Premia pieniężna 200 zł za Konto 360° w Banku Millennium

Konto 360° to standardowy rachunek Banku Millennium. Oferuje on nowoczesne rozwiązania spełniające oczekiwania każdego klienta. Przy niewygórowanych wymaganiach jest to rachunek całkowicie darmowy.

Opłata za otwarcie Konta 360° i wydanie karty debetowej nie jest pobierana. Bank pobiera opłaty za prowadzenie konta, za obsługę karty debetowej oraz za wypłaty gotówki z bankomatów innych niż bankomaty własne na terenie kraju i za granicą.

Opłat tych można jednak uniknąć  pod warunkiem, że zostaną zapewnione w miesiącu poprzedzającym opłatę wpływy na konto  na kwotę nie mniejszą niż 1 000 zł (wpływy nie mogą pochodzić z Twoich rachunków w Banku Millennium) oraz zostanie wykonana przynajmniej jedna transakcja bezgotówkową kartą płatniczą wydaną do konta lub Blikiem.

Konto 360° – podstawowe parametry

Oprocentowanie

 • konto nie jest oprocentowane.

Otwarcie i prowadzenie konta

 • 0 zł – opłata za otwarcie konta,
 • 8 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta, opłata nie jest pobierana, jeżeli w miesiącu poprzedzającym opłatę wpłynie na rachunek kwota nie mniejsza niż 1 000 zł (wpływ nie może pochodzić z rachunków posiadanych w Banku Millennium) oraz wykonana zostanie  jedna transakcja bezgotówkowa kartą płatniczą wydaną do konta lub Blikiem.

Wpłata i wypłata gotówki w Oddziale Banku

 • opłata za wpłatę i wypłatę gotówki w placówce Banku nie jest pobierana.

Przelewy

 • 0 zł – przelew wewnętrzny pomiędzy własnymi rachunkami  w placówce Banku,
 • 5 zł – przelew wewnętrzny na pozostałe rachunki w placówce Banku,
 • 7,99 zł – przelew krajowy w placówce Banku,
 • 0 zł – przelew krajowy za pośrednictwem Internetu i bankowości mobilnej,
 • 5 zł – przelew natychmiastowy Express ELIXIR,
 • 5 zł – przelew do krajów europejskich SEPA,
 • 0,5% min. 20 zł max. 125 zł – przelew zagraniczny.

Polecenie zapłaty

 • 0 zł – uruchomienie i realizacja polecenia zapłaty,
 • 3 zł – modyfikacja lub odwołanie polecenia zapłaty.

Zlecenie stałe

 • 0 zł – zdefiniowanie, modyfikacja i realizacja zlecenia stałego.

Wniosek o konto złożysz na tej stronie.

Krata debetowa Visa Konto 360°

Do Konta 360° wydawana jest karta debetowa VISA Konto 360°, która spełnia wszystkie warunki jakich oczekuje się od nowoczesnych kart. Karta umożliwia płatności internetowe oraz płatności zbliżeniowe. Poniżej przedstawione są najważniejsze parametry karty VISA Konto 360°. Przez okres 2 miesięcy od wydania karty Bank nie pobiera opłat za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą.

Millennium Visa Konto 360º
Źródło: Bank Millennium
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 7 zł – miesięczna opłata za obsługę karty, przez okres 2 miesięcy od wydania karty opłata nie jest pobierana, w kolejnych miesiącach warunkiem uniknięcia opłaty jest wpływ na konto w miesiącu poprzedzającym opłatę kwoty nie mniejszy niż 1 000 zł z innego banku oraz wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą płatniczą wydaną do konta lub Blikiem,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą, jeśli zapewniony zostanie w miesiącu poprzedzającym opłatę wpływ kwoty nie mniejszy niż 1 000 zł z innego banku oraz wykonana zostanie przynajmniej jedna transakcja bezgotówkową kartą płatniczą lub Blikiem. Jeśli warunek nie będzie spełniony wówczas opłaty za wypłaty z bankomatów będą wyglądać następująco:
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millenium,
  • 1 zł – wypłata gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash,
  • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 2,5% nie mniej niż 9 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Szczegóły dotyczące opłat i prowizji znajdziesz tutaj.

Premia pieniężna 200 zł za otwarcie Konta 360°

W promocji skierowanej do nowych klientów za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student można zgarnąć 2 premie pieniężne w wysokości 100 zł każda. Pierwsza premia 100 zł zostanie wypłacona za wykonaną płatność telefonem, druga za zapewnienie wpływu na konto i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą. Wystarczy spełnić następujące wymagania:

 • do 24 września 2018 roku:
  • złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student  za pośrednictwem strony promocji podając imię, nazwisko oraz adres email,
  • składając wniosek wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach marketingowych  i zaakceptuj regulamin promocji,
 • do 30 września 2018 roku zawrzyj z Bankiem umowę o prowadzenie wybranego rachunku,
 • najpóźniej do 14 października 2018 roku aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium i wykonaj płatność telefonem przy użyciu HCE lub BLIK,
 • w październiku i listopadzie 2018 roku, w każdym z tych miesięcy spełnij następujące wymagania:
  • jeśli otwierasz Konto 360°:
   • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 1 000 zł,
   • wykonaj przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą debetową lub za pomocą usługi BLIK w punktach handlowo – usługowych.
  • jeśli otwierasz Konto 360° Student:
   • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 360 zł,
   • wykonaj przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą debetową lub za pomocą usługi BLIK w punktach handlowo – usługowych.

