości 450 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę w BZ WBK

Bank Zachodni WBK uruchomił w dniu dzisiejszym promocję w formie konkursu, w którym zostanie rozdanych 310 nagród rzeczowych o wartości od 50 do 450 zł. Warunkiem zdobycia nagrody jest założenie Konta Jakie Chcę i wykonanie płatności kartą lub BLIKiem na kwotę minimum 150 zł.

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które nie posiadały konta osobistego prowadzonego w złotych w okresie 12 miesięcy od momentu złożenia wniosku. Czas na przystąpienie do promocji „Pomyśl o wiośnie z Kontem Jakie Chcę” jest bardzo krótki, bo do 28 lutego 2018 roku.

Dla kogo konkurs z nagrodami?

Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie w wniosku o otwarcie konta na tej stronie promocji (wnioski z innych stron nie będą brane pod uwagę) i zawarcie umowy o Konto Jakie Chcę z usługami BZWBK24 i kartą debetową. Umowę można zawrzeć za pośrednictwem:

  • przelewu na kwotę 1 zł z konta w innym banku
  • kuriera
  • rozmowy wideo z doradcą.

Złożenie wniosku i zawarcie umowy musi nastąpić w terminie do 28 lutego 2018 roku. W tym też terminie uczestnik konkursu otrzyma sms lub e-mail od BZ WBK z informację o aktywacji konta.

W okresie od 1 marca 2018 roku do 31 marca 2018 roku należy wykonać jak największą liczbę płatności kartą debetową lub płatności BLIK. W konkursie będą brane pod uwagę osoby, które wykonają płatności na łączną kwotę minimum 150 zł.

Nagrody konkursu

Podstawą do przyznania nagrody będzie największa liczba płatności kartą lub płatności BLIK. Zgodnie z zajęta pozycją laureat otrzyma jedną z następujących nagród:

  • miejsce 1 – 5 – torba Obag o wartości 450 zł,
  • miejsce 6 – 10 – aparat Fuji Instax mini 8 o wartości 300 zł,
  • miejsce 11 – 310 – bon Sodexo o wartości 50 zł.

O przyznaniu nagrody BZ WBK poinformuje uczestników promocji drogą mailową i na stronie promocji do 15 maja 2018 roku. Nagroda zostanie wysłana najpóźniej do 20 maja 2018 roku.

Nagrody zostaną powiększone o wartość należnego podatku, którą organizator promocji przekaże do właściwego urzędu skarbowego.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Krótka charakterystyka rachunku Konto Jakie Chcę

Otwarcie i prowadzenie rachunku Konto Jakie Chcę jest bezpłatne. Również za darmo wydawana jest karta debetowa. Miesięczna opłata za obsługę karty debetowej zależy od właściciela rachunku. Ma on do wyboru jedną z następujących opcji:

  • 3 zł – opłata stała,
  • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
  • 5 zł – opłaty można uniknąć wykonując w danym miesiącu płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł.

Osoby do 26 lat wypłacą gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju za darmo. Osoby powyżej 26 lat za darmo wypłacą gotówkę tylko z bankomatów należących do Banku Zachodniego WBK. Za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów zapłacą 5 zł.

Szczegółowy opis Konta Jakie Chcę znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Czy warto wziąć udział w promocji Banku Zachodniego WBK? Na to pytanie każdy z nas musi sobie odpowiedzieć indywidualnie. Zależy to od naszych preferencji. Na pewno Konto Jakie Chcę jest rachunkiem bardzo tanim i atrakcyjnym. Jedyna opłata za obsługę karty debetowej jest do uniknięcia. Wystarczy wykonać tylko 5 płatności w miesiącu na dowolną kwotę.  Osoby do 26 lat są zwolnione z tej opłaty.