Konto Oszczędnościowe Profit z 2,70% w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit nadal z oprocentowaniem 2,70% w skali roku. Bank Millennium uruchomił właśnie 9 już edycję popularnego rachunku oszczędnościowego. Warunki oferty nie uległy zmianie. Konto może założyć każdy klient Banku posiadający konto osobiste. Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania jest zdeponowanie na koncie oszczędnościowym nowych środków.

Konto Oszczędnościowe Profit

Promocyjne oprocentowanie wynoszące 2,70% w skali roku dotyczy tylko nowych środków do kwoty 100 000 zł i tylko przez okres 92 dni. Wszystkie środki powyżej kwoty 100 000 zł oprocentowane są w wysokości 1,40% w skali roku.

Nowe środki to nadwyżka ponad saldo wszystkich środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo – rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, lokatach terminowych i lokatach inwestycyjnych obliczone na koniec dnia 7 lipca 2018 roku. W przypadku nowych klientów nie posiadających żadnego rachunku saldo to wynosi 0 zł.

Okres obowiązywania oprocentowania wynosi 92 dni i jest liczony od momentu wpływu środków na konto. Kapitalizacja odsetek jest miesięczna.

Oprocentowanie standardowe Konta Oszczędnościowego Profit przedstawia się następująco:

  • 0,60% – do 50 000 zł włącznie,
  • 0,70% – powyżej 50 000 zł do 100 000 zł włącznie,
  • 0,90% – powyżej 100 000 zł do 250 000 zł włącznie,
  • 1,00% – powyżej 250 000 zł do 500 000 zł włącznie,
  • 1,10% – powyżej 500 000 zł.

Parametry Konta Oszczędnościowego Profit

  • 0 zł – otwarcie rachunku,
  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł – pierwszy przelew lub wypłata w miesiącu kalendarzowym,
  • 7,50 zł – każdy kolejny przelew lub wypłata z rachunku w miesiącu kalendarzowym.

Środki zgromadzone na koncie oszczędnościowym są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Gwarancja obejmuje środki do wysokości nie przekraczającej równowartości 100 000 euro, bez względu na liczbę posiadanych w Banku rachunków.

Promocja konta oszczędnościowego trwa do 25 sierpnia 2018 roku.

Regulamin promocji znajdziesz na tej stronie, tabelę oprocentowania tutaj, a tabelę opłat i prowizji pod tym adresem.

Konto Oszczędnościowe Profit otworzysz na tej stronie.

 Podsumowanie

Nowe konto należy zaliczyć do jednego z lepszych rachunków oszczędnościowych oferowanych przez banki. Swoim oprocentowaniem może skutecznie konkurować z oprocentowaniem lokat, które poza lokatami na start, mobilnymi, są dziś na niskim poziomie. Dodatkowym plusem jest możliwość wypłacenia środków o każdej porze bez utraty odsetek.

Konto 360° należy do jednych z najlepszych kont osobistych. Bank pobiera opłatę za prowadzenie konta i obsługę karty debetowej, ale można łatwo jej uniknąć zapewniając każdego miesiąca wpływ na konto w wysokości 1 000 zł i wykonując jedną transakcję bezgotówkową kartą wydaną do rachunku. Spełnienie powyższego warunku zapewnia również bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów na terenie kraju i za granicą. Osoby w wieku od 18 do 26 lat mogą założyć Konto 360° Student, które jest bezwarunkowo darmowe.

 

 

Sprawdź ranking kont oszczędnościowych.

 

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

[…] Z dniem 28 stycznia 2017 roku Bank Millennium wycofał dotychczasowe Konto Oszczędnościowe i wprowadził w jego miejsce  Konto oszczędnościowe Profit. Opis nowego konta znajdziesz tutaj. […]