Otwórz konto osobiste Citi Priority i zgarnij 400 zł

Citi Handlowy uruchomił promocję konta Citi Priority w ramach której osoba, która założy konto i aktywnie będzie korzystać z karty debetowej może otrzymać nagrody o łącznej wartości 400 zł. W promocji przewidziano założenie tylko 1 000 kont Citi Priority.

W ramach promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority” możesz otrzymać dwie nagrody. Pierwszą z nich w wysokości 100 zł otrzymasz po założeniu konta i spełnieniu warunku bezpłatnego jego prowadzenia. Druga nagroda to zwrot za zakupy w wysokości 6% w okresie 6 miesięcy.

W promocji możesz wziąć udział pod warunkiem, że od dnia 30 czerwca 2016 roku nie posiadałeś konta osobiste lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Warunek dotyczy również wszystkich współposiadaczy oraz osób, które były pełnomocnikami do rachunku.

Jeśli spełniasz powyższe warunki możesz wejść na stronę promocji i w terminie do 31 października 2017 rokuwypełnić formularz kontaktowy. Poza imieniem, nazwiskiem musisz podać Pesel, numer telefonu i adres skrzynki pocztowej oraz akceptować zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Najpóźniej do 30 listopada 2017 roku powinieneś zawrzeć umowę o prowadzenie konta Citi Priority oraz je aktywować.

100 zł za spełnienie warunku bezpłatnego konta

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz jednorazowo za spełnienie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto jednego z dwóch poniższych warunków bezpłatnego prowadzenia konta:

  • utrzymasz na rachunkach (konto osobiste, konto oszczędnościowe, lokata) średnio miesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł, lub
  • zapewnisz wpływ wynagrodzenia na konto w kwocie 5 000 zł i jednocześnie będziesz posiadał dowolny produkt kredytowy (może to być karta kredytowa).

Nagrodę otrzymasz do 15 dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś jeden z powyższych warunków.

300 zł zwrotu za zakupy

W każdy miesiącu przez okres 6 miesięcy będziesz otrzymywał premię w wysokości 6% za transakcje bezgotówkowe w sklepach usługowo – handlowych i w internecie. Maksymalnie w danym miesiącu możesz otrzymać zwrot w wysokości 50 zł. Za okres 6 miesięcy zwrot wyniesie 300 zł.

Premia wyliczana jest ze wszystkich transakcji bezgotówkowych wykonanych w danym miesiącu w sklepach handlowo – usługowych i  w internecie. Transakcje te muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu i nie mogą być transakcjami zwróconymi.

Zwrot otrzymasz za dany miesiąc kalendarzowy do 15 dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Formularz promocji wypełnisz na tej stronie.

Konto osobiste Citi Priority

Konto osobiste Citi Priority przeznaczone jest dla osób osiągających dość wysokie zarobki. Spełniając warunek wpływów na konto w wysokości nie mniejszej niż 5 00o zł i posiadania produktu kredytowego lub gromadząc na koncie osobistym i/lub koncie oszczędnościowym i/lub na lokatach średnie saldo powyżej 30 000 zł otrzymujesz konto darmowe. W przypadku niespełnienia tych warunków opłata miesięczna za konto wynosi 30 zł.

Karta debetowa wydawana jest bezpłatnie. Za jej obsługę Citibank nie pobiera opłaty. Wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą jest darmowa.

Opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Warunki promocji, wbrew pozorom, nie powinny sprawić trudności osobom zainteresowanym kontem osobistym Citi Priority. Otrzymanie moneybacku 50 zł wymaga wydania kwoty 834 zł. W celu spełnienia warunku do otrzymania nagrody jednorazowej proponuję wybór wariantu wpływu wynagrodzenia i posiadania produktu kredytowego. Tym produktem powinna być karta kredytowa.

Citi Handlowy prowadzi non stop wiele promocji kart kredytowych. Za założenie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity można zgarnąć dodatkowo 400 zł lub 500 zł lub smartfon LG K4 o wartości 499 zł. Tym samym w ciągu kilku miesięcy można zarobić całkiem sporą kwotę.

Poniżej znajdziesz linki do stron promocji karty kredytowej City Simplicity:

Karta kredytowa z telefonem LG K4 (opis promocji znajdziesz w tym artykule)

Voucher o wartości 300 zł lub 500 zł na zakupy w answear (opis promocji znajdziesz w tym artykule)