Otwórz konto osobiste Citi Priority i zgarnij 400 zł

Citi Handlowy uruchomił promocję konta Citi Priority w ramach której osoba, która założy konto i aktywnie będzie korzystać z karty debetowej może otrzymać nagrody o łącznej wartości 400 zł. W promocji przewidziano założenie tylko 1 000 kont Citi Priority.

W ramach promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority” możesz otrzymać dwie nagrody. Pierwszą z nich w wysokości 100 zł otrzymasz po założeniu konta i spełnieniu warunku bezpłatnego jego prowadzenia. Druga nagroda to zwrot za zakupy w wysokości 6% w okresie 6 miesięcy.

W promocji możesz wziąć udział pod warunkiem, że od dnia 30 czerwca 2016 roku nie posiadałeś konta osobiste lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Warunek dotyczy również wszystkich współposiadaczy oraz osób, które były pełnomocnikami do rachunku.

Jeśli spełniasz powyższe warunki możesz wejść na stronę promocji i w terminie do 31 października 2017 roku i wypełnić formularz kontaktowy. Poza imieniem, nazwiskiem musisz podać Pesel, numer telefonu i adres skrzynki pocztowej oraz akceptować zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Najpóźniej do 30 listopada 2017 roku powinieneś zawrzeć umowę o prowadzenie konta Citi Priority oraz je aktywować.

100 zł za spełnienie warunku bezpłatnego konta

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz jednorazowo za spełnienie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto jednego z dwóch poniższych warunków bezpłatnego prowadzenia konta:

  • utrzymasz na rachunkach (konto osobiste, konto oszczędnościowe, lokata) średnio miesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł, lub
  • zapewnisz wpływ wynagrodzenia na konto w kwocie 5 000 zł i jednocześnie będziesz posiadał dowolny produkt kredytowy (może to być karta kredytowa).

Nagrodę otrzymasz do 15 dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś jeden z powyższych warunków.

300 zł zwrotu za zakupy

W każdy miesiącu przez okres 6 miesięcy będziesz otrzymywał premię w wysokości 6% za transakcje bezgotówkowe w sklepach usługowo – handlowych i w internecie. Maksymalnie w danym miesiącu możesz otrzymać zwrot w wysokości 50 zł. Za okres 6 miesięcy zwrot wyniesie 300 zł.

Premia wyliczana jest ze wszystkich transakcji bezgotówkowych wykonanych w danym miesiącu w sklepach handlowo – usługowych i  w internecie. Transakcje te muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu i nie mogą być transakcjami zwróconymi.

Zwrot otrzymasz za dany miesiąc kalendarzowy do 15 dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto osobiste Citi Priority

Konto osobiste Citi Priority przeznaczone jest dla osób osiągających dość wysokie zarobki. Spełniając warunek wpływów na konto w wysokości nie mniejszej niż 5 00o zł i posiadania produktu kredytowego lub gromadząc na koncie osobistym i/lub koncie oszczędnościowym i/lub na lokatach średnie saldo powyżej 30 000 zł otrzymujesz konto darmowe. W przypadku niespełnienia tych warunków opłata miesięczna za konto wynosi 30 zł.

Karta debetowa wydawana jest bezpłatnie. Za jej obsługę Citibank nie pobiera opłaty. Wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą jest darmowa.

Opis konta znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Warunki promocji, wbrew pozorom, nie powinny sprawić trudności osobom zainteresowanym kontem osobistym Citi Priority. Otrzymanie moneybacku 50 zł wymaga wydania kwoty 834 zł. W celu spełnienia warunku do otrzymania nagrody jednorazowej proponuję wybór wariantu wpływu wynagrodzenia i posiadania produktu kredytowego. Tym produktem powinna być karta kredytowa.

 

 

 

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Otwórz konto osobiste Citi Priority i zgarnij 400 zł"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Szczegółowy opis promocji znajdziesz w tym artykule. […]