Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 2,70% w Banku Millennium

Bank Millennium uruchomił właśnie 11 już edycję popularnego rachunku oszczędnościowego Konto Oszczędnościowe Profit. W nowej edycji promocyjne oprocentowanie dla nowych środków wynosi nadal 2,70% w skali roku, ale została podniesiona kwota nim objęta. Aktualnie wynosi ona 200 000 zł. Konto może założyć każdy klient Banku posiadający konto osobiste.

Konto Oszczędnościowe Profit

Promocyjne oprocentowanie wynoszące 2,70% w skali roku dotyczy tylko nowych środków do kwoty 200 000 zł i tylko przez okres 92 dni. Wszystkie środki powyżej kwoty 200 000 zł oprocentowane są w wysokości 1,40% w skali roku.

Nowe środki to nadwyżka ponad saldo wszystkich środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo – rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, lokatach terminowych i lokatach inwestycyjnych obliczone na koniec dnia 13 października 2018 roku. W przypadku nowych klientów nie posiadających żadnego rachunku saldo to wynosi 0 zł.

Okres obowiązywania oprocentowania wynosi 92 dni i jest liczony od momentu wpływu środków na konto. Kapitalizacja odsetek jest miesięczna.

Oprocentowanie standardowe Konta Oszczędnościowego Profit przedstawia się następująco:

  • 0,60% – do 50 000 zł włącznie,
  • 0,70% – powyżej 50 000 zł do 100 000 zł włącznie,
  • 0,90% – powyżej 100 000 zł do 250 000 zł włącznie,
  • 1,00% – powyżej 250 000 zł do 500 000 zł włącznie,
  • 1,10% – powyżej 500 000 zł.

Parametry Konta Oszczędnościowego Profit

  • 0 zł – otwarcie rachunku,
  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł – pierwszy przelew lub wypłata w miesiącu kalendarzowym,
  • 7,50 zł – każdy kolejny przelew lub wypłata z rachunku w miesiącu kalendarzowym.

Środki zgromadzone na koncie oszczędnościowym są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Gwarancja obejmuje środki do wysokości nie przekraczającej równowartości 100 000 euro, bez względu na liczbę posiadanych w Banku rachunków.

Promocja konta oszczędnościowego trwa do 12 stycznia 2019 roku.

Regulamin promocji znajdziesz na tej stronie, tabelę oprocentowania tutaj, a tabelę opłat i prowizji pod tym adresem.

Konto Oszczędnościowe Profit otworzysz na tej stronie.

 Czy warto założyć?

Konto Oszczędnościowe Profit należy zaliczyć do jednego z lepszych rachunków oszczędnościowych oferowanych przez banki. Swoim oprocentowaniem może skutecznie konkurować z oprocentowaniem lokat, które poza lokatami na start, mobilnymi, są dziś na niskim poziomie. Dodatkowym plusem jest możliwość wpłacania i wypłacenia środków o każdej porze bez utraty odsetek.

Konto 360° należy do jednych z najlepszych kont osobistych. Bank pobiera opłatę za prowadzenie konta i obsługę karty debetowej, ale można łatwo jej uniknąć zapewniając każdego miesiąca wpływ na konto w wysokości 1 000 zł i wykonując jedną transakcję bezgotówkową kartą wydaną do rachunku. Spełnienie powyższego warunku zapewnia również bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów na terenie kraju i za granicą. Osoby w wieku od 18 do 26 lat mogą założyć Konto 360° Student, które jest bezwarunkowo darmowe. Nowi klienci, którzy nie posiadali dotychczas konta osobistego w Banku Millennium mogą zyskać 200 zł biorąc udział w aktualnie prowadzonej promocji, której opis znajdziesz tutaj.  Szczegółowy opis Konta 360° znajdziesz w tym artykule.

 

 

Jeśli szukasz najlepszego konta oszczędnościowego, sprawdź ten ranking kont oszczędnościowych.

 

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Z dniem 28 stycznia 2017 roku Bank Millennium wycofał dotychczasowe Konto Oszczędnościowe i wprowadził w jego miejsce  Konto oszczędnościowe Profit. Opis nowego konta znajdziesz tutaj. […]