Konto oszczędnościowe Getin Banku na 3,50% i 3,00%

Aktualizacja 12-06-2018 r.
Wystartowała nowa promocja, w której oprocentowanie Konta oszczędnościowego podniesiono do 3,50% w skali roku dla środków do kwoty 10 00 zł. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać przez okres 12 miesięcy. Warunkiem uzyskania wysokiego oprocentowania jest posiadanie konta osobistego Getin Banku i zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto.

3,50% dla nowych klientów

W ofercie specjalnej „Bonus za aktywność” mogą wziąć udział wszystkie osoby, które nie posiadały konta osobistego w Getin Bank i Noble Bank od 1 maja 2017 roku do 10 maja 2018 roku i które spełnią następujące wymagania:

 • w terminie do 31 sierpnia 2018 roku podpiszą umowę o Konto Proste Zasady,
 • wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od Getin Banku,
 • w ciągu 12 miesięcy następujących po podpisaniu umowy o konto osobiste, w każdym miesiącu kalendarzowym, zapewnią wpływ wynagrodzenia na nowo otwarte konto w kwocie nie mniejszej niż 1 500 zł.

Każdy może założyć tylko jedno konto oszczędnościowe, którego będzie jedynym właścicielem. Wypłata odsetek będzie następować do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym warunki do ich otrzymania zostały spełnione.

Regulamin oferty specjalnej znajdziesz tutaj.

Wniosek o Konto Proste Zasady i konto oszczędnościowe złożysz na tej stronie Getin Banku.

3,00% dla nowych środków

Osoby nie spełniające warunków do udziału w ofercie specjalnej „Bonus za aktywność” mogą skorzystać z promocji „Na nowe środki”, w której oprocentowanie dla środków do kwoty 200 000 zł wynosi 3,00% w skali roku . Oprocentowanie to obowiązuje przez okres 3 miesięcy.

Warunkiem skorzystania z oferty „Na nowe środki” jest posiadanie lub założenie konta osobistego oraz zdeponowanie na koncie oszczędnościowym nowych środków. Za nowe środki uważa się nadwyżkę powyżej salda wyznaczonego na dzień 6 czerwca 2018 roku. W przypadku nowych klientów, którzy założą konto w trakcie trwania promocji wszystkie wpłacone środki stanowić będą nowe środki. Po zakończeniu okresu promocji oprocentowanie wszystkich środków na rachunku oszczędnościowym będzie zgodne z obowiązującą tabelą oprocentowania.

Poza posiadaniem konta osobistego Getin Bank wymaga wyrażenie zgód na działania marketingowe.  Z promocji wykluczone są osoby, które brały udział w poprzednich edycjach i ich zakończenie  wypadnie w okresie od 11 czerwca do 31 lipca 2018 roku.

Do promocji można przystąpić do 31 lipca 2018 roku.

Regulamin oferty specjalnej znajdziesz tutaj.

Wniosek o konto oszczędnościowe złożysz na tej stronie.

Konto oszczędnościowe Getin Banku

Standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego uzależnione jest od wielkości środków na nim zgromadzonych i przedstawia się następująco:

 • 1,00% – środki do 50 000 zł,
 • 1,10% – nadwyżka powyżej 50 000 zł do 100 00 zł,
 • 1,20% – nadwyżka powyżej 100 000 zł do 500 00 zł,
 • 1,40% – nadwyżka powyżej 500 000 zł.

Klienci Banku, którzy skorzystają z oferty Pakiet Korzyści „Mój Bank”, w ramach której zapewnią:

 • miesięczny wpływ na konto min. 1 000 zł,
 • w każdym miesiącu wykonają płatności kartą na kwotę min. 300 zł,
 • wyrażą zgody marketingowe,

otrzymają dodatkowy bonus w postaci podniesienia oprocentowania konta oszczędnościowego o 0,25%. Oprocentowanie z Pakietem Korzyści przedstawia się następująco:

 • 1,25% – środki do 50 000 zł,
 • 1,35% – nadwyżka powyżej 50 000 zł do 100 00 zł,
 • 1,45% – nadwyżka powyżej 100 000 zł do 500 00 zł,
 • 1,65% – nadwyżka powyżej 500 000 zł.

Otwarcie i prowadzenie konta oszczędnościowego jest bezpłatne. W trakcie miesiąca można wykonać dwie darmowe operacje – przelew lub wypłatę. Opłata za każdy kolejny przelew lub wypłatę wynosi 9 zł.

Tabelę oprocentowania kont znajdziesz tutaj.

Konto Proste Zasady

Konto Proste Zasady otwierane jest bezpłatnie. Jego prowadzenie jest darmowe dla osób, które nie ukończyły 26 lat. Pozostałe osoby muszą wykonać  w miesiącu poprzedzającym opłatę  1 transakcję bezgotówkową, aby Bank nie pobrał opłaty miesięcznej za obsługę konta. Jeśli warunek nie zostanie spełniony to zostanie pobrana opłata w wysokości 8 zł.

Za wydanie karty debetowej i jej obsługę posiadacze Konta Proste Zasady nic nie zapłacą. Również za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Euronet i PlanetCash nie pobierane są opłaty

Szczegółowy opis Konta Proste Zasady znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Konto oszczędnościowe Getin Banku to obecnie jeden z najlepszych rachunków oszczędnościowych. Jego zaletą jest wysokie oprocentowanie i wysoka kwota jaką można na nim ulokować. Bardzo atrakcyjnie wygląda też konto osobiste. Wykonanie tylko jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu poprzedzającym opłatę za prowadzenie konta czyni Konto Proste Zasady rachunkiem darmowym. W przypadku osób do 26 lat jest ono bezwarunkowo darmowe.

 

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o