Konto Otwarte na Ciebie z premią 300 zł w BNP Paribas Bank Polska S.A.

Po zmianie nazwy i loga przyszedł czas na zmiany w ofercie banku BNP Paribas Bank Polska S.A. skierowanej do klientów indywidualnych i biznesowych. Z dniem 8 kwietnia 2019 roku zostało wprowadzone darmowe Konto Otwarte na Ciebie. Właściciel konta ma do wyboru jedną z trzech kart debetowych z logo Mastercard.

Nowe Konto Otwarte na Ciebie zastąpiło dwa dotychczasowe konta osobiste – Konto Optymalne i Konto Maksymalne. Oba rachunki pozostają w obsłudze. Ich posiadacze będą mogli zamienić je na Konto Otwarte dla Ciebie.

Konto Otwarte na Ciebie

Nowe Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Do konta wydawana jest jedna spośród trzech kart debetowych z logo Mastercard. Podstawową karta jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Pozostałe dwie to Karta Otwarta na eŚwiat i Karta Otwarta na Świat.

Karta Otwarta na Dzisiaj

Karta Otwarta na Dzisiaj jest najtańszą z wszystkich oferowanych kart. Miesięczna opłata za użytkowanie karty wynosi 3 zł, ale można jej uniknąć wykonując nią jedną transakcję bezgotówkową. W przypadku osób poniżej 26 lat opłata nie jest pobierana. Gotówkę bez ponoszenia opłat można wypłacić w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash. W pozostałych bankomatach opłata wynosi 5 zł. Za granicą za darmo wypłacić gotówkę można z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance. Wypłata z bankomatów należących do innych banków lub sieci wynosi 10 zł.

Karta Otwarta na eŚwiat

Wybierając Kartę Otwartą na eŚwiat trzeba co miesiąc zapłacić za jej obsługę 6 zł. Opłaty tej nie da się uniknąć. W zamian właściciel karty otrzymuje bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce. Za granicą bez opłaty można wypłacić gotówkę tylko z bankomatów należących do grupy BNP Paribas. Do karty ooferowane jest  bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc”. Zapewnia ono ochronę tożsamości i reputacji internetowej, ochronę danych w przypadku awarii komputera oraz ochronę przed utratą środków z konta osobistego i ochronę w przypadku braku lub niekompletnej dostawy towaru zakupionego w sklepie internetowym.

Karta Otwarta na Świat

Najdroższą kartą jest Karta Otwarta na Świat, której miesięczna opłata wynosi 10 zł i nie można jej uniknąć. Bez opłaty można wypłacić gotówkę we wszystkich bankomatach w kraju. Za granicą za darmo można wypłacić gotówkę tylko z bankomatów grupy BNP Paribas i Global Alliance. Za wypłatę z innych bankomatów trzeba zapłacić 5 zł. Niewątpliwie zaletą karty jest dostęp do prawie 160 walut bez ponoszenia kosztów przewalutowania.

Właściciel karty otrzymuje dodatkowo:

  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży”, które daje możliwość zwrotu kosztów związanych z niespodziewanym anulowaniem podróży do kwoty 40 000 zł na jedną osobę na podróż,
  • możliwość bezpłatnego korzystania z usługi Boingo Wi-Fi, która oferuje darmowy dostęp do ponad miliona hot spotów na całym świecie do końca roku.

Poniżej zostały zestawione wszystkie trzy karty.

Karta Otwarta na DzisiajKarta Otwarta na eŚwiatKarta Otwarta na Świat
Konto Otwarte na Cibie - Karta Otwarta na DzisiajKonto Otwarte na Ciebie - Karta Otwarta na eŚwiatKonto Otwarte na Ciebie - Konto Otwarte na Świat
Opłata za obsługę karty debetowej0 zł poniżej 26 lat,
3 zł powyżej 26 lat
6 zł10 zł
Możliwość uniknięcia opłatyWykonanie przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu.Brak możliwości.Brak możliwości.
Wypłata z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce0 zł0 zł0 zł
Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce5 zł0 zł0 zł
Wypłata z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance za granicą

0 zł

0 zł

0 zł

Wypłata z pozostałych bankomatów za granicą

10 zł

10 zł

5 zł

Dodatkowe produktyBezpłatne ubezpieczenie „Cyber pomoc”Bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”
Dodatkowe korzyściPrzewalutowanie na walutę rachunku bez dodatkowych kosztów przewalutowania – usługa obejmuje 160 walut.

Konto otworzysz na tej stronie BNP Paribas.

350 zł do Biedronki

W promocji „Powrót do szkoły” nowi klient może otrzymać dwa bony w postaci E-kodu o łącznej wartości 350 zł do wykorzystania w sklepach Biedronki. Warunkiem ich otrzymania jest otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej oraz spełnienie w miesiącu wrześniu i październiku prostych warunków promocji.

We wrześniu 2019 roku należy wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę, a w w październiku 2019 roku zrobić co najmniej 2 przelewy środków z nowo otwartego konta, wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł i zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę minimum 1 000 zł.

Do promocji można przystąpić do 15 września 2019 roku. Może się ona zakończyć wcześniej po wyczerpania puli 2 500 rejestracji.

Szczegółowy opis promocji znajdziesz w tym artykule.

300 zł dla nowych klientów

W promocji „Premia z kontem” skierowanej do nowych klientów do zyskania jest premia pieniężna o łącznej wartości 300 zł. Warunkiem jej otrzymania jej zawarcie umowy o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartę Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej i spełnienie warunków aktywności we wrześniu, październiku i listopadzie 2019 roku. W każdy z tych miesięcy należy:

  • zapewnić wpływ na konto kwoty 1 000 zł,
  • wykonać płatności kartą na kwotę minimum 300 zł.

Do promocji można przystąpić do 25 sierpnia 2019 roku. Może się ona jednak zakończyć wcześniej, ponieważ w promocji przewidziano rejestrację tylko 2 500 uczestników.

Opis promocji znajdziesz w tym artykule

Podsumowanie

Nowy rachunek Konto Otwarte na Cibie to bardzo interesująca propozycja banku BNP Paribas Bank Polska S.A. Konto jest darmowe bez żadnych dodatkowych warunków. Właściciel konta ma do wyboru jedną z trzech kart debetowych. Najkorzystniejszą z nich jest Karta Otwarta na Dzisiaj. Dla osób poniżej 26 lat jest ona bezwarunkowo darmowa. Osoby powyżej 26 lat muszą wykonać przynajmniej jedną płatność w miesiącu, żeby nie zapłacić miesięcznej opłaty za kartę wynoszącej 3 zł.

W przypadku dwóch pozostałych kart opłat za obsługę karty nie da się uniknąć. W zamian właściciele kart otrzymują możliwość wypłaty gotówki we wszystkich  bankomatach na terenie kraju oraz darmowe ubezpieczenie „Cyber pomoc”  w przypadku Karty Otwartej na eŚwiat lub „Rezygnacja z podróży”  w przypadku Karty Otwartej na Świat. Wybór tych kart zależy od indywidualnych preferencji właściciela Konta Otwartego na Ciebie.

 

 

Przydatne dokumenty: