Konto plus bonus 200 zł w promocji Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas

W związku z wyczerpaniem puli wniosków promocja została zakończona 12 marca 2019 roku.
BGZ BNP Paribas uruchomił kolejną promocję Konta Optymalnego pod nazwą „Konto plus bonus”. Tym razem do zdobycia jest pula nagród o łącznej wartości 200 zł. Warunkiem jej uzyskania jest aktywne korzystanie z konta przez okres 3 miesięcy. W promocji przewidziano rejestrację tylko 1 500 wniosków. 

Co mogę zyskać?

W promocji „Konto plus bonus” możesz zdobyć nagrodę pieniężną o łącznej wartości 200 zł. Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł zdobędziesz w marcu po założeniu Konta Optymalnego i aktywując aplikację mobilną GOmobile. Kolejne dwie nagrody w wysokości 50 zł i 100 zł otrzymasz po zapewnieniu wpływu na konto kwoty 1 000 zł  i wykonaniu 5 przelewów za pośrednictwem bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile w kwietniu i w maju 2019 roku.

Kto może wziąć udział w promocji „Konto plus bonus„?

W promocji „Konto plus bonus” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta osobistego nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas oraz w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów (konto oszczędnościowe, karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

200 zł za otwarcie Konta Optymalnego

Aby zdobyć nagrody o łącznej wartości 200 zł będziesz musiał spełnić wszystkie poniższe wymagania:

 • najpóźniej do 13 marca 2019 roku:
  • zarejestruj się na stronie promocji wypełniając prosty formularz. Zgodnie z regulaminem promocji zaakceptuj:
  • zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ad Astrę,
  • zgodę na przekazywanie Twoich danych przez Bank organizatorowi promocji w zakresie niezbędnym do jej prowadzenia,
  • regulamin promocji,
 • po otrzymaniu e-maila potwierdzającego przystąpienie do promocji, złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej wykorzystując do tego celu link zawarty w przesłanym e-mailu.
 • do 26 marca 2019 roku podpisz umowę ramową o Konto Optymalne, kartę debetową i usługi bankowości elektronicznej,
 • do 31 marca 2019 roku aktywuj aplikację mobilną GOmobile.

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł. Kolejne dwie nagrody otrzymasz po spełnieniu w kwietnia i maju 2019 roku, w każdym z tych miesięcy, następujących wymagań::

 •  zapewnij łączny wpływ na konto kwoty nie mniejszej niż 1 000 zł. Wpływ ten nie może pochodzić z Twojego konta w BGŻ BNP Paribas, ale może pochodzić z konta w innym banku. Nie może to być również wpływ gotówkowy.
 • wykonaj co najmniej 5 przelewów za pośrednictwem bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile, nie brane są pod uwagę przelewy za pośrednictwem systemów płatności takich jak PayU, Dotpay, Przelewy 24, BLIK i inne. Można natomiast wykonać przelew na własne konto w innym banku.

Przekazanie nagród

O przyznaniu pierwszej nagrody 50 zł zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem wiadomości przesłanej na Twoją skrzynkę mailową najpóźniej do 19 kwietnia 2019 roku. Po jej otrzymaniu powinieneś zalogować się na stronie promocji najpóźniej do 25 kwietnia 2019 roku w celu uzupełnienia swoich danych, w tym podania numeru nowo otwartego rachunku. Nagrodę otrzymasz na swoje nowo otwarte Konto Optymalne do 31 kwietnia 2019 roku.

Informację o przyznaniu drugiej nagrody 50 zł otrzymasz do 19 maja 2019 roku, a nagrody trzeciej o wartości 100 zł do 19 czerwca 2019 roku. Nagrody Bank przeleje na Twoje konto odpowiednio do 31 maja 2019 roku i 30 czerwca  2019 roku.

Na dzień przekazania nagród musisz posiadać otwarte konto osobiste wraz z kartę debetową i dostępem do usług bankowości elektronicznej. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Optymalne – najważniejsze opłaty

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł – wydanie karty debetowej,
 • 0 zł – miesięczna opłata za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów własnych i Planet Cash,
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju,
 • 10 zł – wypłata gotówki z bankomatów za granicą.

Dokładny opis konta znajdziesz w tym artykule.