Po spełnieniu wszystkich tych wymagań premie zostaną przelane na nowo otwarte konto najpóźniej do 18 października 2018 roku – pierwsza premia i do 12 grudnia 2018 roku – druga premia.

Szczegółowy opis promocji znajdziesz w tym artykule.

Dodatkowe korzyści i usługi

Konto oszczędnościowe Profit – rachunek umożliwia lokowanie wolnych środków. Standardowe oprocentowanie zależy od wielkości kwoty i waha się w zakresie od 0,60%-1,10%. Aktualnie promocyjne oprocentowanie dla środków do 100 000 zł na okres 92 dni wynosi 2,7% w skali roku.

Lokata Mobilna – lokata zakładana za pośrednictwem aplikacji mobilnej na okres 3 miesięcy z oprocentowaniem 2,25% w skali roku. Maksymalnie na lokacie można zdeponować kwotę 10 000 zł. Oprocentowanie lokaty może być wyższe i wynosić 2,50% w skali roku. W tym celu należy w aplikacji mobilnej kliknąć zakładkę „Rozszerzona Rzeczywistość” i zeskanować specjalny baner na stronie Banku Millennium.

Pakiet Bardzo Pomocny – składa się z:

 • assistance medyczny – w ramach pakietu zostaną pokryte koszty wizyty lekarza, pielęgniarki, koszty transportu do i ze szpitala, zostaną dostarczone leki oraz sprzęt rehabilitacyjny.
 • assistance domowy – w ramach pakietu otrzymasz pomoc specjalisty w razie uszkodzenia zamków, zagubienia kluczy czy awarii sprzętu RTV, AGD, komputera czy też sprzętu mobilnego.

Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny przez okres 12 miesięcy. Opłata w kolejnych latach wynosi 4,98 zł miesięcznie. Pakiet nie jest obowiązkowy i po 12 miesiącach możesz go wypowiedzieć.

Pakiet Bezpieczeństwa zapewnieni bezpieczeństwo transakcji i innych działań związanych z użyciem karty. Obejmuje pakiet 25 darmowych powiadomień SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz pakiet ubezpieczeń Ochrona karty (ubezpieczenie od nieupoważnionego użycia karty ubezpieczenie rabunku gotówki pobranej z bankomatu lub terminala POS, ubezpieczenie zakupionego towaru, ubezpieczenie gwarancji najniższej ceny).

Aplikacja Mobilna – zapewni właścicielowi konta dostęp do swojego rachunku o każdej porze dnia i z dowolnego miejsca. Dzięki niej można bardzo szybko sprawdzić saldo rachunku, zrobić przelew czy skorzystać z płatności BLIK. Można również skorzystać z wyżej oprocentowanych lokat czy specjalnych promocji przeznaczonych dla użytkowników mobilnych.

Konto walutowe – dobrym uzupełnieniem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego może być Konto walutowe. Jeśli zostanie założone za pośrednictwem Millenetu miesięczna opłata za jego prowadzenie nie jest pobierana.

Przelewy na e-mail i numer telefonu – usługa, która umożliwia zrealizować przelew do innego banku bez konieczności podawania numeru rachunku.

Manager Finansów – aplikacja, która pozwala użytkownikowi kontrolować swoje dochody i wydatki oraz zarządzać oszczędnościami. Aplikacja dostępna przez Internet i na urządzeniach mobilnych.

Zalety i wady rachunku Konto 360°

Niewątpliwie minusem rachunku jest opłata za prowadzenie konta i obsługę karty debetowej.  Łatwo można jednak uniknąć tych opłat zapewniając każdego miesiąca wpływ na konto w wysokości 1 000 zł i wykonując jedną transakcję bezgotówkową kartą wydaną do rachunku. Spełnienie powyższego warunku zapewnia również bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów na terenie kraju i za granicą.

Rachunek Banku Millennium powinien zadowolić oczekiwania każdego klienta poszukującego taniego i nowoczesnego rachunku zapewniającego dostęp do konta o każdej porze dnia, a także zapewniającego możliwość oszczędzania i korzystania z usług assistance.

 

 

14
Dodaj komentarz

14 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Tabelę opłat i prowizji znajdziesz tutaj. Analizę Konta 360º znajdziesz pod tym adresem. […]

[…] Analiza konta […]

[…] Analiza konta […]

[…] Tabelę opłat i prowizji znajdziesz tutaj. Analizę Konta 360º znajdziesz pod tym adresem. […]

[…] Tabelę opłat i prowizji znajdziesz tutaj. Analizę Konta 360º znajdziesz pod tym adresem. […]

Premia do 350 zł za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium - iFUND24

[…] Opis Konta 360° znajdziesz w tym artykule. […]

[…] Analizę Konta 360° znajdziesz pod tym adresem. […]

[…] Opis Konta 360° znajdziesz w tym artykule. […]

[…] Szczegółowy opis Konta 360° znajdziesz w tym artykule. […]

[…] Dokładny opis Konta 360° i Konta 360° Student znajdziesz w tym artykule. […]

[…] Opis Konta 360° znajdziesz w tym artykule. […]

[…] Analizę Konta 360° znajdziesz pod tym adresem. […]

[…] Opis Konta 360° znajdziesz w tym artykule. […]

[…] Opis Konta 360° znajdziesz w tym artykule. […]